Dizajn novog sajta!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Sta nam treba:


1. Konkurs za sliku na pocetnoj strani posto onaj lik sto pusi nije adekvatno.


2. Moto ili recenica koja ce ici na vrhu desno od slike marihuane. nesto snazno.


3. Uvjek nam treba novog teksta ili novih ideja sta ubaciti na sajt.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Mrak je novi dizajn !

A da umjesto onog lika stavimo ovog ?

likpuiru5.gif


... nisam mogo odolit. :)
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Jeste li razmisljali o doniranju od strane samih clanova npr. Ako neko zeli, ili je u mogucnosti, da to uradi...
Obavezno treba uvesti majice i dukseve, kao i neke druge potrebstine za pusenje, sa parolama i logom organizacije. Znaci virtuelni smart/head shop u sklopu vutra.org. Vjerovatno ste o tome vec razmisljali, ali ako slucajno niste, da vas podsjetim. :D
Da li je vutra registrovana kao nvo? Bilo bi bas fino, ne znam da li je to moguce, da se u svakoj od zemalja iz koje poticu clanovi, oformi po jedna NVO Vutra, sa prefixom svojih drzava. Nakon toga se te NVO zvanicno povezu u vecu organizaciju koja se zove NVO Vutra. Jos jedna misao...
 

cannebosanac

Aktivan Član
13.10.2006
391
47
0
46
Izgleda mnogo bolje nego prije , evo jedna sličica za ovo pod br.1. , nije moja nego od ovog jednog kralja odozgo, meni je jedna od najboljih što imam ,Ako se odlučite ovo stavit mogu ga prvo upitat je li ima šta protiv, već sam ga kontaktirao i prije u vezi jedne slike koju je uploadovo jedan drugi lik na jednom drugom site-u ili se u stvari radi o istom liku s drugim nickom , ovaj od koga sam skino ovu tvrdi da je taj lik puko njegovu sliku i stavio na drugi forum .Imam i boljih samo su velike i neda mi se na image shack stavljat a i većinom su obrađene u nekom alatu radi dodavanja ovih imena foruma i nicka onoga koji je uploadovo pa mi se neda zajebavat sa retuširanjem , imam i čim ali nisam još skužio sve kako se radi.Mislim da bi bilo dobro ovakvo nešto da se stavi jer nije preupadno a pola budala npr. iz murije ne bi ni skontali o čemu se radi da im ne napišeš ispod i to povećim slovima.
 

Prilozi

  • secret garden`s blue satalite 5.jpg
    secret garden`s blue satalite 5.jpg
    77,5 KB · Pregleda: 7