Divlja sativa ili hibrid (Bog bi ga znao), divlje seme, divlji grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
meni ovo ovde sve zbunjujuce:razvaljen:: frend,ako vec sadis to sto sadis... onda sadi kako dolikuje... sta je ovo u jednoj saksiji 14 komada ako me oci ne varaju... jel tako ces gurati do kraja u saksiji... a ako ne kako miislis to presadit kasnije... koren ce napravit mornarski cvor:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Ma sve ja to razumem... ali bile su previše male da bi ostale u maloj saksijici u kojoj su nikle, zato sam ih prebacio u veliki pot. Ovaj grow sa divljakom svakako nije ni bio planiran.
A svakako će sve zajedno da ide u zemlju na livadu, kada budu jedno 20cm visoke... nadam se da do tada neće ući u rootbound.
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Kada budeš presađivao stavit ćeš svih 14 u jednu rupu?:whato:: Mogao si 3-4 komada rasaditi u posebne posude pa onda i u posebne rupe. Ovako je besmisleno, ali radi kako hoćeš. Industrijalka je pa mi nije toliko žao da gledam.:watch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Evo mojih divljakuša i divljaka... da su unutra, rekao bih da su zakržljale u rastu jer poslednji update je bio pre skoro mesec dana... ali one samo prate vremenske prilike i doziraju svoju snagu.
Nisam ih još preselio, oće i to za neki dan da se desi...
Inače, svih 14 su i dalje na broju.
Novo.jpg
 

Prilozi

  • IMG_20170428_152121.jpg
    IMG_20170428_152121.jpg
    378,2 KB · Pregleda: 21
Poslednja izmena:

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Guraju divljakuše, ali i divljaci... uklonjena dvojica "mudonja".
Baš mi nije jasno kako su toliko brzo pokazale pol, ama baš prave bananice.
Ostale pratimo :) ima još "sumnjivih", naročito su sumnjive one što mnogo brzo rastu pa da mogu da seju polen odozgo.
4.jpg
 

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Biljke počele da cvetaju, i muške i ženske... znači nije preflower nego baš cvetovi...
Ako je industrijalka, kako to da je u maju počela da cveta???
Pa sama je nikla u saksiji, onda kad je smatrala da treba da nikne, evo sada i sama počinje da cveta.
Koja li je ovo sorta/hibrid - sam Bog će ga znati???
2.jpg
1.jpg
4.jpg
A mudonja je odstranjen, za sada sam od 14 komada iščupao 3.
3.jpg
Primetio sam da biljke nisu tako zelene kao što bi trebalo da budu, verovatno jer je to istrošena zemlja od NL, zato je danas prihranjeno FERTICO BLOOM-om.
Dobro je što nisu otišle na neku livadu kao što sam planirao, ne bih imao pojma da cvetaju ovako rano, niti bih mudonje na vreme ošišao.
Biće ovo grow za sekciju "verovali ili ne".
 

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Ma brutalno :DOvdje bi moglo bit svasta .:) Zanimljiva prica od pocetka :thumb:Pratim svakako do kraja bas sam znatizeljan kaj bu bilo od toga :rasta:Sretno kompa dalje i neka bude vise zena nego muskih:lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
@grouchy
Evo i ja se javno slažem sa tobom, kad ih već nisam presadio na neku njivu.
Zadržao sam ih u "vidnom polju" da vidim šta će od ovoga da ispadne... da znam za ubuduće kakve su semenke :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Groover