Dje su nam djevojke?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
dakle pitanje je:

ti imas moje cice i vaginu..ja imam tvoj penis, ajmo reci na jedan dan za sada :p dakle...sta bi radio taj dan osim guranja prstiju tamo dole i gnjecenja cica?? :lol:

ja znam sta bi ja...ja bi nekog zamolila da mi popusi :shock: hahahahahahaha
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
RedSh je napisao(la):
dakle pitanje je:

ti imas moje cice i vaginu..ja imam tvoj penis, ajmo reci na jedan dan za sada :p dakle...sta bi radio taj dan osim guranja prstiju tamo dole i gnjecenja cica?? :lol:

ja znam sta bi ja...ja bi nekog zamolila da mi popusi :shock: hahahahahahaha

:eek:ral: :ludaci_lol: :ludaci_lol:

E stvarno... :D

Ja sam imao zelju da mi izraste jedna sisa onako u ruci,na dlanu,pa da mogu ceo dan da je drzim...ali ovako daleko nisam isao sa razmisljanjima :lol: :lol:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Nemam pojma..morao bi prvo da ispipam teren :D ... komplikovana ta razmena

Nego imam ja jednostavniji predlog :eek:brve: ... mi cemo ceo dan da izgubimo razmisljajuci sta bi i na koji nacin.Najbolje da se mi ovakvi kakvi smo zatvorimo u sobu pa cemo se valjda nesto dogovoriti ... :banana_sex: :cmok: :eek:ral: :banana_sex_dance: ... :D :p
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
dakle nista od penisa :roll:

ajd dobro onda....onda cemo se istrazivati u zatvorenoj sobi, razmisljati na koji sve nacin mozemo da se mjenjamo, ispipavajuci teren detaljno :wink:

mada bi ja ipak penis na jedan dan i neko oralno zadovoljstvo kad je vec dole :p
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
hehehe toliko o tome... razmjena, posudba..steta, ja se vec ponadala. jedino sto mi preostaje je zamisljati kako je to :p

mozda se u novoj desi neki preokret u mom zivotu :D

sve najbolje u novoj!!!
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Dobro ajde sta si napala...dacu ti penis al ako moze da ti ja ne pusim :D :D ne snalazim ti se ja u tim okretnim igrama :D

SRECNA NOVA
:dj_zhurka: :banana_sex_dance:
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ma nema beda..kako god...sve najbolje svim dragim momcima ovdje na forumu :wink:
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
mislim da bi skrenio da se probudim sa sisama i vaginicom....depra žešća, zamisli potegnem za svojim mačorom kad ono mica dole....:whato::
brijekm da bi sise natezo skroz i da bi mi smetale nekako, zapinjalo bi to naokolo i sl...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Sretna nova i od mene , sad bas citam fino sam se nasmijao hahaha , ja se nebi mjenjo ako moze tako , al da se stvarno probudim sa sisama i micom , i jos pritom da sam dobra , jebozovna , podero bi se s kim god stignem , samo bi hodo okolo i jebavo se hahaahhahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.