Djubrenje u fazi cvetanja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.02.2014
5
7
3
:razvaljen::Lipo telepatski;) mislim pitanje je glupo ali odgovor na njega je tezak. Mislim vidi prijatelju biljke su ziva bica i kako god smesno zvucalo imaju svest sto je vec dokazano sa vise experimenata recimo jedan od njih pokazuje da biljke reagiraju (boje se onesveste se itd) ako ti ides prema njima sa nekom zlom namerom da ces im nesto nazao ucinit, recimo pamte i prepoznaju ubicu koji je pocinija ubojstvo u njihovom prisustvu itd itd sve su to prvoklasni naucnici sa specijalnim aparaturama nedvojbeno vec dokazali. Sta je svest??? vec ozbiljni dokazi postoje da svest nije u nama nego postoji kolektivna svest na koju smo prikopcana sva ziva bica i ljudi i zivotinje i biljke itd itd Mislim ka sta sam reka tema je stvarno prezahtevna da bi se tu sad dubinski upusta u nju zato ti prepurucujem da pogledas malo emisije NRZ-na rubu znanosti tamo ces nac odlicna objasnenja i na najlaksi nacin o tome, da te sad ne upucujem na neku strucnu literaturu ne virujem da ce ti se dat studirat-neda se ni meni, inace to je jedan odlican hrvatski serijal i bice ti mnogo stvari jasnije bar se nadam. E sad i ja nikad prije-do pocetka growanja-nisam bas obraca neku posebnu paznju na biljke mislim ja kao muskarcina genski stvoren za lov i borbu a ne za bilje smatra sam ih za brezsvestna stvorenja-zombije eto rastu i to je sve i uvek sam se cudija staroj kako ona to moze toliko volit i mazit cvice mislim ono aj zenske gluposti ali od kad sam poceja sa growanjem uvidija sam sasvim drugu realnost cak da i to cvice i moju mamu voli. Vec u prvom growu sam poceja primecivat da ruza pokusava telepatski samnom komunicirat pa sam mislija aj gluposti samo ti se pricinjava. U drugom growu sam svatija da one stvarno komuniciraju telepatski samnom i da mi se ne pricinjava. Sad nije mi jasno kako da ti jos nisi to svatija-primetija. U glavnom ljudi sad kad sam progleda sta su biljke ja se nebi usudija zatvorit biljku u neki mali PC jer znam da je time mucim mislim ja se izvinjavam ali ja rađe nebi growa jer znam da jedno zivo bice sa svescu zbog mene pati. Zato sam se i odlucija nikakvi LST i ostale picke matrne nista samo uzgoj na sto prirodniji nacin visinu boxa imam, prostora dosta svetlo HPS je najslicnije suncu, svezeg vazduha non-stop kad se priblizavam boxu sve negativne energije van iz sebe mislim omogucit im sto udobniji i sto prirodniji ambijent cak razmisljam da bi nekako cvrkutanje ptica namontira u box. Ali vec i ovako kako je osecam da su zadovoljne a taj moj osecaj je manifestacija njihove telepatske komunikacije sa mnom na takav nacin to funkcionise nije sad to kao one meni pricaju aj borac da ti ispricam pricu o mojoj prapracukunbabi iz indije koja je zivela pre 10 000 ooo godina itd itd neide to tako, primam preko osecaja-intuicije njihove telepatske poruke i kad su nezadovoljne ali jos ucim o gnojenju, zalivanju itd itd mislim one meni kazu kad su gladne zedne al ne kazu koliko im triba to moram sam svatit one samo izraze nezadovoljstvo i zadovoljstvo, srecu,veselje i zalost znaci osnovne osecaje jer one se neznaju izrazit u litrama kilama sekundama cantimetrima itd itd sta je i logicki itd itd itd Ljudi sad mozete vi mene smatrat ludim il da mi se odkacilo i izbacit me van sa vutre al ja vam stvarno kazem i u to sam 1000% siguran ne zahebavajte se sa tim stvarima mi jos malo znamo o zivotu svesti inteligenciji nebi tija nikog plasit al ko vam garantuje da vam patnje koje uzrokujete bilo kojem zivom bicu nece se vratit u jednakoj patnji vama. Eto ja sam ovaj odgovor napisa vise zbog toga da izrazim opomenu i olaksam si dusu sta sam sta u obranu biljkama sa svesnim rizikom od izsmejavanja ali to vec neko vrime tisti u meni al nisam zna kako da tu temu nacnem eto pa se to bas lipo poklopilo sa tim glupim pitanjem.
PS stvar sam proba izpricat u najkracem obliku pa je mozda malo nepregledno deset puta sam brisa post jer sam vidija da odlazim u presiroko i duboko al ako bi tija napisat u detalje moje misljene tribalo bi mi deset strana a toliko mi se neda pisat.
Ovaj je lud...znam da je stara tema....ali morao sam da napisem...
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Misko21