...djidje baje...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Gens i ja sam kupio onu rolicu za mjerit ph, i izdrzat ce mi jos dugo, 60-100 eura dobis digitalni za mjerit ph + vlagu + temp, stvarcica koju bi svaki grower pozelio imat :) jebiga nije to malo para ak nemas inace sve 5

mene zanima gdje nabavit boost acceleratore za cvjetanje i slicna Advance gnojiva, te kolko kostaju worm castings i gdje nabavit govna od tih crva

Zanima me i dali je netko koristio ovo neko komercijonalno bio gnojivo od pticjih govana, i kakvo je, cudno na kutiji ne pise nista cak ni NPK..
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ako misliš guano od pingvina... ja ga koristim dosta i nema boljeg od guana za ukus..
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nažalost su se ti ph metri sa skalom pokazali za vrlo nepouzdane....dali je to bila samo ta serija ne znam ali smo probali i pokazalo se vrlo slabo

taj digitalni je vec nesto drugo :)
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
verovao ili ne-daleko najbolji se pokazao od šišmiša..
Ajmo na južni pol, da skupljamo govanca
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
doomer je napisao(la):
Gens i ja sam kupio onu rolicu za mjerit ph, i izdrzat ce mi jos dugo, 60-100 eura dobis digitalni za mjerit ph + vlagu + temp, stvarcica koju bi svaki grower pozelio imat :) jebiga nije to malo para ak nemas inace sve 5

Nije loša rolica, sigurno æu ju iskoristiti do kraja. Bio bi sretniji sa nekim prciznijim mjeraèem... zato ga i mislim s vremenom nabaviti...

doomer je napisao(la):
mene zanima gdje nabavit boost acceleratore za cvjetanje i slicna Advance gnojiva, te kolko kostaju worm castings i gdje nabavit govna od tih crva

Mislim da kod nas 0 bodova od toga :( Ali vrijedi pokušati... trebalo bi samo saznati od èega se toèno sastoje... možda postoje neki drugi proizvodi istog sastava po drugaèijim nazivom.

doomer je napisao(la):
Zanima me i dali je netko koristio ovo neko komercijonalno bio gnojivo od pticjih govana, i kakvo je, cudno na kutiji ne pise nista cak ni NPK..

Kad smo veæ kod ne navedenog NPK... da li bi to trebalo znaæiti da nema tih sastojaka?
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
SLO-Era je napisao(la):
nažalost su se ti ph metri sa skalom pokazali za vrlo nepouzdane....dali je to bila samo ta serija ne znam ali smo probali i pokazalo se vrlo slabo

taj digitalni je vec nesto drugo :)

Da li se možda sjeæaš od kojeg proizvoðaèa je bio taj analogni? Pa da jednostavno izbjegavamo taj brand...
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
doomer je napisao(la):
Zanima me i dali je netko koristio ovo neko komercijonalno bio gnojivo od pticjih govana, i kakvo je, cudno na kutiji ne pise nista cak ni NPK..

Svojevremeno sam koristio kupovna ptièjagovna(ne znam od kojh ptica,vjerovatno pileæa).Biljkamama je prijalo,samo što se ubrzo javijo problem.Iz govana su se izlegli neki sitni insekti,zemlja je vrvila od tih siæušnih stvorenja.I ako je gnojivo bilo kupovno original pakovanje,ne sjeæam se taèno imena.Nakon pojave tih životinjica u zemlji,biljke su poèele da propadaju.Nisam siguran jesu li one bile problem ili je gnojivo bilo prejako.
Tako da od tada te stvari više ne koristim.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
Hm moram pitati nešto što mi se vrti u glavi.Svi vi ukljuèujuæi mene prièamo o Ph,vstra zemlje,gnojiva,i pravimo nauku oko toga.Evo sada prièam sa legom.On je uzeo sjemenke,bacio ih negdje,došo za 6 mjesec i našao biljku velièine drveta :).
Drugi lega uzeo kaljiæ,stavio sjemenke u bog te pita kakvu zemlju,zaljevao gbog te pita kakvom vodom i ispao predobar dim....
Jel stvarno ova cijela zajebancija i nauka stvaro potrebna?
Pitam jer me stvarno zanima to,jer gledam ljude koji neznaju što je tratinèica i naprave biljke za uramiti.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
gens je napisao(la):
SLO-Era je napisao(la):
nažalost su se ti ph metri sa skalom pokazali za vrlo nepouzdane....dali je to bila samo ta serija ne znam ali smo probali i pokazalo se vrlo slabo

taj digitalni je vec nesto drugo :)

Da li se možda sjeæaš od kojeg proizvoðaèa je bio taj analogni? Pa da jednostavno izbjegavamo taj brand...

pitaèu u trgovini,bijo je zelene boje.Nije reagovo nimalo ni u sapunicu kad smo ga umoèili..
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
Tripco je napisao(la):
Ljudi, ako vam se u blizini zadesi kakav cirkus, ne oklevajte nego brzo sakupite ono što kenjaju slonovi. Pre 10 godina sam to koristio i efekat na rast je WOW!

odoh ja u zoološki vrt :lol:
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ista ideja mi je pala na pamet, platit cu cuvarima pivu za 2 kile slonovskih govana, btw kad vec mogu birat jesu li majmunska dobra ? hehe...
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
vuja uzgojen asa guanom je daleko najbolja po ukusu,nijedno mineralno gnojivo se ne može kosati.....
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Cirkuse i treba zabranit jel jako muce jadne zivotinje dok zoloski vrt je ok jer da ga nema recimo ja osobno nebi nikad vidio pola tih zivotinja u zivotu....

mada bi uveo jake restrikcije i inspekcije u zoloski vrt da provjere kako se cuvari odnose prema zivotinjama..


guano od sismisa necu uzimat jer sismis sere pre malo pa mi se neda skupljat al bas me zanima recimo omjer govana majmunovo vs slonovo.. mada je to sve drugacije u prirodi, a u zoloskom uglavnom jedu istu hranu i to je upitno kolko kvalitetnu hranu jedu jer tolko ce i gnojivo biti kvalitetno
 

gens

Aktivan Član
20.07.2006
426
29
18
doomer je napisao(la):
mada bi uveo jake restrikcije i inspekcije u zoloski vrt da provjere kako se cuvari odnose prema zivotinjama..

:eek:fftopic_ljut: ne bi vjerovao da u maximiru slonici puštaju muziku jer je bila depresivna!
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Ljudi zanima me za Nirvana Super Skunk i super skunk opcenito, dali je netko sadio i kakva je iskustva imao..