Djelovanje Marihuane

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
05.12.2013
37
6
0
ma znam ne zalim se ni ja j***** volim bit hay i to da mogu 0-24 haha sve to kuzim za mene je trava kljuc otvaranja vrata realnosti i svega ...ja imam neki osjecaj cim me neko pogleda nes prokomentira i cujem to ili kad ekipa vidi da sam izubijan ko kreten i onda me idu slikat il nes .... znaci to bi objasnio ovak ljepo se dignem izj***** svima ljudima oko sebe mamare i ostale stvari im malo objasnim na moj nacin haha neznam po prirodi sam ajmo rec agresivac ..i onda dok sam na cilu ak mi neko digne zivce gotovo je ,koda je druga osoba u meni ..nevolim bit previse u kontaktu s ljudima -jer ih mrzim :kako bi reako jedan reper :volim boga al mrzim ljude tolko da odem na groblje vadim tijela davno pokojna
 
27.06.2014
11
9
3
49
Opisao bih djelovanje koje sam doživio kroz pušenje i kroz ulje.

Nedavno sam od prijatelja, koji je veću dozu kupio za oca koji ima rak, nabavio 10mg ulja za sebe. Nemam nikakvih bolesti osim alergije i imam cijeli život pojačanu napetost i nemir, i često ne mogu zaspati. Nakon uzimanja ovog ulja predvečer, jako dobro spavam.Ovo ulje konoplje mi je super jer dolazi do izmijenjenih stanja svijesti tj. dubljih uvida i prave psihoterapije. Ima i neke sličnosti s djelovanjem ayahuasce (koju sam dobro upoznao u Peru-u). Uglavnom jako mi se sviđa jer mogu s ovim uljem raditi na sebi sitne korekcije u duhovnom i psihološkom razvoju. Pijem ga 1-2 puta tjedno.

U životu sam znao popušiti koji joint , ali onako kada netko nabavi pa da se proba..... Svaki puta do sada nisam gotovo ništa osjetio, čak sam postao i napetiji od ove zadnje ture i nisam mogao zaspati. Vjerujem da je lako moguće da sam naišao na neko smeće od trave.

Tako da što se pušenja tiče, nemam baš neka iskustva, ali ulje me ugodno iznenadilo. Zanima me ima li još netko takvo iskustvo s uljem, a da nije prvenstveno upotrebljeno za liječenje raka?

I da napomenem, već godinu dana smo žena i ja na zdravoj prehrani (prehrana koja alkalizira) i od tada više ne uzimam tablete za alergiju. Alergija mi se se znala pojaviti samo kada popijem neko alkoholno piće (kada se zakiseli organizam). Međutim otkada uzimam ulje, alegije gotovo da više uopće nema, čak i kada popijem koje pivo.....Tako da definitivno liječi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
12.08.2014
5
6
3
Nisam znao gdje postavit pitanje pa ako može ovdje... (možda bi bilo dobro napravit temu pitanja/odgovori)

Jel zna netko kako djeluje ulje kanabisa na zgrušavanje krvi?
Ocu je pukao čir na želucu, a uzima ulje pa me strah da ne bi krvario još jače.
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
Kolega gorguc ja nastojim svakidan popiti ujutro upodne i prije večere ulje gospine trave ili kantariona neki preporučuju poslje doze ulja kanabisa žlicu kokosovog ili bademovog ulja i obavezno veliku čašu vode na kraju to ulje u žlici oblaže sluzokožu želudca a ulje konoplje se polako sisa dase razredi slinom i silazi u želudac i tanko crijevo gdje se preko krvi prenosi do tumora svaki tumor je dobro prokrvljen žilama i zato i raste a THC ga ubija i zaustavlja rast i nakon duže konzumacije ga THC ubije. IZLJEČENI GA TROŠE I DALJE PREVENCIJE RADI DASE NE POVRATI ako to piše u genima.
Edit:

Gorguc mislim da na taj puknuti čir da bi uz ova ulja bilo dobro popiti i po malu čajnu žličicu farmaceutske sode bikarbone bez aluminija da malo alkalizira želudac i smnji PH kiselost u želudcu koja i podpomaže razvoju čira. Žličicu sode popiti i zaliti sa dva dece vode i kad podrigne odmah su manje muke. izbaciti iz prehrane slatko, kavu i pivo te mineralnu vodu i gazirana pića.


Koristi opciju "Edit"
Mod. z&n
 

kokomarin

Aktivan Član
06.11.2013
88
422
53
Pa mene zanima neuroboy koliko dugo uzimas oralno kantariolovo ulje i kako ti se cini?
Ja skoro svake godine napravim litru.
Sada su cvitovi suhi i masni,a liti se bere dok su latice zute i otkupljuje se ko i smilje.
Prije je u mom kraju bila rijetka a sad se pojavljuje ko korov po poljima,meni jedna od drazih biljaka zbog lipote cvita.
Prvi put cujem za oralno pa me zanima jer djeluje mi prearomatizirano da bi bilo ugodnog okusa.
 

NEURO BOY1

Aktivan Član
07.07.2014
76
65
0
73
kokomarin je napisao(la):
Pa mene zanima neuroboy koliko dugo uzimas oralno kantariolovo ulje i kako ti se cini?
Ja skoro svake godine napravim litru.
Sada su cvitovi suhi i masni,a liti se bere dok su latice zute i otkupljuje se ko i smilje.
Prije je u mom kraju bila rijetka a sad se pojavljuje ko korov po poljima,meni jedna od drazih biljaka zbog lipote cvita.
Prvi put cujem za oralno pa me zanima jer djeluje mi prearomatizirano da bi bilo ugodnog okusa.

Kolega to je jedno od naj zdravijih ulja koja bi svaka kućna apoteka trebala imati.U biti to nije ulje nego je macerat gospina trava u čistom hladno presanom maslinovom ulju kako danas zovu Ekstra djevičanskom ulju. Macerat gospine trave se radi krajem kolovoza kad gospina trava počne cvjetati i upotrebljavaju se samo latice cvijeta koje i daju boju i ljekovitost ulju koje se drži 40 dana na suncu i filtrira.Koliko će biti aromatizirano ovisi o sorti masline. Ja kupujem na poznato ulje iz okolice Splita iz Istre i sa otoka Cresa i ovo iz Istre od njihove sorte oblica mi ima naj bolju aromu ali je 90kn litra,Cresko ekstra djevičansko 80kn a Splitsko 70 možda i cijena kaže nešto.
Moja žena komercijalno uzgaja više vrsta ljekovitog bilja pa tako i gospinu travu ili ti kantarion. Jedina mana ulja kantariona što se djelovi tijela koji su namazani uljem nesmiju se izlagati suncu jer je hipericin foto senzibilan pa ostaju crvene fleke po tijelu. HIPERICIN JE GLAVNI SASTOJAK KANTARIONA
Kantarionovo ulje liječi više vrsta gljivica i oralno i lokalno čak i one koje farmaceuti nemogu :dada
 
  • Sviđa mi se
Reactions: oz
18.10.2014
3
0
0
Pozdrav novi sam na forum :) Imam pitanje za vas malo starije i iskusnije :)
Ovako pusim marihuanu ima godinu dana meni je 20 godina. E sad pre neki dan mi se desilo nesto prvi put u zivotu izasao sam na kafu i krenuo da popusim dzoint i nakon pusanje jedno 10-20min odjednom sam osetio nagli umor u nogama, oci mi se zaklapaju, tjelo mi gori koda imam temapraturu 39-40, i imam osecaj da cu da panem u nesvest :) i to mi se opt desava 3-4dana za redom i traje oko sat-dva. prvi put je bio najgori... E do cega to moze da bude i kako da to sredim jel se desavalo to nekome? Hvala

edit: da dodam u ovih god me svaki put fino smirila bolilo me uvo za sve uzivao smijao se itd... znaci extra
a ovo od neki dan je stvarno izgledalo za*ebano imao sam osecaj da ocima pomeram stvari po sobi kad sam legao...
 

Big Head

Aktivan Član
31.07.2014
100
276
63
Dosta toga znam o marihuani, puno sam citao, ali nigde ne mogu da nadjem zasto se suse usta prilikom konzumiranja? Ako vec ima odgovor na ovo pitanje ja se izvinjavam, ali stvarno ne mogu naci odgovor. :D
 
  • Haha
Reactions: aminica
28.06.2018
5
6
3
Voleo bih da mi neko opiše delovanje Marihuane realno iz sopstvenog iskustva. Malo me zbunjuju uobičajeni izrazi za stanja svesti nakon uzimanja tipa: even head - body, cerebral, giggly, munchies, stoney ...

Nakon nekoliko dimova osjetio sam da mi se tijelo lagano opušta i taj osjećaj se vremenom samo pojačavao.
Stvari oko mene su blago usporene (bar tako osjećajam), a moć zapažanja je povećana.
Kada konzumiram travu smiren sam, nemam znojenja (mada imam problema s tim u svakodnevnici), apetit mi je povećan, često se smijem, misli slobodno lutaju.


:joint2:
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ekipa ima slicna iskustva sa "ulicnom ganjom"..kazu da ih ubije umor kroz pol sata...
Ja dugo već tragam za takvim nečim, dok npr juče čadim nevills haze crossan sa amnezijom (boga pitaj šta je to ispalo, kolega nešto mućko),
ja otišao u istom trenu spavati, tako mi je većinom kod sativčuga, to neke uspali, puni su energije imaju onaj jiggili efekat, smiju se, uživaju, mene osobno sativa ukuca, znači ne znam za sebe, dok indiku mogu pušiti, i nju samo favotirizam, ne znam, kod mene je skroz obrnuto djelovanje...
Dok sam koristio sativex sprej sa receptom, isto veliki postotak vuče na sativu, 2 našpricam na jezik, nakon 20 minuta, mene nema više, isto tako kod sorte Bedrocan (Sativa L. Affina) koju sam na recept dobivao na samom početku, pa prestao jer mi nikako ne paše taj high..
Prije jesam mogao, dok sam bio mlađi, ali sve što sam stariji.. ono dođeš umoran kući sa posla.. molim boga malo mira imati, tako da sative izbjegavam kada radim, i kada nisam odmoran...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Pusio sam ja tu "ulicnu"...bas iz razloga sto "uspava,umori za pol sata"...al druze,nije to "taj umor"..to je vise da te onako omami kao da si popio lose vino..nema tu gusta,price niti Trave:)klasika budave,neskladistene Vutre..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trubabuba

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Nisam mislio na tu uličarku, već na taj feeling što si opisao, no kako god, sakupljam sebi listu cbd sorti za zimu, od kojih ću raditi bubble hash, griega cbd je svakako na listi, nadam se će biti ono na što ciljam ako bog da.. ili možda cbd indica mix od cbd crew-a, vidjet ću još, malo haša napravit, malo balzama/kremicu kojakvu, pa to ovako uveče kada doletim kući, namažeš mišiće malo, ovamo zavariš frulicu, i čili mili..
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Ja dugo već tragam za takvim nečim, dok npr juče čadim nevills haze crossan sa amnezijom (boga pitaj šta je to ispalo, kolega nešto mućko),
ja otišao u istom trenu spavati, tako mi je većinom kod sativčuga, to neke uspali, puni su energije imaju onaj jiggili efekat, smiju se, uživaju, mene osobno sativa ukuca, znači ne znam za sebe,
nesto slicno, liberty h. prvih sat i nesto ok, ok i kasnije ako imam drustvo, ali kad sam sam i mozda preteram, krevet, ali ne spavam, nego ludilo glave i tela, ona drhtavica :D i daljinski i samo saltam kanale.
neki dan nisam mogao cigar da smotam koliko su mi se tresle ruke, tek iz treceg pokusaja, a 50/50 hibrid! LEDILO od strejna!!!