Dje su nam djevojke?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Primjetio sam da imamo samo muskarce medju nasim urednicima. Dje su nam zene?

Vidim da su nam redovni posjetioci DarkVulture i Mary Jane tako da smislite se djevojke i sklopite neku kategoriju pa da je ubacimo.

Filozofija, zenski svijet, kultura i slikarstvo ma sto god se vas dvije dogovorite bice ok. Dogovorite se preko privatnih poruka i posaljite mi privatnu poruku.

Ako niste zainteresovane nema problema valjda cemo se mi muski nekako snaci bez zenske ruke ::zidoglav
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
One su se sve veè dogovorile e sad ti budi dobar pa stavi sve devojke za urednike ili èak voðe foruma i to naznani svim posetiocima foruma sa giga velikm crvenim slovima.
NAÅ I CVETOVI
DRAGE NAŠE DEVOJKE , NE BOJTE SE A MA SVI MUŠKARCI TU SU I ONI KOJI TO NE PRIZNAJU-VOLIMO VAS 50.000, NE ZA VASIONU VIŠE OD OVIH BILKJKI. vi same stavite nešto slatko na ovaj forum.Samo mu to fali da bude savršen a bez vas ništa.

Istina je da sam ja komuniciro samo sa mary ali i ostali dragi cvetovi èujemo se u vrlo blisko pa èemo malo više na sve teme.
OSTANITE SLADKE I LEPE

IZVINENJE JER MOJ SRBSKI NIJE BAŠDOBAR -ali vi niste samo lepe nego i pametne pa to razumijete (nije deèko odavde)ali tu greenman spašava od poraza
 
09.11.2004
10
0
0
44
www.geocities.com
moze, moze, zene su PRO!
mada, nije toliko bitno da li smo zene ili ne, dok god smo vam fine i pametne :)
dakle, inicijativa je pokrenuta, filozofi svih polova - ujedinite se!
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
btw, mary
kad se vidimo podseti me da te ubijem.

Zao mi je samo ovog sajta sto ce ostati DarkVulture samo :)... ah da i ixi

so... dat'z it
 
D

DarkVulture

Guest
Evo devojke se filozofski dogovaraju... A da otvorite neki mali filozofski kutak, cumez za nas i nashe gossip teme.. :pivo

neki feministichki pokret.. hihihi... ma shalim se devojke ce neshto, ::super da naprave... samo strpljivo... hihihi

Btw poziv ostalim koleginicama.. da se jave i daju nam do znanja da postoje. a i da helpnu u ilivima kreativnosti.. :petak

PEACE OUT !!! ~)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
lepo još jedan cvet i ovaj forum veè mnogo lepše izgleda i miriše.

miljenice naše lepe i pametne sve vas volimo.
Imate reè, a u vašu sposobnosti ovde niko nikad nije ni neèe podvomiti
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Da istina je loše varim MUŠKI SPOL brate ima nas malo previše(muškaraca mislim) na ovoj maloj zemlji a pošto si dosta na netu samo pogledaj šta IDIOTI SVE NE RADE.
A opæenito stranice sa ovakom tematikom, poseèuju nažalost skoro 100% muškarci, PA STOGA ÈUVAJMO NAŠE MALE,DRAGE cvetièe.

Istina je da sam zadnjih tjedan dana ::h2o ~~ "BALJAZGO" uph -svašta ali veruj i ti bi na mom mestu.PROŠLO ÈISTA GLAVA. opravdanje za preterivanje sam negde veè napiso a celom forumu baš nebi hteo pojašnjavati odakle i zašto "BALJAZGANJE"(to valjda znaèi prièati svašta ,nekotrolirano.....)
BRATE NEMOJ MI SAMO REÈI DA TI BAŠI NE VOLIŠMNOGO ŽENE.

pozdrav ali tebi ne mogu reèi da te volim i da si lep.
Ali ako ti mnogo znaèi nema problema MALO ÈEMO GLUMITI.Nisam ja loš èovek volim da pomognem pa èu to za poznanika sa foruma rado uèiniti.

Malo Å¡ale a i ISTINE, a verujem da nema zamere.
::super
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Kobaja je napisao(la):
Pa ofkors da volim zene, ali ne smaram po forumima...


Komunikacija je komunikacija mladi Avrame to sto smo na netu i forumima ne znaci da je smaranje.

Jedina komunikacija za mene da je smaranje je policka komunikacija 0093

Hehe jedva sam cekao da upotrebim taj smajli...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
Ništa osim HVALA za poduku o ponašanju na forumu.
a da treba nastaviti sa temom a ne BALJAZGANJEM upravu si.
I budi pozdravljen AVRAME :pivo
 

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
Peace & Love, mon

peaceandlove.jpg
 
09.11.2004
10
0
0
44
www.geocities.com
Vutragenjo je napisao(la):
Jedina komunikacija za mene da je smaranje je policka komunikacija 0093

Aristotel se prevrce u grobu, a meni se dize kosa na glavi! Oooh, neobavesteni covece... antropos zoon politikon! Covek je politicko bice! Kako zamislas da se boris za legalizaciju ako ce ti non-stop biti muka?! Au, au, au... dobro, ovog puta se pravim da nista ne vidim, ne cujem i u skladu s time - necu vise da te kritikujem!
1077.gif
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Pa ja ne lazem, ne mrzim, ne podnosim one koji bi sve uradili i rekli da budu u pravu, ali u isto vrijeme razumijem da ljudska psiha se sastoji od svadjanja.

Zbog politicara i slicnih postoji "antropos zoon politikon" ali ne mora da znaci da ako je Aristotel bio politicko bice da sam i ja. I naravno to ne znaci da ja moram biti kao i oni.

Ja uvjek izvalim istinu sto mi je na jeziku tako da najvjerovatnije nikad ne bih ni bio dobar politicar.

Mada studiram politicke nauke i medjunarodne odnose :))

Ali mi se bavimo zemaljskim problemima i kako ih ukloniti prije nego sto se politicari pocnu svadjati i naravno time ukloniti sukob.

A sto se tice legalizacije pa valjda cemo opet onom istom istinom nesto i uraditi.
---------------------------------------
Haha nasao sam ti leptira mada nisam siguran dali je ona gola tako da ne znam koliko ce ti se dopasti :)

bflylady1.gif
 
09.11.2004
10
0
0
44
www.geocities.com
Leptirica je divna :)
puno ti hvala!!!
tek sam je sada primetila, inace bih ti jos odavno zahvalila..
...nego, sta bi s forumom za filozofiju? DarkVulture mi se nikako ne javlja!?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.