Divljina show - CC fem i klonovi, AWW/ Outdoor / 2018/ by East

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
Poz društvo!

Ovo je moj tek drugi out, nadam se da ću izgurat do kraja, te da neće bit otkriven ko prošli, pa da krenemo..

Zemlja: Mješavina TerraMagme i sajtače

Sjeme/banka: Cream Caramel, fem/ Sweet seeds
Auto White Widow/ Pyramid seeds

Gnojivo: Plantela L,C i nešto domačeg mixa/čaja

Trening: LST, Toping

Više info:

Biljka je provela od 10.04. u boxu pod Led 200w, te sam ju tamo izmaltretirao što se tiče treninga, lst-ijem u slovo Z kao Zoro i topiranjem, čudi me kak nije pohermila. Također sam s nje uzeo 4 klona i sva 4 se primila :) (za prvi put odlično) po uputama J.Cervantesa (hvala @PowerSeed na linku). Klonove ću vam pokazat tek kad ih budem presadio na isti sajt, još su u posudicama, pa čim krenu ozbiljnije, rupe su spremne :).
Jučer ju presadio u rupu od 20 L i taman padala kiša tak da ne moram zaljevat.
Toliko za sada, čitamo se, pratimo i savjetujemo.
Sretno svima ove godine u outdooru.

P80610-115209.jpg

P.S. Što se tiče onoga ''sretan grow'' ako se odlučite za to, molim da se izjasnite u obliku kvačice ''sviđa vam se''. HVALA :)
 
Poslednja izmena od urednika:

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
oko biljke spusti nivo zemlje za par centimetara, olaksace ti kasnije kad budes zalivao. kad zemlja zapekne voda ce bezati svuda osim gde treba.. srecno
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Ne, al moram saznat....
Neki hibrid je sigurno, gledam druge njive ovaj raste ko korov
...zato te i pitam. Ako je vec dosta odmakao od ostalih,znaci da ce i ranije zavrsiti sto tebi nikako ne ide u prilog.
Meni se desilo da je kukuruz bio osusen i zut kad mi je biljka tek ulazila u drugu-trecu sedmicu cvetanja,sva zelena i modra u punoj snazi. Prakticno sam je skinuo na pola cvetanja na svu srecu jer se berba kukuruza sledeci dan obavila. Tvoja sorta zavrsava ranije...ali i kukuruz.
Ako vec ne mozes da utices na berbu kukuruza (sto je upitno),treba da utices na cvetanje biljke tako sto ces forsirati djubrivo za cvetanje sa sto manje azota i smanjiti (prestati) zalivanje u zavrsnici.
Time ces umanjiti bujnost i prinos,ali ces maksimalno povecati zrelost i kvalitet. Ja to govorim iz iskustva,ali mozda i sam treba da prodjes kroz to.
U svakom slucaju,srecno,toga nikad nije na odmet :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dvolicni

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
Selam alejkum, braćo i sestre!

Ja sam u velikoj dilemi, da prebacim biljku iz kukuruza u divljinu, dok nije ušla u cvjetanje. Taj jebeni kukuruz nije normalan, pa to kak je krenilo bit će berba za mj dana, nikako mi se ne sviđa, sve mi bed da to neću izgurat do kraja, a baš žarko želim omastit brk.
Nisam sreo lika da ga pitam koja je to vrsta, sorta, banka.
Šta misle poznavaoci kukuruza, što raditi?
Evo slike tog wc hibrida
P80630-205412.jpg
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Seli to iz kukuruza sto prije. Da bi znao kad ce bit gotov kukuruz treba ti ime hibrida ili najmanje da znas kojoj FAU grupi pripada. Na nasim prostorima se vecinom sije FAU grupa 500-900, sto bi ti znacilo da im je potrebno 500-900 sati svjetla da bi zavrsili. Sa fotoperiodnima u kukuruzu si kao na lutriji, ode kukuruz ode i biljka u zadnjoj fazi cvatnje ovako preseli i sto kaze Stipe mirnije ces spavat. U kukuruz samo automati. Sretno dalje.
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
UPDATE

Preselio sam iz kukuruza na divlji sajt, slikano pred mrak, ugl zadovoljan sam kak se primila, nakrivila se ko big ben :)

P80703-204659.jpg

A evo i klonova, njih sam zanemario, konto sam pošto su na divljem sajtu, zemlja ne dirana godinama, pa ih neće trebat gnojit do cvjetanja kad ono mauna, izgleda da ću morat gnojit više neg u indoru

P80703-205122.jpg P80703-205136.jpg P80703-205148.jpg P80703-205158.jpg

Evo i mladih snaga, ubačen jedan Auto WW

P80703-205112.jpg
Hopa cupa svi smo thc grupa!