Diy Cool Tube by Sveti

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
Pozz svima :wave:
malo gledao po youtubu kako napraviti CT i evo probao ja i nešto skemijao :icon_lol:
za CTsam uzeo dve staklenke oko kijih sam omotao špagu, uzeo benzin i dodao ulja u njega da sporije gori pošto nisam našo petrolej ili zipo benzin i tu špagu pri dnu staklenki (tegle) natopio tim benzinom o stakleneke obriso krpom od benzina da negori cjela nego samo špaga kuda je omotana.. kad se zapali staklenku treba polagano vrtit jedno minut da se ugrije i onda naglo snjom u vodu i trebala bi puknut tuda dije špaga gorila
probao sam na više načina i tako uništio 6 stakleni:rofl:


kako prvi put sam to radio staklenke nisu pukle ravno po špagi pa je ispalo...


kad su obe neravno pukle malo sam razmišljao i sjetio se da stavim jedan lim da bude iznutra staklenki i izvana,
lim koristim ovaj obojeni za građevinsku limariju, ima ih više zivih s donje strane pa sam trebo tražit što bjeliji
ta dva lima sam spojio s dve pop nitne i zmeđu njih dodao komad flaha (plosno željezo) od 5mm tako da obe staklenke mogu skinem svaku na svoju stranu
hehe evo slike govore 1000-e riječi



nadam se da če nekome bude od koristi
... uživajte :sun2::evilking:
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
svaka cast sveti imas rep+ od mene!
jedino bi ja mozda malo udaljio taj lim od staklenke i eventualno mu poveco ta krila sa strane da reflektuje sto vise svetlosti i malo povecao ugao, a imas i da kupis onaj tanki lim sto se koristi za unutrasnji deo reflektora pa eventolno sa njim obloziti radi sto bolje refleksije.
imam pitanje:jel si sa necim zalepio staklenke da nevuku fals vazduh na sastavima???
 
27.03.2010
42
5
0
44
Svaka cast , super izgleda.
Evo jedan savjet kako da smanjis broj razbijenih staklenki :icon_lol:
Kupi si jedan ovakav ili slican ,nisu skupi
http://www.centar-alata.hr/rucni-al.../rezac-stakla-silberschnitt/product_info.html
Zacrtaj po staklenki gdje hoces da bude rez i pocni lagano zarezivati po staklu u krug, kad si dovoljno "zarezao" staklenku taj rez zagrijavaj sa necim (upaljac ili brener ako imas) , nakon toga zaroni u vodu (sa ledom u vodi je jos brze) i ako treba ponovi to par puta i imaces cist i lijep rez bez nezeljenih pucanja staklenke.
p.s. + rep
 
24.10.2010
14
1
0
34
joza svaka cast, bas se vidi da se covjek trudi. Uvijek trazi i nadje nesto bolje =)

a svetilist tebi isto svaka cast. =)
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
imam ja ta dijamantni rezač s uljem u sebi da podmazuje taj dijamantni kotačić koji pravi rez na staklu .....
kad stignem pa ču obe skinem i fino im obradit rubove