disclaimer za <18

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Zbog skorasnjih desavanja mislim da bi se trebao postaviti neki disclaimer. Nesto tipa:
Vutra.org je protiv prodaje kanabisa maloletnicima i uopsteno protiv maloletnika koji konzumiraju kanabis ili bilo koje druge droge.

Ne mozemo zabraniti maloletnicima da posecuju sajt ili tako nesto ali se ovako smanjuju sanse da sajt snosi posledice ili prozivanja od strane nekih medija ili bilo koga u buducnosti.

I cigarete i alkohol su zabranjeni za maloletnike.

Sta mislite o ovome? Znaci ne govorim o zabrani maloletnika da posecuju sajt vec o disclaimeru.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
pošalji vgenju na pm
ili u temu
tekstovti za prebacivanje na sajt il već neki novi thread u tom smjere hehehehe
il otvori novi thread pa će te ugrist vgenjova mačka
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Slazem se, i podrzavam ideju. Cudilo me kako ovako neksto vec ne postoji. Jasno da ne mozemo zabraniti maloljetnicima pristup sajtu i informacijma, jer svaki pojedinac bi trebao imati pravo na to. Nego samo napomenuti da se protivimo maloljetnickom uzivanju cannabisa. Ako nista drugo barem da se ogradimo od eventualnih medijskih napada.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Jesam maloljetan ali se u potpunosti slažem jer nikako i da je legalno ne treba biti za mlađe od 18 jer nisu svi jednako zreli a to predstavlja bar nekako ograničenje a i dobro je što se tiče medija ograditi se od toga
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
kane je reko
kanehbosem je napisao(la):
pošalji vgenju na pm
ili u temu tekstovti za prebacivanje na sajt il već neki novi thread u tom smjere hehehehe
il otvori novi thread pa će te ugrist vgenjova mačka
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
nisu svi maloletnici dovoljno zreli da bi konzumirali ganju i raspravljali o tome,a sto se ti ce disclaimera podrzavam...
 
25.01.2007
44
22
0
Da se mene pita ja bi nesto uveo sto se tice Grow dijela foruma da mu mogu pristupiti samo odredeni clanovi po principu Pozivnica (invitations). Definira se nova members grupa koja jedina moze uci u Grow forum. Jer to je jedan dio foruma koji nije bas za svacije oci, pogotovo maloljetnicke kojima padne na pamet svasta pa ih starci ulove i onda bude "vidio sam to na vutra.org, to svi rade" :) Ili da se mozda odgovori na desetak pitanja pa dobije pristup... ne znam.. a mozda i nije pametna ideja.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
vec godinu prati forum
ali nikad vise nije bilo raznih klinaca koji gledaju da imaju sto
vise postova i samo odgovaraju na sve i svasta a uglavnom(cast izuzecima) nista neznaju
lupaju extremne gluposti i naravno obavezno napisu koliko godinica imaju
mislim da je to jako lose za vutra.org i da ce biti na nekom roditeljskom sastanku uskoro ako se ne preduzme nesto
onda ce umjesto neke normalne price vezane za diskriminaciju biljke
vutra.org ce biti vezan za razne gluposti za kojima su novinari gladni

totalno podrzavam
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Kobaja je napisao(la):
Dodao sam nešto... ako pri registraciji unesu godište koje je još uvek maloletno onda ga savetujemo da se ne registruje. Idite na http://forums.vutra.org/register.php pa probajte i sami... unesite bilo koji datum i npr. 1990. godište.

Mišljenja?

Sorry, ali mislim da to neće popraviti sadašnje stanje ... samo će svi biti regani sa 18+ godina.

Pretpostavljam da će otežan pristup smanjiti broj novih korisnika, ali koga tema interesira, taj će se potruditi da ga zajednica prihvati i neće pisati gluposti.

Još jednom predlažem autorizaciju admina prije bilo kakvih aktivnosti na sajtu ... e sad, druga je stvar ako to adminima uzima previše vremena.

Da ne bi bilo zabune, ja kontam da je vutra.org besplatan sajt i da počiva na dobroj volji nekolicine ljudi ... i na tome sam zahvalan.

:hippy: