Dioptrija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Imam dioptriju -2.5 na oba dva oka,m zanima me jeli marihuana nekako djeluje na moje oci zato jer kada sam napusen vidim se jako ostro i iyostreno, uopce mi ne trebaju naocale, a inace sam slijep bez njih. A pogotovo me sjebe kada ulazim iz otvorenog u zatvoreni prozor
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Dobro ne vidim kada skinem naocale, ali cini mi se da bolje vidim sa naocalima kada sam high, sve mi se cini ostrije i kada ulazim iz otvorenog u zatvoreni prostor cini mi se sve josh ostrije tako da ne mogu odrediti tocnu udaljenost, ali 100% je sigurno da mi nekako pomaze vidu
 
04.07.2006
2
0
0
systat je napisao(la):
Dobro ne vidim kada skinem naocale, ali cini mi se da bolje vidim sa naocalima kada sam high, sve mi se cini ostrije i kada ulazim iz otvorenog u zatvoreni prostor cini mi se sve josh ostrije tako da ne mogu odrediti tocnu udaljenost, ali 100% je sigurno da mi nekako pomaze vidu

možda ti je to samo na bazi psihe
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Što se tièe mojih oèiju i vutre... kad masu pušiš i još svakodnevno, oèi ti postaju jako osjetljivije na svjetlost... Jebote, suzile bi mi oèi kad ne bi bio napušen i škiljio bi po jakom suncu... A sad kad ne pušim veæ 2 mjeseca, normalno gledam po jakom suncu a oèi mi nisu niti jednom zasuzile... Lijepo za promjenu :lol:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Po, ne prema :lol:

Ipak, jednom sam imao neodoljivi Osjeæaj želje da gledam u sunce... Morao sam sam sebe skulirat i nagovorit da ne gledam... A tako me opuštalo.. no jebiga, bolje nego bit slijep 8) :lol:
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
doors_of_perception je napisao(la):
Po, ne prema :lol:

Ipak, jednom sam imao neodoljivi Osjeæaj želje da gledam u sunce... Morao sam sam sebe skulirat i nagovorit da ne gledam... A tako me opuštalo.. no jebiga, bolje nego bit slijep 8) :lol:

ljudi se lijece sa suncem...cak neki u indiji zive po 200god. uz pomoc metode gledanja u sunce...sunce ima spektar duginih boja a svaka ta boja je povezana s jednim nasim organom itd...
 
03.07.2006
40
1
0
da to je istina...cak je bilo dokumentarac na tv-u o jednom liku sa 140god.. ali ima jedan mali problem...od gledanja svi ti ljudi su sljepi...
e ali pozitivno je to da ako svaki dan gledas od pol sata do 1sat(nisam tocno siguran kolko) dobis dovoljno energije da nemoras celi dan jesti...e to je zato jer kroz oci sunce najbrze doðe do krvi i potrebno je neko vreme da kroz oci proðe sva krv...kad se ta krv sva izlozi suncu puni se suncanom energijom nemoras vise cjeli dan nista jesti ni spavati...taj deda o kojem je prica bila veli da to prakticira 50god i da se jako dobro osjeca i da mu je to nesto najljepse....pa sad ok zeli nek izvoli :D
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Nisam nikada cuo vece gluposti(osim japanca koj igovori da sunce ljeci hepatitis C), zjenica je jedini dio tijela koji ne prima krv, ona uzima energiju iz zraka, a sunce i svaka toplina je unistava
 
23.07.2006
0
3
0
Imam dioptriju -2.5 na oba dva oka,m zanima me jeli marihuana nekako djeluje na moje oci zato jer kada sam napusen vidim se jako ostro i iyostreno, uopce mi ne trebaju naocale, a inace sam slijep bez njih. A pogotovo me sjebe kada ulazim iz otvorenog u zatvoreni prozor

NE Kanabis ako ga uzimas u normalnim kolicinama nemoze da naskodi tvom vidu osim naravno ako se prekines od travuljine onda nevidis i da hoces :) i naravno suprotno od toga sto tebe i zanima je da nemoze delovati na poboljsanje vida, mislim svima se desava da kazu kako im neka odredjena cula rade bolje nakon uzimanja Kanabisa ali izgleda da je to samo plod ljudske maste ili sam TRIP, to mozes da proveris jako lako ,nemoj da uzimas Kanabis bar 12h i zalepi neka mala isprintana slova na A4 formatu , odalji se onoliko koliko normalan nemozes da procitas slova a onda posle toga se uduvaj pa pogledaj sa istog mesta dali vidis ta slova cisto i kristalno kao sto kazes.

Naravno mozda je i moguce ko zna kakvu ti travuljinu imas :shock: a neces da podelis sa drugarima."Sala Naravno"
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
doors_of_perception je napisao(la):
Što se tièe mojih oèiju i vutre... kad masu pušiš i još svakodnevno, oèi ti postaju jako osjetljivije na svjetlost... Jebote, suzile bi mi oèi kad ne bi bio napušen i škiljio bi po jakom suncu...

Da, stvarno. Za mene je to jedna od najiritantnijih popratnih pojava uèestalog dimljenja. Posebno "jutro_nakon" :D , a moraš nekud kad je sunce. Ufff... 8)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.