Divlja sativa ili hibrid (Bog bi ga znao), divlje seme, divlji grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Na papiru, tj na slikama je to sve kul, i sjajno izgleda, ali ja na tvom mjestu ne bi uopšte trošio vrijeme na takvo nešto.. PREVIŠE rizika za 0.2% thc-a.. (iako se radi o industrijalki, čak mislim da ni tu vrstu cannabisa sigurno ne možeš uzgajati bez tamo neke dozvole, tako da, to meni lično ne bi bilo vrijedno truda nit pokušaja.)
To jedino možeš pušiti umjesto duhana, ako si pušač, isto te izađe kao one cigare od industrial cannabisa u Švicarskoj što se prodaju kao cigare lol..
znači, osim kul slika i potrešenog vremena, i rizika.. na kraju dobiješ, jedno veliko ništa :D
barem moje mišljenje.. no offense
 

-BäR-

-skill from hill-
Poznanik Foruma
13.01.2016
734
5.256
233
Čudna šuma
Druže Gafu,nemoj na Budalina,čo'ek se šalio ;)
Ono što ste vi sad napisali on je napisao još na prvoj strani ove teme,tako da...:)
Ja ti mogu reci drug da bezveze gubis vrijeme. Nema od toga nista, ni rada ni ulja.
Nemoj bezveze da se cimas oko toga, uzalud je trošiti vrijeme na to :)
Bolje zabodi nesto iz paketa, ako ne mozes nabaviti bridano sjeme.
Pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Ne znam sto smoriste coveka, nema veze dal je industrijska ili mozda neka samonikla od necijeg growa koji nije pazio na semenke (drugar je jedva iskorenio marihuanu iz zadnjeg dela dvorista koja mu se zapatila dok nije razlikovao musku od zenske biljke :D ), ako ima vremena, sajt, volje i zelje da se igra a da mu to ne ugrozava bezbednost vise nego sto bi trebalo tjs ima drugim recima siguran sajt...sto da ne experimentise? u krajnjem slucaju ce moci umesto duvana da je koristi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
Biljke su pobrane u pretprošlu nedelju 22/10, pred najavu velike kišovite sedmice. Nisam želeo da rizikujem da bacim sve zbog eventualne plesni (ne mogu da ih gledam svakog dana).
S obzirom da su fan listovi već uveliko počeli da žute, a da su pistile u najvećem delu potamnele - doneo sam takvu odluku.
Isečene su sa stablom, skoro do korena i ostavljene da se suše bez trimovanja, čak ni fan listova.

U prvih 7 dana, a s obzirom da i nije neka vrućina i promaja, biljke su samo "provenule" što bi moglo da se prevede da su i tih nedelju dana dozrevale.
Videćemo kad krenem da trimujem, šta je od njih ostalo i šta sam dobio - zamenu za duvan ili nešto drugo.
U svakom slučaju, nešto sam na dobitku.
 

Zlochika

Aktivan Član
26.08.2016
309
796
93
SMOKE REPORT:
Otrimovao sam ove 4 biljke i napunio 2 kantice od majoneza (nisam merio, prema mojoj proceni - oko 40g jer sativčuge imaju jako "prozračne" headove).
Ispalo nekih desetak semenki (ja ih prašio nisam, verovatno neki selfing ili doletelo nešto - mada bi onda bilo više semenki).
Jedna kantica sa vrhovima biljki, druga sa "popcornovima" odozdo.

Jedan od budova sa vrha biljke, smrvljen i izmiksovan sa duvanom 50/50%
Prvi dim... ih... ko da sam neku šećerlemu zapalio, sve miriše na nešto slatko. Zelenilo se još uvek oseća, mada... ne grebe nešto značajno.
Ta aroma se svako malo vraća tokom pušenja. Verovatno će sa kjuringom da se stabilizuje.
Poduvao celu... hm... ne osećam neki high... ono, u tipu "vatromet"...

Dakle ništa, zaključio.
Ne lezi vraže... dva sata kasnije, odoh u krevet... al neće san na oči! Ne da sativa da se spava!
Vrteo se dobrih pola sata, sa usputnim finim zujanjem kroz telo.

Ne znam sad, THC-a ima više od industrijalke, a da nije "prava" - nije.
Verovatno će da se ovo smeša sa nekim drugim strainom (JH od letos) i da ide u ulje tj. Biomix kapsule za moju majku koja boluje od Alzheimera (da podignemo CBD udeo).
Dakle, grow nije bio uzaludan.

Moderatori, može ovo u završene!