DIY Waterfall Pipe

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
1. Potreban pribor:
potreban pribor.jpg

2. Pri dnu flaše napravite otvor za odvod vode:
1.jpg

3. Zatim na čepu probušite rupu i u nju uglavite joint,ja sam u ovom slučaju iskoristio cigaretu sa flopom umesto filtera,jbg lenj da odem po rizle :rasta:
2.jpg 22.jpg

4. Napunite flašu vodom pri tom držeći zapušenim otvor za odvod vode i zavrnite čep sa jointom nazad na flašu:
3.jpg

5. Sklonite prst sa otvora i pustite da voda teče dok u isto vreme palite joint:
4.jpg

6. Kada sva voda isteče vaša flaša će biti puna:
5.jpg

Uvucite sav dim od jednom ili iz dva puta (za slabija pluća :D ) i uživajte :rasta:
Ja sam se razbio od jednog dima i napisao ovaj tutorial :D
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
Idem se ubit sa ovim. Taman sam se nacitao o ledu - @adrion ubija znanjem o ledu - nista ne berem ja tu struju, ovo mi je doslo sad ko bog da nesto i ja DIY napravim :D

edit: pomelo me :D
 
Poslednja izmena:
17.05.2016
83
101
33
Beograd
www.vutra.org
-Pošto vidim da ti je flaša od 1l evo male dopune za flašu od 2l... :) Sve isto s'tim što dodajemo još dve rupice identične kao ova dole i takođe ih držimo dok voda otiče i kada voda pređe rupicu broj 2 onda zapušimo donju rupicu kroz koju odlazi voda, ''otpušimo'' rupicu 1 i 2 i kroz rupicu numero uno udahnemo sav dim iz flaše,:puuuh:: kada udahnemo i izdahnemo sav dim ponovo zapušimo rupe 1 i 2 i puštamo preostalu vodu da izađe i onda ponovo još jedan ''HIT''...:puuuh:: Takođe razvaljen pridodah malo inovacije:idea: koja će doneti kom. tipa ''Pa nismo mi hobotnice da držimo toliko rupica a da još pritom palimo džok''!!! :D
-POZZ. svima!!! :sun2::cool23::sun2:

5.jpg
 

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
@ChiliHead ... nekad smo to nazivali podmornice :)

Samo malo drugačiji postupak ;)
Flaša bez dna u kantu sa vodom... flaša se potopi do dna kante samo da čep viri van, stavi se đoks na čep ... flaša se digne (flaša se napuni dimom)... i onda s ustima potopiš flašu :)

Da i dok spuštaš flašu u vodu čekaš da dođe do dna, tek onda udahneš (dok se dim s komprimira).

:joint2::grob:
 
Poslednja izmena:

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
@napalm
Upravo tako, kao kroz maglu se sječam da se to zove Gravity Bong... Uglavnom, najbolja varijanta ako vam treba nešto quick and dirty , a uz to i vrlo efikasno. :let: