Divlje sjeme outdoor - Plagron growmix fertilised

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.05.2008
3
3
3
40
Zemlja: PLAGRON growmix fertilised

Sjeme: nasao ih 4 u jednom cicku ne znam ni koja je ni sta je al eto zenke su sve 4 srecom (valjda) , bacio ih u praznu saksiju i sve 4 nikle ko lude bez moje namjere pa to moramo izvuci do kraja ocito je sudjeno....


Priprema: nista, same pocele rast u growmixu


Vidi se na dnu biljke, predpostavljam da joj fosfora treba ili ako neko zna bolje nek mi obajsni.

Pa ako ima neko da mi kaze kako da ovu biljcicu ili tacnije 4 izvucem do maximale?
I prvi put sadim i zelim da se bavim ovim i da vise saznam tako da je svaka pomoc i savjet dobrodosao...

Happy 420 folks, i ako neko koristi instagram zapratite smokeandfly1 to je moja privatna kolekcija hedova ovako koji se sepu :)

18518544_10210306690598778_366098394_n.jpg 18518625_10210306690438774_744846295_n.jpg 18518481_10210306690558777_786825615_n.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: BA-KA-LU-LA
14.06.2016
45
69
18
26
Prije nego si rijesio piknut sjemenke trebao si malo procitati forum.. Prvo i prvo, trebao si uzeti neku od provjernih zemlji https://www.vutra.org/threads/zemlja.9972/ onda vjerovatno ne bi imao problema sa listovima.. Drugo mislim da je to nedostak kalija ili problem sa ph vode.. neko iskusniji ce ti to bolje reci. Trece, nikako ne bi smio drzati dvije biljke u istoj posudi jer ces kasnije imati problema sa isprepletenim korijenjem.. Posebno ako namjeravas da cijeli grow odradis tu. Da bi izvukao max iz biljaka potrebno je da citas forum i da pitas, sigurno ce ti iskusniji groweri pomoci u vezi svih nejasnoca.. kao sto su i svima, ali nemoj ocekivati pomoc ako si i ti sam nezainetresovan da to uradis kako treba. Razmisli i o gnojivima za vege i za cvet.. Takodje o svemu tome imas jos na forumu, ali posto si pocetnik ja bih ti preporucio plantela list i plantela cvet.. Srecno! :)
 
14.06.2016
45
69
18
26
Baki, nisam rekao da je 100 posto problem u zemlji, ali sam probao da nadjem njen NPK na netu i nisam uspio. Svakako se drzim misljenja da je bolje poceti sa jednom od vec provjerenih zemlji. Posebno ako si pocetnik ;)
 

unearth1984

Aktivan Član
09.09.2014
261
802
93
Pa plagronovu zamlju imas u svakom growshopu. Njihova zemlja je i vise nego provjerena. Ako se ne nalazi medu onima na linku, ne znaci da nije provjerena. Svaki malo iskusniji grower ovdje na forumu zna za plagron zemlju. Peace
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.262
35.798
2.698
Weed California USA
@Lucabrasi
@SpontaniK

9. Pazite koga ispravljate i kome govorite kako nije u pravu
Šta god da radite, ne pokušavajte da ispravite bilo koga, osim ako ste 100% sigurni da ste u pravu, a da druga osoba greši. Protiv takvih postupaka, koji su čest uzrok besmislenih svađa po forumima, moraju se boriti moderatori, ali i sami korisnici foruma moraju biti obazrivi prilikom svog izražavanja! Ukoliko niste potpuno sigurni da li neko greši, bolje zatražite od te osobe da objasni svoje mišljenje ili rešenje problema. Zbog prazne priče je moguće da će ljudi sa foruma početi da Vas gledaju sa podozrenjem i da ignorišu Vaša pitanja, ukoliko ne budete delovali dovoljno ozbiljno. Ne volimo šarlatane!

Ak niste sigurni u to sto pricate, radije nemojte jer ce netko to stvarno napraviti, a i moderatorima zadajete posla.

Plagron je odlican supstrat i nema potrebe skidat "prva 3 reda stabiljke", sto god to znacilo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vutrash

SpontaniK

Banned
Banovan
16.08.2016
54
44
18
3 godine proveo sam radeci u Amsterdamu u profesionalnoj grow tvornici, sto vi gospodine Stipe niste niti vidjeli u zivotu. Zato pripazite koga ispravljate. Koje su vase reference da ispravljate bilo koga? Prije godinu dana rekao sam da necu postat na ovom forum ikad vise, tipican balkanski mentalitet gdje nepotizam vlada a neznanje se cijeni, ali sada zaista necu osim u svojoj temi, na koju imam pravo.

@vutrash
2.png
Kod nas poznatiji kao lollipoping. Otkines donje izdanke koji vidno slabije rastu. Inace se to zove reverse toping ali neka ti to gospodin Stipe sada dalje. Tebi pozdrav i sretno dalje!

Namaste.
 
18.05.2008
3
3
3
40
Plagron growmix- vrhunska zemlja,
Lucabrasi- brate ne pricaj gluposti, meni najbolja zemlja koju sam do sada koristio.
Zemlja se stvarno dobro pokazala, tu se moram sloziti, a i biljka se sada navikla na nju tako da i ljepse raste.

Prije nego si rijesio piknut sjemenke trebao si malo procitati forum.. Prvo i prvo, trebao si uzeti neku od provjernih zemlji https://www.vutra.org/threads/zemlja.9972/ onda vjerovatno ne bi imao problema sa listovima.. Drugo mislim da je to nedostak kalija ili problem sa ph vode.. neko iskusniji ce ti to bolje reci. Trece, nikako ne bi smio drzati dvije biljke u istoj posudi jer ces kasnije imati problema sa isprepletenim korijenjem.. Posebno ako namjeravas da cijeli grow odradis tu. Da bi izvukao max iz biljaka potrebno je da citas forum i da pitas, sigurno ce ti iskusniji groweri pomoci u vezi svih nejasnoca.. kao sto su i svima, ali nemoj ocekivati pomoc ako si i ti sam nezainetresovan da to uradis kako treba. Razmisli i o gnojivima za vege i za cvet.. Takodje o svemu tome imas jos na forumu, ali posto si pocetnik ja bih ti preporucio plantela list i plantela cvet.. Srecno! :)



Hvala kao prvo, na savjetima kao sto sam rekao svaka pomoc je dobro dosla. Upravu si za ph vrijednost vode, koja je cak i ja mislim najveci problem bila. A biljke su vec presadjene u posebne posude u sobstvenu saksiju tako da je ok sto se tice toge. Peace :D
 
Poslednja izmena od urednika:

Joe1234

Aktivan Član
03.10.2016
379
957
93
Sretno kompa nek ti je po zelji i da bude sve ok do kraja :thumb: dobra ti je priprema i biljcice su predivne samo tako dalje i smjesak na lice:) Moja ti je preporuka da se ravnas po iskusnim clanovima foruma jer ipak su oni tu vec dugo i sumnjam da pricaju gluposti ;) Proleti kroz par dnevnika od @Stipe i jos nekih POZNANIKA FORUMA foruma sve ce ti bit jasno :thumb:Instagram fotke su odlicne samo pripazi se dosta je to rizicno kaj radis ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: BA-KA-LU-LA

Zl0

19.08.2016
43
81
18
40
Toliko dugo si radio u Amsterdamu u profesionalnoj labaratoriji a tvoja biljka izgorela kao da nikad biljku video nisi. :whato:: Koga ti zajebavas druze :fuck:

Predlazem ti da se ne svadjas, jer ovo jeste balkanski mentalitet i mislim da ces samo bananu popiti jer ljude nije briga koliko god ti bio u pravu. A ti ako ne spadas u balkanski mentalitet to bi trebao da znas. Ja posle par odlaska u Ameriku kad sam se vratio ni jedan balkanac nije mogao da me iznervira. Tako da uklopi se ti sa svojim balkancima i uzivaj. Za bolje nisi.
PS: Lolipop dzabe radis u outu, ali mozes da sklonis ove izgorele listove iz amserdama, zemlja losa, to je to.

Slusaj iskusnije i iskreno da ti kazem mislim da je Stipe prosao vise growova nego ti i tvoji saradnici u amsterdamskoj labaratoriji zajedno. Srecno. :cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Ja ko sto vidim imas dve biljke u jednu saksiju odma to da ispravis, a posto si radio u Amsterdamu znas da tako netreba .
Zemlja ti je jako dobra biljku mozes kropati i posto si u outdoor dnevnik moraces da pretrcis do neki sajt i tamo je zgrmiti da je auto ajde moze nekako ali ovako tebro nece ic na dobro.
Necu da ti solim pamet ali zelim ti sve najbolje u growanju imas tu jos dosta za obradu doradu do kraja 5meseca druzeee biljka ce da prica stobom :D normalno i ti sa njom :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

aceofspades

Aktivan Član
10.09.2016
109
316
63
ovdje
malo off-a al da podrzim dve biljke... u 8-9 l zemlje teram amnesiu i critical, amnesia starija i vidno superiornija nad criticalom al i on se neda, stablo ko palac debelo, nesto manje grana al tolko mjesta ima...cvjetaju jednako, piju skupa litru i pol vode dnevno (vise ni nemoze pot primit), hesi svako zaljevanje jos sve to u big toweru na manje od pol kvadrata mjesta... nebi se puno brino oko dve u istom potu ako ces ih redovito hranit...

sretno dalje... stay high
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.