Dnevnik konzumacije sirovog Cannabisa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
Posto smo puno dosada vec razgovarali o ovoj temi zapocinjem ovaj dnevnik da podjelim sa svima iskustva koja cu steci kroz narednih 2-3 tjedna koliko mislim da cu imat materijala za pravit sokove

jedini mali nedostatak ovog dnevnika (na moju srecu) ce biti taj sto necu moci usporedjivati nalaze jer mama po zadnjim nalazima je zdrava osoba ali cu iznijeti sva zapazanja u promjenama raspolozenja, snage i ostalih stvari na njoj a mene trenutno ubija alergija kao nikada do sad i nezelim koristit tablete i sprejeve(ko je ima zna o cemu pricam) i iskreno vjerujem da cu je sokom uspiti rijesit

Pa da neduljim evo kako je prosao prvi eksperiment

sok sam cijedio na stari sokovnik neznam koliko je bas takav sistem dobar al za probu je polozio


kolicina lisca je bila 25 g i dvije srednje mrkvice, na tu kolicinu lisca sam dobio oko 25 ml soka




ukus na moje iznenadjenje nije uopce bio toliko ruzan koliko sam si ja zamisljao vec je skroz blag i bljutav i u kombinaciji sa mrkvom i nije bas nesto posebno ali veceras cu da isprobam sa jabukom i mislim da cu sa njom skroz uspit ubit okus lisca koje je puno blaze od vrhova koje planiram veceras da ubacim na jelovnik

oko doziranja jos nisam nista konkretno saznao al za ovaj put cu to rijesit na nacin da otprilike izracunam masu koju imam i dane koliko planiram uzimat podijelim sa tri puta dnevno i bez previse komplikacije pocistim sve i pripremim se za slijedecu turu

Toliko za sada nadam se da ce mi se uskoro pridruziti jos netko u ovom eksperimentu :ljulj
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
HeHe bas mi je drago da si napravio kako si reko da ces radit sok s onim zakrzljancem, i naravno drago mi je da ti je mama bolje ! Kako nece kad joj radis ovako slasne terapije : () Inace u zadnjih par mjeseci ja i dva prijatelja smo full zabrijali na sokovnike i cjedjene sokove : ) Pricali o sokovnicima, motali skunk, cjedili sokove na kraju smo svi zavrsili s istim sokovnikom jbg morat cu ga izreklamirat : D Gorenje jc4800vmx - Fora je sto za razlilu od svih starih (Jack lalanne) cirkularnih sokovnika ovaj ne reze i spaljuje vitamine i enzime pri velikim okretajima i trenjem nego ima svega 80 okretaja u minuti i sok je vise iscjedjen i ne djeli se na vodu i sok nego je ravnopravan i isti cak i ako odstoji u frizideru ! A znamo da jack lalanne sokovnici cesto nastane podjela izmedju vode i soka a i kvaliteta je upitna. A da ne pricim da se cisti 10x lakse i da je tih, bas revolucija !

Evo ja osobno ne mogu docekat da jagoda padne na 5 kn i ananas 5kn a mrkva jabuka i cikla su mi podloge bez toga nema niceg ! Ziv bio Mario i izgrowo ti jos puno budova
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
doomer je napisao(la):
HeHe bas mi je drago da si napravio kako si reko da ces radit sok s onim zakrzljancem
izgleda da nece samo zakrzljanac zavrisit u soku vec cu i dobar dio najveceg kusha procijedit samo ako se mami svidi al ako je meni leglo nesumljam da ce i njoj
WEEDetix je napisao(la):
samo rokaj u svjezem kanabisu cannabinoidne kiseline rade cuda u ljecenju svih tegoba a tu su i nas cbd ,thc,cbg i cbn
nakon svega sto sam procitao jednostavno sam morao probat :)

HRraptor je napisao(la):
jeli itko ikad probao salatu od lišća vutre ?
meni zvuči ukusno :spcartman:
probam slozit neku :maryjane: salaticu


maloprije sa isprobao recept br.2 i mislim da cu dok nenabavim kvalitetan sokovnik ovako radit

ubaci sam 20g lisca i 5g vrhova u sok od jedne jabuke i narandze i sve smikso sa stapnim mikserom i opet sam se iznenadio okusom koji je i vise nego prihvatljiv



 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
nema nikakvog rada u tome i je bit da uneses velike doze kanabioida bez psihoaktivnog ucinka sto nije slucaj sa uljem malo fulas dozu i evo problema mama mi je dosad barem desetak puta prebacila par puta ju je stari doslovce nosio do kupatila jer nije bila u stanju da hoda a i mene je dva puta prevarilo
 

iprezime

Aktivan Član
26.08.2012
154
73
28
12
ako smijem pitat od cega ti je mama bolovala, i nekontam foru ako nepravis ulje a ubacujes svjeze da nema psihoaktivnog ucinka, ja nekeko mislim da ima, ako mi mozes objasniti
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
iprezime je napisao(la):
ako smijem pitat od cega ti je mama bolovala, i nekontam foru ako nepravis ulje a ubacujes svjeze da nema psihoaktivnog ucinka, ja nekeko mislim da ima, ako mi mozes objasniti
decki su ti vec dali smijernice gdje ces naci odgovore al za sve nedoumice slobodno me kontaktiraj na pm.


Za sve ljubitelje zdravog doruca u obliku shakeova recept br,3

50g zobenih pahuljica

50g svjeze borovnice

jedna banana (preferiram dobro zrelu zbog punoce okusa)

25g lisca i 5g vrhova

3 dl mijeka

i sve skupa izmiksamo stapnim mikserom i dorucak je gotov a za napitak poslije vecere sam izmiksao lisce i vrhove u 3dl mlijeka i tako popio nije bas neka senzacija od okusa al nije ni ruzno za popit pogotovo nama ljubiteljima ove drage nam biljke



 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.324
258
evo nasao sam malo vremena nedovoljno da sve napisem pa cu samo ukratko

mama je pocela da koristi mixove i nema za sada nekih promjena koje bi pripisali soku, trenutno uzima 30g dnevno na tri puta ujutro ide recep sa zobenim u podne sa narandzom i jabukom a navecer samo sa mlijekom. Moja zapazanja nakon ovih dana koliko uzimam i nisu nista posebno osim sto mi je alergija nestala ali nezelim to prepisat soku mozda je jednostavno nestalo peludi pa nemam na sta biti alergican u sto cisto sumnjam... zanimljiva stvar se desi nakon konzumacije soka u stomaku bude malo cudan osjecaj al ugodan i jedina mana je podrigivanje cirka do 15 min nakon konzumacije, ako ste ikad imali problema nakon jedenja kobasice i onog mirisa onda si mozeste zamislit kako se ovo osjeti :ludak

obecao sam probat salatu ali nisam stigao i necu posto sam isprobao drugi recept i nije bas neka gurmanska senzacija zbog strukture lista koji je sa doljnje strane hrapav moze stvorit probleme tokom gutanja sto i nije neki uzitak al o ukusima se ne raspravlja

evo malog eksperimenta umjesto basilco sam ubacio par listica nama drage biljke radi dekoracije koja je ispala za deset sto nije slucaj sa okusom




pozdrav svima :wave: