DirtyDeeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Pozdrav....evo ni me bilo od kad sam ban dobio pa malo svratih....vidim puno novih ima, to je baš ljepo al kolko mi se cini fali dosta starih clanova... A oni koji ne znaju dobio sam ban jer sam clan hemijske frakcije :rofl:...... ..


Evo ako ne dobijem odma ban.....mislim malo pitati neke stvari...dati koji savjet ako mogu.

Evo da odma napišem 2 stvari:

1. Prije sam imo stav da ni dobro cesto pušit travu....krivo....zapravo nema ništa loše u tome. Evo sad nekad zaredam...zadnji x do prije par dana 9 dana zaredom cesto više x dnevno(nije mi to prvi x niti najduže zaredom al eto ovo ko primjer) i šta fali......trava je bila extra tako da me još i 7. dan napušavala a poslje se ne napušavaš zapravo al si drukciji....ostane puno pozitivnog djelovanja svete biljke....tako da,bar mi se cini ni nakon stvarno dugo vremena nije isto ko da pušiš cigaretu, makar se ne osjecaju najdirektniji efekti.

2. Makar se tu ne smije mnogi su skloni usporedjivat LSA sa njegovim kemijskim bratom.....sad vam i ja kažem....nemojte....smješno ih je usporedjivati u bilo kojem pogledu...ni po djelovanja ni po snazi......fore da su slicni...toliko smješno da mi se place kad se sjetim da sam i ja mislio da je to vjerojatno ok usporedba.Nije, smješna je i besmislena no pošto ovo nije forum za to necu objašnjavat dalje...
 

Brener

Aktivan Član
10.11.2007
341
10
18
40
Ubabaniran, vracen. Sad lijepo samo opusteno da mozes u miru bozjem plovit na valovima vutra.org :thankyou:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
:signs046: back Dirty :wave:
Spoznaja je divna stvar, ono, kad posložiš kockice :icon_wink:
Guštaj opet s nama :leafblunt:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
promijenio si dlaku
nadamo se i priču
ali ti opet đavo ne da mira
morao si da spominješ i objašnjavaš nešto što ima veze sa hemijom
kod mene bi rekli "prnuo bi na lakat da nemo`š na guzicu"
i to u prvom postu
ne nastavljaj sa tom pričom
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
balcan_smoke je napisao(la):
promijenio si dlaku
nadamo se i priču
ali ti opet đavo ne da mira
morao si da spominješ i objašnjavaš nešto što ima veze sa hemijom
kod mene bi rekli "prnuo bi na lakat da nemo`š na guzicu"
i to u prvom postu
ne nastavljaj sa tom pričom

Nisam dlaku... i dalje sam cupav :banana_dred:... samo nick i mjesto stanovanja....Sto se tice droga i "droga" odjebo sam u potpunosti opijate i opiode... te se potpuno posvetio Svetoj biljci i halucinogenima.

Jebo ga ja balcan ..... ak ti ne smijem :smilie_vampire:pomoc tak da fino kažem ljudima da ne spominju tripove....onda stvarno... al ok.....


Ma makar bas i nisam nekim lik za net-komunikaciju....nemam ni msn....Ovaj forum je ljepo mjesto gdje nema nekih grupa ljudi koje stvarno ne podnosim.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
MA sam ti nama ostani i drži se pravilniki bez obzira šta ti konzumiro bilo kemija ili ne to je tvoja stvar a jasno je zašto su na ovom sajtu neke stvari zabranjene
Pusa:ludaci_lol:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Svoju seksualnu orijentaciju nisam nikad skrivao(osim u situacijama kada sam zbog iste mogao iskusiti velike količine fizičke boli pružene od strane poluretardiranih idijota koji su jači i brži od mene, što je gotovo svako.):ridinghorse: