Disconsolate Manufactory

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Disconsolate Manufactory - electro/dubstep/grime/IDM/experiment
Projekat je krenuo na jesen 2007, do sada smo uradili dosta stvari koje mozete skinuti na blogu. Tu su tri, ajde da kazem, albuma. "The New Mongoloid Testicle" ima dosta electro zvuk, "ECCE machina" je malo prljavija sa vise experimentisanja, "Victimless crimes" je najcistiji dubstep od ova tri. ;)
Sve stvari su radjene na obicnim racunarima, sa obicnim zvucnim karticam. Software koji je koristen je u glavnom Fruti, sa primjesama Acid-a i jos nekih programcica. Uskoro vise texta na blog, a do tada skidajte pa komentirajte. :D

http://discomanufactory.blogspot.com/

Disconsolate Manufactory is dark and grieving, bleached and industrialized, duo multimedia project. It's music is filled with the screams of the wounded mechanic beast and howls of the primordial emptiness. In plain words: slow, dark, industrial and often melancholic.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Stvarno sam ugodno iznenađen, ne znam kako mi je ova tema promakla... Kalichakra:icon_exclaim:
Ma fenomenalno:icon_exclaim:

EDIT: 'Am I my brother's keeper' i ova mi je milina:icon_exclaim:
:hehe::hehe:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E likovi za pjesme na new mongolodi testicle su pomješani nazivi ne odgovaraja pjesmi
A ova pjesma am i my brothers keeper je super stvarno
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Dobar je video u kojem programu radite?
He uskoro bi trebo i spot za moju jednu pjesmu imam snimak samo ga treba silovati na kompu
NAkon temeljitijeg slušanja ona banchy stvar mi najjača baš je bolesna skroz
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Netreba talentu puno za postic nesto vrijedno spomena.. eo juce cuo da se neka serija snima u hr i potrosili su 120 000e na samo jedan nastavak a rezultat katastrofa.. radje bi vama dao te pare pa makar ih koristili ko rizle :eyebrows:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Cya ja instaliro premier, izbriso ga jer mi se nije dalo ga učiti i restartam komp i zaribo mi hard u potpunosti ne može se ništa spasiti s njega i sve što sam radio ode u vjetar sve slike i par stvari s novog albuma i gomila zvukova koje sam stvrio dođe mi da se ubijem
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ma imam garanciju i oni tako rekli kao kad priključe na drugi komp uopće ga ne očitava i pito jel mogu to dobit onda kažu da ne mogu i šta da radim a i nije mi toliko bed jedino mi jako žao zbog dvije moje pjesme koje sam nepovratno izgubio a jako su mi se sviđale a nema šanse ponoviti tak šta kad ko zna šta sam ja sve radio na njima
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ako nemas gmail account posalji mi svoj email na PM pa cu ti poslati invite.. Zipas sve stvari koje imas, i posaljes sam sebi na mejl pa tako neces izgubiti desi li ti se sranje opet..