Dnevnik konzumacije ulja kanabisa (rak dojke, HER+++)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.11.2018
52
148
33
38
Evo ja bih napravila jednu temu za sve one koje krecu u borbu.
Iz vlastitog iskustva, ubilo me i dotuklo kako davati "zrna" i kolika su ta "zrna".
Naime, mami je otkriven rak u terminalnoj fazi, rtg je pokazao prepuna pluca metastaza ( preko 20). Zahvacene limfne cvorove, a njega NEMA. ( kasnije je pronaden u dojci)
Odmah smo krenuli s uljem i bez daljnih nalaza jer ne trebas biti doktor da bi znao da je u pitanju terminalna faza s nesto sitno zivota.
Krenuli smo ovako: za pocetak je trebalo zeni od 75 god objasniti da je to lijek. Dala sam joj nekoliko you tube clipova, svjedocanstava i vizualno da vidi kako ulje ubija rak. Po meni, psiha je sve.
Dva dana smo visili na you tubu, citajuc svjedocanstva i objasnjavajuc da joj od toga ne moze nista bit.
Onda smo uzeli pola zrna rize. Moja mjera je 5mm, uzela sam cackalicu izrezbarila nocizem 5 mm i dala joj pola tog na jezik. Nakon 4 dana uzela je 5 mm. Nakon 4 dana 1 cm. Tu smo se malo zadrzali jer joj se spavalo,petljala je jezikom, pricala nepovezano, ali je to shvatila kao normalno.
Bitno je piti jaaaako puno vode.
Radi lakse konzumacije, kupila sam prozirne kapsule u ljekarni, a pila ih je u 3 sata ujutro, podne i 8 navecer.
Opet cackalica, zacrtam 1 cm, istisnem crtu po cackalici i sastruzem u kapsulu.
Po mojim "strucnim" izracunima ( da toliko sam luda) u 1 gram stane 36 cm razvucena crta.
U prvih 20 dana potrosili smo 2 grama i ostalo je u sljedecih 20 dana uzeti 8 grama.
Sto je znacilo da mora uzeti 3 puta cca 5 cm dnevno. I napravili to odjednom, prva dva tri dana grozota ( ne zna sta prica, umislja, halucinira u polusnu) ali zapamtite sto sto vise vode, znaci gutljaj svakih par min i dobro jesti.
Na gram smo dosli nakon 38 dana. Prvi prelazak na gram opet nebuloze, ali nakon par dana, nikakve nuspojave. Tu i tamo se malo zapetlja, uspori se ali sve ostalo vrh!
S obzirom da je kod nas situacija "palijativna terapija" s kojom je srecom krenula prije dva dana....morali smo povecati i taj jedan gram. Vec duze vremena uzima 1,5-2 grama i podnosi ih vrhunski.
Obavlja sve kucanske poslove, cuva djecu....
Ishod jos uvijek ne znam, ali znam da je po cije dane aktivna, jako dobro dise, tu i tamo je nesto boli. S obzirom da ima rak dojke hormonski neovisan, HER +++ ( trenutno najgori oblik koji moze imat) dvije zlocudne limfne cvorine promjera 7x5 cm, dvadesetak meta na plucima ( najveca 2,5 cm ostale do 1,7 cm), potencijalne mete na kostima i jetri.
Mislim da zasad odlicno napredujemo.
Prva 2 i po mjeseca su tu i jos malo pa ce biti potroseno 80 grama.
Ulje radimo sami, zasad smo kupovali provjerenu vutru i kuhali, a ubrzo idemo u prvi grow.
I zapamtite psiha je sve. Pripremite osobu koja krece uzimat ulje.
Dajte covjeku bezalkoholnu pivu, a da ne zna da u njoj nema alkohola teturat ce :)
 

mario339

Medical Grower
Urednik
Grow Support
26.08.2012
2.148
8.323
258
Zelim vam dobrodoslicu na vutru i drago mi je da ste shvatili ozbiljnost situacije i reagirali odmah u svim potrebnim segmenti kako bi vecina nas preporucila nekome tko treba poceti...veliki:respect: za otvaranje dnevika jer to je velika pomoc za vas same da mozete pratiti i podijeliti svoju borbu a isto tako primiti savijete od svih koji su vec bili na vasem mijestu a pomoc onima koji ce tek citati je ogromna jer jos pamtim dan kad sam prvi put otvorio vutru i od kolike pomoci su mi bila iskustva koja su ovdije zapisan ;)

Odradili ste sve za 5 zelim vam svu srecu u daljnoj borbi i tu smo da vam pomognemo koliko god je u nasoj moci
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
@Nofear Svako dobro želim u daljnjem liječenju. Istrajnost se vidi u vama i nastavite tako.

Ono što mi ovdje pokušavamo je da kategorizujemo dnevnike konzumacije. Znači umjesto da otvaramo jednu ogromnu temu gdje svi djele svoja iskustva vezana za ulje...više bi značilo budućim članovima da bude striktno vaš dnevnik vezan za vašu bolest. Ako nije problem da preimenujemo temu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nofear
03.11.2018
52
148
33
38
Mali update teme :sun2: Proslo je dva mjeseca od kreiranja ove teme, ubrzo ( sljedeci tjedan cemo znat na cemu smo). 4 i nesto mjeseca je proslo od dijagnoze. Dijagnoza, da malo upotpunim na ovo napisano uz her + rak dojke, dva limfna ukupnog promjera 12x10 cm imamo i novosti koje nisu bile poznate. One su metastaza na rebru i 35 metastaza na plucima :fuck:
Zena je utukla u sebe u ova cetri i nesto sitno mjeseca 130 ml ulja i dalje uzima. Gram i po do dva u danu, ovisno s cim raspolazemo.
Prolazimo sve i svasta, al oku vidljivo tj opipom, limfni se smanjio na velicinu oraha, a bio je velicine rasirenog dlana ( s prstima).
Ct nas ceka ubrzo da otkrijemo sta smo napravili.
Javim rezultate :love2:
 
03.11.2018
52
148
33
38
Nazalost, umrla je. Kad se otkrilo bilo je vec prosireno jako, pluca, mozak, rebro...borili smo se maksimalno iako je od pocetka bio jasan ishod, al ne zalim ni jedne sekunde. Uz sve navedeno, nije imala trunke bola, a do zadnjega ke bila aktivna na nogama s kvalitetnim zivotom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
03.08.2021
1
0
1
43
Supruga mi boluje od raka i nazalost metastazirao je. Molim Vas pomoc pri doziranju. Ako mozete molim Vas malo detaljnije pojasniti.
Unaprijed hvala!
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Supruga mi boluje od raka i nazalost metastazirao je. Molim Vas pomoc pri doziranju. Ako mozete molim Vas malo detaljnije pojasniti.
Unaprijed hvala!
Pozdrav.
Piše gore izračun. Na čačalicu 5mm.
Citat:
“Moja mjera je 5mm, uzela sam cackalicu izrezbarila nocizem 5 mm i dala joj pola tog na jezik. Nakon 4 dana uzela je 5 mm. Nakon 4 dana 1 cm.”
Citat2:

Opet cackalica, zacrtam 1 cm, istisnem crtu po cackalici i sastruzem u kapsulu.
Po mojim "strucnim" izracunima ( da toliko sam luda) u 1 gram stane 36 cm razvucena crta.”
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran