[Dnevnik konzumacije] - Morbus Hodgkins

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.01.2014
14
25
0
Hvala mazar!

9:00 Evo ujutro malo pojeo i na sami vrh nozica uzeo malo ulja stavio na prst i namazao ispod jezika, po jeziku,...
11:50 Još nemam nikakve promjene koje bih mogao pripisati ulju. Za sada jako mirno!

No medjutim sada kada si razmislim možda sam i presiguran malo bio jer kolicina koju sam uzeo je stvarno bila mala, možda manja od 1/3 zrna riže.

Ništa vidjet ćemo možda malo kasni ili ću u popodnevnoj dozi ipak malo više uzeti.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Koja ti sad bitka slijedi..........
Probaj uzimati s nečim što ubrzava djelovanje ulja (npr. grejp ili mlijeko), da se ne bi desilo da dvije doze zrna aktiviraš istovremeno.
Kako si mislio konzumirati, onu shemu od 1 g dnevno?
Jel znaš možda koja je vrsta ulja, neko podrijetlo?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zelenko2007

mičurin

Prof.Doctor
Poznanik Foruma
22.11.2013
723
2.509
163
Super pristup! Mislim da bi bilo jako dobro uz navedeno svako jutro jednu tabletu sode bikarbone(u apotekama imaju pakiranja od po 10 ili 12 kom cca 6-7 kn zbog reguliranja ph faktora u tijelu. Za nas je pogubno ako smo zakiseljeni..Proguglaj malo o tome pa procjeni ;)
Želim puno sreće i da kod sljedeće kontrole ostaviš doktora zbunjenog jer nema ničeg lošeg !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zelenko2007
30.01.2014
14
25
0
mazar je napisao(la):
Koja ti sad bitka slijedi..........
Probaj uzimati s nečim što ubrzava djelovanje ulja (npr. grejp ili mlijeko), da se ne bi desilo da dvije doze zrna aktiviraš istovremeno.
Kako si mislio konzumirati, onu shemu od 1 g dnevno?
Jel znaš možda koja je vrsta ulja, neko podrijetlo?
Da tu shemu mislim.
Što se ulja tice prevladava THC e sad u kojim omjerima točno...neznam.

Kako si mislio sa grejpom i mlijekom? Pomiješam sa sokom ili mlijekom i ako da sa koliko ?

EDIT: da nadodam da sam uzeo sada nakon ručka ponovno no međutim uzeo sam više nego prvi put. cca malo manje od pola zrna riže. 3/8 zrna :ludaci_lol:
To je bilo u 14:00h

Sad ćemo vidjeti. :D
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Kad ga uzimaš, stavi ga prstom na donji dio zubi i onda popij sa sokom od grejpa ili mlijekom da klizne niz grlo.
ne moraš količinski puno, samo da klizne....
3/8 - e jesi našao dozu... :joint2: ¸
 
30.01.2014
14
25
0
mazar je napisao(la):
Kad ga uzimaš, stavi ga prstom na donji dio zubi i onda popij sa sokom od grejpa ili mlijekom da klizne niz grlo.
ne moraš količinski puno, samo da klizne....
3/8 - e jesi našao dozu... :joint2: ¸
Hehhee! Ici ce sada navecer pola zrna.

Neznam ili sam ja dosta otporan na učinke no osim što sam ubio oko na 3 sata sada popodne nisam ništa drugačije osjetio!

Kažem, da li je to do mene pa dobro podnosim ulje ili je ulje nikakvo? :kackepieksen:
 
30.10.2013
60
51
18
I jel ima ulje kakav rad? Poznanik je prije neko vrijeme isto kupio tako ulje za ljecenje oca, ja probavao to ulje 3 Dana I nista. Spalili ga,sto se nadam da nije slucaj kod tebe.
 
30.01.2014
14
25
0
Cricket je napisao(la):
I jel ima ulje kakav rad? Poznanik je prije neko vrijeme isto kupio tako ulje za ljecenje oca, ja probavao to ulje 3 Dana I nista. Spalili ga,sto se nadam da nije slucaj kod tebe.
Navecer uzeo pola zrna riže i nakon jedno sat vremena sam jedva gledao. Odmah mi se prispavalo. Spavao ko top do maloprije.

Tako da spavao 3 sata popodne i onda nakon 4 sata opet u krevet do sada.

Samo da napomenem da sam dosta "kršan" momak pa neznam jeli i to igra ulogu. :eek:vca
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cricket
30.01.2014
14
25
0
I uzeo oko 9:00h jutarnju dozu. Ništa, ništa do oko 13:00h kada me uhvatilo cerekanje i high feeling :ludaci_lol:

Popustilo je pa sada na popodnevnu dozu! Sve je ista doza od pola zrna riže.

E da i jedino što sam promijenio je to da slušam mazarova savjet i uzimam sa malo mlijeka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and CilI

vedranST

Aktivan Član
25.12.2012
81
129
0
53
zanimljiva tema ,i kvalitetan pristup ,iako po meni bilo biu bolje da znas koje ulje uzimas , naravno poslije ovoliko pripravaka ne mozes rec tocno sta ti je pomoglo ali bitno je da ti pomogne, iako sam ja pristalica sluzbene medicine i sigurno bas i ne prihvacen od vecina alternativaca ovdje , virujem da ulje ima svoje pozitivno djelovanje jer do sada sam u 4 godine na kemo upoznao puno ljudi koje uzimaju ulje i defintivno im smanjuje mucninu poboljsa apetit i smiruje san ,naravno sta se tice ljecenja raka nema relevantnih istrazivana ( po mojim saznanjima) sa medicnske strane..ali zelim ti sve najbolje , pogotovo sa ovim proizvodima , ja sam svojvremeno uzimao maticnu mljec od nasih medara skupa ali super dobra stvar za imunitet, graviola je takodejr ok i beta glucan , uz te sokove od zelenih biljki i sve lisnato povrce te puno kostunicavaog voca ,zitarica obavezno out bijelo brasno secer i sol sta manje, imamo druge dijagnoze o tvojoj ne znam nista pa i ne znam koliko je statisticki smrtnost kod tvoj slucaja, al eto kod mog je 6 posto prezivaljvanja 60 mjeseci , ja sam sa sluzbenom medicnom dosao do 50 mjeseci ,pa samo da se zna,,, pozdrav i drzi se!
 
30.01.2014
14
25
0
Hvala svima.

Posebice tebi Vedran. Drz se. Nedaj se. Pozitiva pa makar je i nema vidiku.

Evo da malo updateam:

Sada sam na pola zrna. Fora je sto makar uzimao sa mlijekom mene pocne hitat tek nekih 3-5 sati nakon konzumacije.

Tipa danas uzeo u 15h osjetio sam tek u 20h kad je trebala vecernja.

Al sve u svemu. Budjenja ujutro odmoran, ciste glave, spreman na jos jedan dan. Stvarno neopisivo.

Uglavnom reagiram tako da mu trnci prolaze kroz cijelo tijelo i kad god pogledam krevet zove me k sebi. :)
 
30.01.2014
14
25
0
Sry sto me nema neko vrijeme.

No evo terapije je ok samo sam smanjio povecavanja doza jer su bile prejake.

Sada sam na cca 3 zrna rize u jednoj dozi i tako 3 puta dnevno.

Kada udjem u onaj najjaci period djelovanja neznam sta bi prije lego, sjeo, spavao, jeo i onda u trenutku samo sve zaboravim. I ispocetka!

:D