Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
A što tako drastična stanka ako nije tajna? Nekako mi to u rangu da ne želim pušiti više nikad, eventualno 5 puta godišnje koji dim ako se zalomi.
Ma nije tajna, nego me ćuka zeza kad zapalim, i još me opali napad panike,i onda sam si reko da ću vidit kako će mi bit bez vutre i tako se nagomilalo mjeseci.Ali tu sam sa vama svaki dan ćitam gledam ,volim,itd ,nema ljepše biljke na kugli zemaljskoj.pozz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Paranoja Man

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Ista stvar je kod mene Đoksone... srce počne da mi udara jako kao Indijanski bubnjevi, kad ovi kreću u rat :confused: Pa se još ubrza frekfenca na nekih 120 otkucaja u minuti, i tada je zagarantovano da neću slušati ni šta ko priča, niti bilo šta drugo.... tada samo razmišljam kad će ta zaebancija da prođe :whato:: A kad još svemu ovome dodam moje stanje uma nakon intezivnog duvanja, a ono je u fazonu "I don't give a fuck" za sve i svja... onda je moja odluka da sve spalim bila stvar prostog ugađanja vlastitom zdravlju, te zbog adekvatnog i funkcionalnog djelovanja. Podsjećam da sam prije nekoliko god imao infarkt pluća, pa su svi ovi simptomi kod mene još naglašeniji ! A kočnica nemam, ja kad imam trave, jednostavno moram da je spržim. Ona je moj najveći "porok" . Zato sam je spalio, i ne farbam vas :) zaista sam to uradio. Možda nekom zvuči nenormalno, ali tako je kako je. Nemam namjeru da ikoga provociram, nijesam Vam ovo sve ispričao da bih bilo koga tangirao. Ko se istangirao , njegov problem.... ja nijesam istupio ovdje sa mojom pričom iz tih pobuda.

Pauza traje, evo 15-ak dana... dobro spavam, dobro jedem, malo sam napet i plahovit... ali ja sam odprilike takav. Napet ne, plahovit da. Jednu malu teglicu sam našikao do vrha, i predao je svom frendu. On i ekipa partijaju svako veče, miksuju Džeka i S#1, a ja ih samo posmatram, bez ikakvog problema. Kad sam mogao sve da urnišem, mogu i da se oduprem njihovim ponudama. Samo mi je trebao jak motivacioni momenat, a uništenje cijele gomile je upravo to. Sledeće duvanje nakon sledeće berbe, ako bude sadnje. Pozdrav svima na :vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Blader and đokson

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
13 dana bez radovanja kod mene. Očekivao sam lakši i mirniji san kako odmiče apstinencija ali ništa od toga. Ono kad naduvan zaspim u toj pozi se uglavnom i probudim, a ovak teško zaspim i svaki vrag me probudi, pa onda nikako ponovo zaspati i tako iz dana u dan. Čak mi je i posao postao stresniji kako neduvam, baš se pitam kako to :) .
Ali eto bar sam počeo laganini grow pa mi je to jamstvo da zaspim sa smješkom :D.
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
25-ti dan
shame.gif
.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp and Blader

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Svakog posta 28 dana dosta. Dobih hedić na dar i ima da se sad tako uduvam da me oduzme, ma ima da se nakon tolike pauze razvalim ko bebina zvečka :D. Prvo se idem natrpat hranom, da imam dobru podlogu i onda spektakl počinje :joint2:. Možda čak kad zapalim dobijem volje da otvorim dnevnik, tko će ga znati. Sve u svemu ovo je bio mnogo mnogo dug post za mene, eto da mi nije još 2 dana pao ovaj hed sa neba bilo bi okruglo 30 al šta je tu je ;) .
 

đokson

Aktivan Član
16.04.2012
304
267
63
prekršio sam nakon 7 mjeseci, zapalio popio ,dvoguzu pive , ni američki niđa mi nije ravan već sam zaboravio rad ugodne nam biljke.super mi je hvala na dnevniku nekonzumacije
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
A sta da kazem ja, ne duvam sad vec jedno 3 godine (do onda duvao kronerski jedno 8 god., jos sad se sjetim kak su se kese nosile dok je ulicarka bila jeftina 2005-e, eeee...). Uglavnom, prestao iz zdravstvenih razloga.... nemogu rec da sam bas zbog mare prestao vec zbog cinjenice sto sam przio s vise narkotika do tada punim gasom (samo prirodni), zavrsio 2 put na hitnoj (nije bas toliko strasno al ja se ustrtario, i bolje...) i onda reko dosta, finito, tschüs. 3 godine tako proslo, skino se s alkohola (par pivica vikendom ne racunam), presto duvati, izbacio i kavu, poceo trenirati i paziti (vise manje) na prehranu... imam jos 2 tjedna do berbe, obecao sam i duhan odj*bat do tada, kjurat jedno 2-3 tjedna dok mi se pluca ociste i onda preporodjen ima da se podsjetim kako je to fini osjecaj bio prvih puta :let: Brijem da ce me prvih par dimova razvalit ko malog majmuna :rasta:
Ajd zdravi i sretni mi bili svi vi :wave:
 

Paranoja Man

Banned
Banovan
17.11.2015
210
615
93
Moja nekonzumatorska spika je manje više i dalje ista... odlično spavam, normalno sanjam, ali sada malo više pijem, i to ljutu radžu privijam na moju vutrašku ranu :) Ponekad, kroz 4-8 dana, uzmem samo mali dimčić od frenda, kome sam udijelio jednu teglicu vutre prije nego li je ostatak otišao u dim ! Samo da zadovoljim osnovnu potrebu mog nervnog sistema za THC-om, ne udovoljavam mu previše... dajem mu samo "vještačko disanje" ! To i ne računam kao konzumaciju. Raspoloženje mi je pod najvećim impaktom ove moje no smoking avanture ! Znam prasnuti u sekundi, samo podivljam ako mi je neko pritisnuo određenu dugmad :whato:: Znam biti i bezrazložno svadljiv, samo bih s nekim zatezao ! Inače nijesam ovakav, pa sve ove "simptome" pripisujem nekonzumaciji ! Kad svemu ovome dodam određene personalno-profesionalne frustracije, koje su se akumulirale u meni proteklih mjeseci, nekonzumacija mi dođe kao inicijalna kapisla za neke "mini eksplozije" ! Ono što je dobro u svoj ovoj priči je da se redovno praznim, ne gunđam sebi u bradu kao kada redovno duvam... već kažem svima sve šta mi smeta ! Ja sam po prirodi emotivan čovjek, i kao takvom mi najviše smetaju nevaspitanje, sebičnost i bezobrazluk ! Treba odgušiti uvijek, ne valja potiskivati emocije, i ne treba se sklanjati ovakvima koje sam nabrojao... ne dozvolite nikome da VAS gaze !!! Idemo dalje, ovako kako rekoh, pa dokle stignem. Cheers ekipaa:cool23:
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Posle 6 godina redovnog konzumiranja i uzivanja resim da prestanem. Resili da sirimo porodicu, vu kao ne utice na to i eto posle nekog vremena nista, brojcano stanje isto...prestali i posle 4 meseca iznenadjene :) sad i dalje kuliram dok ne bude nesto iz domace radinosti
 
29.09.2007
30
48
18
kauč
Pozdrav svima koji puse i nepuse

I ja sam prestao prije 50 dana nakon desetak godina svakodnevnog pušenja zbog dvije prinove u obitelji i moram priznati da nije nikakav problem, jednostavno nemam vremena trenutačno za moj dragi hobi al za koju godinu kada budem u mogućnosti planiram ponovo početi jer nema tu ništa loše, al za sve postoji mjesto i vrijeme.

(dva puta sanjao da pusim)
 
21.04.2016
51
21
8
28
Ja se vama divim tako kako mozete prestati pusiti...
Ja sam pokusavao prestati ali ne pusim ja svaki dan zapalim 10 puta u mjesecu max ali najgore mi je sto sam negdje sa drustvom i ako oni zapale moram odma i ja hehe... a inace i ne volim bas nesto posebno sam pusiti nesto me lose odradi losa mi psiha

LP
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Pusim redovno vec petnaestak godina i svake godine zadnjih deset godina na korizmu prestanem pusiti tih cetrdeset dana.Osjecaj je odlican onoga trenutka kada prode korizma i tada dolazi mojih "pet minuta".Nisam neki vjernik nego sam eto to stavio kao nesto da ne zaboravim kako je trava odlicna iz razloga sto mozes kontrolirati uzimanje i biti zadovoljan sobom sto znas da nisi ovisan u tolikoj mjeri da nesto moras.Zato svake godine cetrdeset dana apstiniran.:puuuh::;)
 

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
Pusin svakodnevno skoro 10 godina, barem 3-4 jointa dnevno. Inace san zivcan i razdrazljiv tako da me trava lipo smiri da mogu komunicirati s ljudima, nije da nemogu bez nje ali se moran prisiliti vako kad zapalin ide samo do sebe. Cigarete san pusija isto par godina ali evo vec nekih 4-5 miseci ne pusin jer bi mi bila muka nakon 2-3 dima. Da ne duljim previse mislin se da proban ne zapaliti do kraja growa, znaci jos nekih 2 do 3 tjedna. Nije mi nikada niti palo napamet da stanen jer obavljan svoje obaveze i normalno oden na posao i sve to, ali eto doslo je mozda do zasicenja i tako ce biti, a i dosada nisan vidija ovu temu. Nadan se da cu uspiti pa da javin svoje iskustvo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela and nerp

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
E ljudi moram da se posavetujem sa vama, nisam kuci poneo sam neke zalihe za put koji se malo oduzilo *citaj poso . Sad nestalo ima 5-6 dana ne konzumiram i primetio sam da sam jako nervozan nesto sto mi je bilo lako i smesno uraditi sada mi je muka i tesko, zato sto postajem razdrazljiv i nervozan cim mi nesto ne ide. Posto mi nije moja travica marica nije na dohvat ruke da se smirim i "iskuliram" imate li neki savet za mene jel ovako ne ide :(