Dnevnik CBD poduzetnika

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.540
358
Ko želi neka svrati..

"Konoplja u 2020 godini..
Posao, zdravlje, zabava..
Dođite i upoznajte se s novim zakonskim okvirom. Da li je slobodno uzgajati konoplju? Na koje sve načine krenuti u posao s konopljom, tko sve radi, sto se radi? Odgovore na ova i mnoga druga pitanja
pronađite na predavanju 22.1.2020. od 19:00 sati u kulturnom centru Mesnička 12"..

Predavač: Vjeran Skurjeni, predsjednik udruge Centar za istraživanje društva..
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.540
358
Nadam se da će biti na youtubeu da sad ne pišem nadugačko, ali u suštini prijava, naručivaje semena, razmišljanje o tome kakav "proizvod" želiš od biljke, pa shodno tome uzgoj cveta bez semena za čaj, ulje, itd.. ili isključivo seme za proteine recimo i još 2000 proizvoda koji iziskuju odredjeni deo biljke.. Priča o zadruzi, gde jedni od drugih možemo naučiti, razmeniti iskustva, pomoći.. I tako, svašta još, o prodaji proizvoda, dizanja dupeta sa kreveta, ulaganja u nešto što radiš već 10-20god, voliš i znaš gro stvari o tome koje mnogi moraju tek da nauče a žele saditi hemp, iskorištavanje tog znanja i nadogradjivanje istog, a konoplja k'o konoplja isti je princip kao i sa ovom drugom.. Eto, znači od ideje - do prodaje u kratkim crtama, koliko stane u sat ipo, a najavili su još jedno predavanje za nedelju dana, objaviće..
 

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
70
588
83
www.hemps.garden
Ode nam thread u OFF TOPIC, no nema veze, Vjerana osobno poznajem, poštujem i podržavam njegov rad, kao i ostatka ekipe. Pozdrav Pušći! :)

Jučer, u nedjeljnom jutarnjem izašla je reportaža na tri stranice o CBD branši u Hrvatskoj s naglaskom na dućane. Novinarka je na sreću pozitivno orijentirana prema cijeloj branši, tako da smo zaista zadovoljni s člankom, a pogotovo prenošenjem izjava.

Danas u RTL direktu, hemps.hr ekipa nastupa, gledajte nas i podržite. Svakako ću se okrznuti u potpunu legalizacije, ukoliko ne izrežu s obzirom da je prime time.

Držite nam fige. Nismo dugo aktivni, no priča ide dalje, guramo sve u pozitivu i smatram da smo puno napravili u ovih nepunih pola godine.

Pozdrav svima
 

Prilozi

  • IMG_20200209_103823.jpg
    IMG_20200209_103823.jpg
    607,1 KB · Pregleda: 76
  • IMG_20200209_103347.jpg
    IMG_20200209_103347.jpg
    343,5 KB · Pregleda: 77
  • IMG_20200209_103342.jpg
    IMG_20200209_103342.jpg
    302,5 KB · Pregleda: 70
  • IMG-20200209-WA0002.jpg
    IMG-20200209-WA0002.jpg
    183,6 KB · Pregleda: 68

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
70
588
83
www.hemps.garden
Mali UPDATE:

Na 99% smo od lansiranja naše linije cvjetova "Cheeba". Ono što će uvelike razlikovati proizvod je sama ambalaža. Cvjetovi su iz Njemačke, Indoor uzgoj, bez pesticida i herbicida.

Nadalje, danas od 17h u Mesničkoj 12 u kafiću u Zagrebu kod samog ulaza u tunel držim predavanje na temu "Što ljudi kupuju" kada su u pitanju proizvodi od Cannabisa u RH. Imati ćemo gosta iznenađenja iz jednog retail stora gdje je cannabis u potpunosti legalan, koji će nas live profurati po shopu putem video linka i pokazati malo kako to izgleda, te odgovoriti na pitanja.

Navratite :)
 
11.08.2018
88
227
33
Cisto ako smijem pitati ako nije poslovna tajna. Koliki vam je "ulov" cvijeta na recimo 100m2? Radite outdoor ili indoor? I jel vam ovo divlje pooplodi zenske ako uopce koristite samo zenke?
Hvala unaprijed na odgovoru i pozdravljam sav trud i uspijeh :)
 

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
70
588
83
www.hemps.garden
Pozdrav Banki, mi se trenutno ne bavimo uzgojem, već isključivo prodajom. Isto tako, imali smo priliku probati jako puno semplova cvjetova iz nekoliko država od desetak proizvođača te smo time selektirali ono što smatramo da je najkvalitetnije, tako da će i sam proizvod biti premium. Naglasak je i na bez herbicida i pesticida. Tako npr, imamo nekoliko sorti iz italije, nekoliko iz njemačke itd.

Jučer je na predavanju bilo veoma zanimljivo, live prolazak kroz cannabis retail store na hrvatskom jeziku od hrvata koji tamo radi, kao i uvid u njihove proizvode bio je pun pogodak. Dosta ljudi je čak i predavanje snimalo mobitelima :)
Vjerujem da ima smisla ponoviti ovako nešto, pa me interesira koliko interesenata ima. Dakle, odgovori na sva pitanja s kanadskog tržišta, live iz cannabis retail shopa - proizvodi, regule...?
 

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
70
588
83
www.hemps.garden
Ekipa, lansirali smo vlastitu linije cvijetova, naziva Cheeba. Ono što čini razliku i zašto se čekalo mjesecima je to što je ovo proizvod od strane kupaca za kupce. Kako? Dali smo nekoliko varijanti naziva, odabrali ste Cheeba. Davali smo semplove ekipi od poprilicnog broja dobavljača, izdvojili 12 sorti za koje ekipa kaže da su izrazito dobre. Naglasak je na kontinuiranu kvalitetu, bez pesticida, herbicida itd... Slobodno date podršku na IG @cheeba.eu kao i na faceu @cheeba.eu . Već imamo dogovorenu daljnju distribuciju po kioscima (ne tisak) i pumpama, ambalaža je dimenzija kutije cigareta tako da stane i u automate. Uskoro ćete Cheebu moći kupiti na jako puno lokacija :)
Možda vam se ne čini puno, ali osvještavanje ljudi o postojanju proizvoda, učiniti ga dostupnim na puno mjesta i maknuti bauk (postaje dio svakodnevnice) velika je stvar za sve iduće što dolazi u smislu eventualne legalizacije. Hvala vam svima u pomoći i podršci.

P. S. Uskoro otvaramo hemps.hr Karlovac, prostor se već uređuje :)
 

Prilozi

  • IMG_20200313_001831_625.jpg
    IMG_20200313_001831_625.jpg
    304,4 KB · Pregleda: 104
  • IMG_20200313_001432_061.jpg
    IMG_20200313_001432_061.jpg
    297,1 KB · Pregleda: 105
  • IMG_20200311_191102_179.jpg
    IMG_20200311_191102_179.jpg
    175,2 KB · Pregleda: 102

crnicar

Aktivan Član
10.10.2015
412
1.882
143
Ne znam dal toga ima jos uvijek al sjecam se da smo prije znali otic u pivnicu medvedgrad i kupit prekul drvenu bacvu pive. Mislim da je bila oko 5 litara. Tad bi platio ako se dobro sjecam nekih 200kn i onda kad bi ju ispraznili s tom bacvom nazad u pivnicu po novu. Tu ostavis, jer ju oni dalje ciste i pune, i dobijes za cijenu tih 5 litara pive novu bacvu.
E sad. Ako cete imat u ponudi cvjetove u ajmo rec rinfuzi pa moze svatko doc i kupit, bubam, 10g bilo bi kul da imate tak nesto tipa ta bacvica za pivu. Nekakvu uberkul posudu ili nesto. Ako vec imate realiziranu ideju sto se tog tice, super. A ako nemate, posto sam u programu samozaposlenja i pisanja poslovnog plana za svoju(svestranu) ideju, moze se cuti preko pm jer ne znam dal se ovakve “poslovne” ponude kose sa pravilima foruma... isprike modovima ako krsim pravila foruma
 

Čupčupava

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.07.2012
2.041
15.540
358
Pozdrav Banki, mi se trenutno ne bavimo uzgojem, već isključivo prodajom. Isto tako, imali smo priliku probati jako puno semplova cvjetova iz nekoliko država od desetak proizvođača te smo time selektirali ono što smatramo da je najkvalitetnije, tako da će i sam proizvod biti premium. Naglasak je i na bez herbicida i pesticida. Tako npr, imamo nekoliko sorti iz italije, nekoliko iz njemačke itd.

Evo prilike da imate i vrhunski proizvod iz Hrvatske, kad poberem :) (bez herbicida i pesticida)..
 

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
70
588
83
www.hemps.garden
zasto onda piše na pakiranju made by hamps ako vi ne uzgajate ? lol

Ne percipiraš :)
Mi smo kreatori proizvoda, za vas smo s nekolicinom drugih ljudi poput tebe testirali i odabrali (selektirali) sorte koje su zaista super. Nije naparfumirano trešće. Mi smo naručili, dizajnirali kutiju, izradili kutiju i plasiramo na tržište.

Misliš da je vegeta made by podravka po tvojem? Od kud im začini za to? Uzgojeno na drugim tržištima. Cedevita - šećer iz trske iz južne amerike. Zmajsko pivo - hmelj od njemačke pa na dalje. Ne razumijem što je ovjde lol?

@Cupcupava -> tražimo indoor i kontinuitet. Pogotovo kontinuitet. Ne možemo si dozvoliti ako netko voli Gorilla Glue da ostanemo bez njega ili da mu pod tu etiketu plasiramo sasvim nešto deseto. Ista stvar kao i kod vina.