Dnevnik CBD poduzetnika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
znaći s proljeća možemo da se i službeno takmićimo u cveću, će da bude kaka vutrijada pred šopom, cbd cup?

još samo da se nekako siluje malo to, blizu je ali nikako.... :rasta:
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258

nisi me baš shvatio, to na kanabis kup sam mislio pozitivno, nikako negativno....silovanje sam upravo mislio na ovaj dio od strane SADa prema nama, EU...
nemoraš se složiti samnom no ja smatram da će uskoro kod nas CBD đoks biti viđena stvar na ulici, i smatram da treba tako....
tko treba ozbiljnije pomoć ove biljke pristupit će ozbiljnije....tko ju neprakticira nikako nek me se mane samo...
ja uopće nekomuniciram s ljudima više koji imaju loše mišljenje o biljci, ikakoj a ne industrijskoj....više sam puta, nažalost, u životu pomagao baš onima koji su bili zadrti...ima i preobracenja a ima i debila i kretena....takvi smo mi ljudi....
pozdravljam tvoj plan, svakako mislim da upravo takvi koraci na više mjesta u državi mogu načiniti razliku...
mislim da je jako bitno da se također svi u početku povežemo radi daljnjih i budućih formiranja nekih standarda...
loše org. mlado tržište je okretljivo, pa mislim da je sigurnija budućnost u zauzimanju nekih standarda i stavova grupno....lakše se stabilizirat, jer npr. u medarstvu je kaos, upravo radi nekih viših pokvarenih interesa....bilo bi šteta da se tako potentna grana i mlada, u startu krivo formira....trebamo kvalitetno branch-anje....po mom mišljenju....

ta bura tvoja ti može biti spas za uzgoj teško uzgojivih sativa, na zelenim vlažnijim područjima....pa si malo dublje proštudiraj to...koliko sam dobio info, kao i da se traze sativasti strainovi više....

sličan plan imam za realizirati u 2019., trenutno imam spreman teren za bilogorski nasad no pošto je moja županija najveći proizvoađać možda i na balkanu, 300 000+ hektara, nisam siguran u izolacijsku zonu od 13 km koliko sam uspio osigurati....uskoro idem u Liku i G. Kotar,:joint: iznad tebe malo, na pregovore za jedan teren na 850 m nadmorske...
nekad je moj izričaj sirov, namjerno, nadam se da si sad smoto jednu laganu... :rasta:
 

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
70
588
83
www.hemps.garden
Thnx na odgovoru,

nije ti izričaj sirov, ja sam uvijek za konstruktivnu kritiku :)

300 000ha? to je 3 000 000 000m2. Prošle godine bilo je nepunih 1000ha, ove godine će biti oko 2500ha ukupno ako se ne varam (izvor je udruga kronoplja).

Koje su više sativaste vrste s EU liste ako znaš možda, biti ću ti zahvalan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: huana.meri and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
PAG :love2::respect:!
Susjed sve pohvale :clap:: i sretno sa projektom.;)
Kako god ovo će biti zanimljivo, jako dobro poznajem otok Pag...uvjeti su zbilja surovi, orkanska bura, sol...teško išta uspije na toj buri ali sve se može kad se hoće, naravno da te pratim. :popcorn::
 
Poslednja izmena:

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
kod mene 2 giganta deru to, plus par manjih, koji su navalili ko nenormalni na to....200 tona cvijeta navodno nam stoji u skladistu, neznam koliko desetina tona izgorilo jednom liku, kao, ili je, ili...ima svega, mafija, lažni nasadi, poticaji....
ti krkani s traktorima su i razlog što moram u visine, daljine mozda...
nadam se da ce smanjit sve ove god nakon podbacaja u prodaji, jedan od siledjija s traktorima i konjažom za na mars mi je reko 2.5 eura da dobivaju po kili....
trebo si ići na croagro sajam neki dan, bilo mini ekipe ko ti i ja, koji vec rade, sade, prodaju, baš ugodnih info bilo, razgovora...
spominje se neka fimola sorta mislim, i neka čičoba ili čičvalja, napisaće neko ko zna sad nakon nas, ima ih dosta pogodnih...
imaš čak spec o svim sortama u prosjeku prinos, sjeme, duzina, lisna masa, vrijeme zorenja, koda tjuniras golfa starog....
neznam sad jesam pomogo ali niko nije baš đomba na tom području, ljudi popravljaju vec postojeće genetike, pokusavaju, sade, analiziraju...
sam cbd postotak je bitan, i da je visok, ali on je samo jedan od faktora....
prljav puniji cbdom cvijet nece postić rang kao neki slabiji organic s flejvrom do jajja, ili mix nekoliko strreinova u istoj sezoni...
doslovno ti bilje mora bit i ljepo i veselo i rodno i sretno i da pleše step kad dođe inspekcija mozda...lol
lošija roba se roka na ulje, pročišćava, melje....
cijene variraju i dosta su zanimljive, kad smo kod top class hedova a za ulje imamm info da je 1 posto cbd-a po kili 5 eura....3 posto 15 eura po kili, pa ko kako svoje cure njeguje takav mu je i party na kraju godine....
ozb. firmi ima u sloveniji zasad koliko znam, za nas i nas sistemm, labovi za analizu beč i prag valjda...

probaj njih za sjeme piknut....

kad nađem sajt bugara sa popisom svih sorti i spec. okačim ti...
eo ti fotka da nereklamiram
 

Prilozi

  • mad math2 (1).png
    mad math2 (1).png
    148,5 KB · Pregleda: 61
Poslednja izmena:

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
70
588
83
www.hemps.garden
kod mene 2 giganta deru to, plus par manjih, koji su navalili ko nenormalni na to....200 tona cvijeta navodno nam stoji u skladistu, neznam koliko desetina tona i...

Možda da ne idemo previše u off topic sa uzgojem, njemu je mjesto u drugim temema.

Sorte koje nabadaš su ti Finola i Carmagnola...

Bili smo na CroAgro, no ne kao posjetioci nego kao izlagači, možda si i pričao samnom, u toj ekipi koju spominješ, a da to i ne znaš :) U sklopu kronoplja udruge.

Kompolti koja ti je u tabu otvorena je možda ipak previsoka sorta za podneblje gdje puše bura. Možda se varam. Budemo probali.

Za otkup znam okvirno, cca 8000m2 koje bi koristio u idealnim uvjetima, bez izričitog fokusa na cvijet (dakle sjeme i ostalo) u otkupu na toj površini je od 2200 do 2800 eura. No u ovo ne idem zbog novaca koliko zbog razvoja turističke priče, podizanja svijesti i ostalih planova.

Netko mi je opet pisao u inbox pa ovim putem poručujem da ću odgovoriti kada ću imati dovoljan broj postova.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
mislim da nisam s tobom spikao jer bi se prepozno valjda , spikao sam sa slo koje sam zaljepio...
postoji puno nacina sadnje, zavisno od cilja...mogućnosti, predanosti, znanja...
znaci ja se penjem nad tebe a ti dole planiras mudane za turiste.... :fuck: baš ljepo, kud jugo ljulja tu ce i jaja da lete ...
ruj, zovi, piši...nznm šta da kažem, da idem na alan mali trazit pol jutra zemlje bez jaja.....

na tom sajtu imas masu sorti, bolje pregledaj malo, tab je samo za primjer otvoren....lol
sretno s napinjanjima...:rofl::joint:

ovo s mess i inboxima nez kak da ti pomognem osim da te nabrijem da pises vise postova...
kod nas preko veze idu samo banane koliko ja znam, gori smo od udbe....

:respect::joint2:
svejedno jel 25 hektara hermija ili regulara s pol jajana pod menom, do drave, pa čekam 19 sjevernih zapuha ili 5000 hektara....okoliš je kontaminiran....za pure buds
 

Prilozi

  • WP_20191207_09_46_12_Pro[1].jpg
    WP_20191207_09_46_12_Pro[1].jpg
    300,9 KB · Pregleda: 70
Poslednja izmena:

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
:wave: Oprostite na mome cjelokupnom ne znanju ali... Anketu nisam ispunio jer neznam šta da odgovorim na neka od pitanja. Negdje se ti proizvodi mogu legalno kupit, negdje ne i slično. Koliko ta industrijska konoplja ima posto CBDa i dr. sastojaka ako bi joj postotak THCa trebao biti do neki 2 posto da bi ju smjeli sadit uz sva potrebna odobrenja i kontrole? Koliki je onda postotak ljekovitih sastojaka u tim proizvodima ili bi oni samo imali okus konoplje i vjerovatno maslinovog ulja koje biste miješali sa time.Ovo što ste vi napisali mi je nekako preopširno. Po tome svašta biste vi radili a to mi nekako ne pije vodu.Po tome biste već u startu trebali imat oko 50 ljudi da rade na svemu tome idućih par godina, a tko će to platit ili bi radili na povjerenje.Ako želite nešto postići trebali bi ići korak po korak.Slovenci su po tom pitanju dosta napravili u zadnjih par god. Vidim i u RH u Medimurju je jedna obitelj dosta toga napravila. Obidite njih i slične. Probajte kao što PowerSeed napisa kontaktirati Vutragenja. Ako bude mogao i želio bio bi vam sigurno od velike koristi. Sretno... :respect: