Dnevnik konzumacije - prvi puta "Crohnova bolest - kronična bol"

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Žena boluje od Chronove bolesti i ovdje je jedan dio te priće: https://forums.vutra.org/medicina/9623-kako-pomo-i-osobi-oboljeloj-od-chronove-bolesti.html

Danas krećemo i po prvi puta jer žena do sada to nije koristila niti se susretala s istim nikada-najveći su nam problem kontinuirani bolovi jer je Chron trenutno u remisiji, dakle baziramo se na "BOL"
Kad popije vidjet čemo kako će djelovati te čemo redovito izvještavati o svim promjenama i napredku kojem se nadamo, te se opet svima još jednom zahvaljujem. Ajjjjmmmmm u napad......

u šprici je cca 8 mL ulja, što bi trebalo biti dovoljno za mjesec dana
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Snjezana1971 je napisao(la):
Žena boluje od Chronove bolesti i ovdje je jedan dio te priće: https://forums.vutra.org/medicina/9623-kako-pomo-i-osobi-oboljeloj-od-chronove-bolesti.html

Danas krećemo i po prvi puta jer žena do sada to nije koristila niti se susretala s istim nikada-najveći su nam problem kontinuirani bolovi jer je Chron trenutno u remisiji, dakle baziramo se na "BOL"
Kad popije vidjet čemo kako će djelovati te čemo redovito izvještavati o svim promjenama i napredku kojem se nadamo, te se opet svima još jednom zahvaljujem. Ajjjjmmmmm u napad......

rep+
Držimo fige, tu smo da pomognemo, prošli smo mi neki terapiju, sve znate:sun2:
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Evo nakon 2h konzumacije žena u krevetu,pitao sam je kako se osjeća-kaže opušteno,otupjelo i bol je malo popustila,jezik se počeo zapletati uglavnom šta da kažem s obzirom na svu kemiju i u kojim količinama je pila ostao sam iznenađen(dakako pozitivno) jer koliko ih god koristila nije došla do tog stadija nakon 2h da je skoro pa komirana, ona spava a ja tipkam:icon_lol: idemo dalje vidjet čemo kako će se razvijati situacija ovo je ipak prvi puta.

Hvala.:sun2:
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Snjezana1971 je napisao(la):
Evo nakon 2h konzumacije žena u krevetu,pitao sam je kako se osjeća-kaže opušteno,otupjelo i bol je malo popustila,jezik se počeo zapletati uglavnom šta da kažem s obzirom na svu kemiju i u kojim količinama je pila ostao sam iznenađen(dakako pozitivno) jer koliko ih god koristila nije došla do tog stadija nakon 2h da je skoro pa komirana, ona spava a ja tipkam:icon_lol: idemo dalje vidjet čemo kako će se razvijati situacija ovo je ipak prvi puta.

Hvala.:sun2:
Nisam ni sumnjao, bit će joj još bolje, samo da tu kemiju još izbaci iz tijela:thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
dobro, a šta to konzumira? lol, nigdje ne piše ništa. Uspjeli ste nabaviti ulje? ako da koliko...
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Beyond je napisao(la):
dobro, a šta to konzumira? lol, nigdje ne piše ništa. Uspjeli ste nabaviti ulje? ako da koliko...
Ne želim se hvaliti niti ne želim bilo kakve upite vezano za ulje, proslijedio sam mu ja svoj dio, samo ne znam da li je Mazar x lsd ili Pineapple chunk. Ne želim da mi se pljuje u usta:nana: Jedan dobar momak je sve to inicirao, tako da sve zasluge ide njemu (bez njegove dozvole ga ne spominjem). Ja više nemam za servis, što znači da moram u uzgoj, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:maryjane: (prekrasna slika)
Mislim da je u toj šprici cca 8 mL, što je dovoljna za mjesec dana, radimo na tome da se napravi još...:thewave:
BTW snjezana me kontaktirao da vam sve to kažem
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Snjezana- nadam se da ce sve bit u redu :) i vjerujem da ce ulje pomoć,i da ce sve bit oke :)
I tebi rep + ide sto brines o svojoj zeni :) Zelim i tebi i njoj sve najbolje povod daljnjeg lijecenja!!! :)))
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
Nisam ja je napisao(la):
Svaka ti jebena cast Mazar,dobivas rep + zbog ovoga,i jedno veliko postovanje s moje strane.. Bravo care!

P.S. Snjezana- nadam se da ce sve bit u redu :) i vjerujem da ce ulje pomoć,i da ce sve bit oke :)
I tebi rep + ide sto brines o svojoj zeni :) Zelim i tebi i njoj sve najbolje povod daljnjeg lijecenja!!! :)))

Znaš Nisam ja, daleko sam bolje, ali još me nije prošla hipersenzibilnost...:knockknock:
Smatram da je ljudski da se pomogne drugim ljudima, znam da to danas nedostaje ljudima, ali moraju to ljudsko pronaći u sebi...
 
24.05.2011
229
111
0
Ajme, ovo je nešto predivno, Mazar samo da znaš da si me sada onako iskreno rasplako, moj duboki naklon.
Pa da nema više dobrih ljudi...
a šta se tiče servisa on ti je kod mene, ostalo cca. 2g pa ćemo bratski!
Svaka čast i tebi i svima koji su sudjelovali... oduševljena sam...:sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Malawi

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
e pa sad mazar, nisam pitao tko mu je dao, to ti i nije previše pametno bilo da napišeš, nemisliš?
 

Snjezana1971

Aktivan Član
17.01.2012
527
140
83
Mi smo svima zahvalni na pomoći, i iskreno neznam što bi rekao, ostao sam iznenađen kako ja tako i žena što se to sve odigralo brzinom "munje", puno hvala svima na bodrenju i željama.Nadam se i vjerujem da će polučiti rezultate, evo žena još spava i ni okrenula se nije.Inaće nije mogla zaspati ili su to bila spavanja po 1-2h max. i trčanja na wc nažalost.



Velika HVALA.

EDIT: žena se probudila i napala frižider(okomila se na kolače i tamani ih polako):icon_lol: morat ću i ja u pohode jer neće ništa ostati do jutra kako je krenila:eek:hno:
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ok ljudi, riješili smo nedoumice, temu sam editirao jer nema takvih razgovora i tko je šta komu poklonio, pravilnik vrijedi još uvijek i za sve. I to je to. Sretno s terapijom snježana. i pazite šta pišete
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Katica

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
samo beyond jos nesto,izbrisi svoj post i ovaj od mazara poslje tebe tu se lako opet skonta
sorri-obrisi i ovaj :)
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
lijepe vijesti...bit ce to bolje kad se očisti od kemoterapije...mozda bi bilo dobro da uzima nesto za jacanje imuniteta na prirodnoj bazi jer kemo prilično oslabi organizam, znam po svom starom...držim palčeve za oporavak

mazar&mrkvica&snjezana...majke mi, poslao bi vaše dnevnike konzumacije onom retardu od ministra zdravstva, ostojiću da čovjek progleda jer očito u tim godinama je to vrlo česta pojava
 

pigtail

Aktivan Član
19.11.2011
89
5
8
56
Užasno mi je drago čuti tako pozitivne vijesti oko liječenja s uljem :sun2:...Nikakav zakon i gluposti koje se pričaju o marihuani i ljudima koji ju koriste nemogu promijeniti stav o njoj :bis:....Vjerujem da će se sve dobro završiti :icon_lol:...Samo naprijed i pokušavaj nas čim više izvještavati po uzoru na Mazara i Mrkvicu...Nemogu izraziti svoju sreću ovako preko teksta :icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nino_1702