Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Da li si pusac i da li mjesas vutru sa duhanom? :D
Ako nisi pusac a mjesas sa duhanom....odi na trafiku po kutiju marlbora i uzivaj :D :D
...ako nista od toga....odi po tablu crne cokolade i strusi ju cijelu :D
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Ne pomaze voda majko duvan kurim samo se pusi, ali ni slatko ne jedem skoro nikad nije mi nesto " merak" tako da 0 bodova Stipe :(
 

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
U pravu si Nerp pivce pomaze to sam primetio odo do prodze po ladno.Fizicki ne mogu, radim preko kompa mozda me i ovaj beli ekran dodatno muci i nervira ;)
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
ja neznam kad sam zadnji put zapali i nije mi problem,al mi je pun k.... svih oko sebe...a opet svih volim jer ih razumim(ne pokazujem tu nervozu nego kupim u sebi):D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Uf rad za kompom... ono kad treba zapaliti da se fokusiraš na ekran/posao i opustiš u onom šta radiš a ono apstinencija, brojanje minuta, sati dana do teglice. I meni bi teže bilo vjerujem dok me fizikala obnovi za 2-3 dana.
Drž se, ovo ti je škola za drugi put:D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: wuvuzela and nerp

Squerlz

F'ing squles greasy bastards
06.07.2011
534
856
113
Popio sam 2 ladna sad nazad na posao do kasno u noc sutra sam ugovorio lopatanje 2 m3 zemlje u kamion mene to muci najvise sto radim trenutno 2 posla neki stan radim a onda tus i ekran sto se kaze presisao sam.Islo to nekako dok je bilo zaliha a sada ujedam ;) Jos malo pa odo u ladovinu, ali brate moj teskoo :(
 
17.06.2015
142
137
43
Treći dan ništa, i ponašanje mi je isto kao i na vutri, jedem normalno čak bi rekao da imam i veći apetit , spavanje normala, sova već u 10 sati, a išlo je u mene dnevno 3 komada čistaka svaki je bio po 1,5 gr. Ali nismo svi isti ima tu raznih faktora, godine, kakav život živiš, alkohol, meni osobno da mi neko sad ponudi 1000€ i da popijem samo bi se lagano okrenuo rekao:vozdra: . Morate imati ispunjen dan a pod ispunjen ne mislim na ležanje i druženje inače otići će te u tri lijepe, psiha je luda stvarćica.
 

Rasta Man

Aktivan Član
11.05.2010
127
148
43
Ista stvar je kod mene Đoksone... srce počne da mi udara jako kao Indijanski bubnjevi, kad ovi kreću u rat :confused: Pa se još ubrza frekfenca na nekih 120 otkucaja u minuti, i tada je zagarantovano da neću slušati ni šta ko priča, niti bilo šta drugo.... tada samo razmišljam kad će ta zaebancija da prođe :whato::

Ja sam znao imati takve probleme, međutim, našao sam savršen način.
Znači isto kao i seks. Cijeli si napet, od glave do pete, i često ni ne skužiš kako ti srce lupa.
Disanje je ključ. Tokom i nakon pušenja uradi sljedeće, pogotovo ako primjetiš to lupanje srca.
Udiši 7 sekundi kroz nos, zadrži 1 sekundu, i izdiši 7 sekundi kroz usta.
Možeš si prilagoditi trajanje, no ovo je onako basic. Dok dišeš razmišljaj o tome što te opušta.
Naprimjer svaki put kad sam tako napet ja razmišljam o vodopadima. I onda si postavlja pitanja, di je taj vodopad, i mozak odma izbaci nešto, u Peruu, najs, ko je još tamo, pa evo neke super seksi tete plešemo u šumi dok gori vatra i polijevamo se vodom jer je vruće... kontaš ideju?

Vjerojatno ti zvuči bizarno, i besmisleno, no, vjeruj mi radi. Besprijekorno. Mozda ti treba 2,3 puta da se navikneš, ali radi. :)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Treći dan ništa, i ponašanje mi je isto kao i na vutri, jedem normalno čak bi rekao da imam i veći apetit , spavanje normala, sova već u 10 sati, a išlo je u mene dnevno 3 komada čistaka svaki je bio po 1,5 gr. Ali nismo svi isti ima tu raznih faktora, godine, kakav život živiš, alkohol, meni osobno da mi neko sad ponudi 1000€ i da popijem samo bi se lagano okrenuo rekao:vozdra: . Morate imati ispunjen dan a pod ispunjen ne mislim na ležanje i druženje inače otići će te u tri lijepe, psiha je luda stvarćica.
Ako ti je isto kao i na vutri onda ti nemaš potrebe da pušiš.;) Ti si nešto slično kao Obelix koji je kao mali upao u bure s čarobnim napitkom.:D
 
17.06.2015
142
137
43
Pa rekao sam da mi je ponasanje isto a ne misli:) ima vise od cvaje godina kako sam bio napusen u javnosti i ja je koristim iskljucivo u terapeutske svrhe u krugu doma svog a toga se drzim ima godina, uglavnom pusim 3 dnevno x 3 mjeseca a onda odmaram 3 i tako godinama, uglavnom ja ne pušim da bi moga misliti ja pusim da ne mislim.:D;)
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
eo da se i ja utefterim; 5. dan; s jednim izuzetkom društvenog dima; razlog: podizanje toleracije
takvu pauzu nisam napravila mjesecima, možda čak i godinama
osjećam se normalno, ne vidim neke promjene, možda sam malo ozbiljnija
sutra se vraćam svetome dimu :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
gotovo :D
:puuuh::
čim sam počela spremat, pala je klopka :p
pod oko mi je odmah naletio nekad zametnuti mrvičak i u minuti se našao u rizli(ci)
fakat nisam tražila, ni podsvjesno, našlo bi se još :D
pa sam sad nasmiješeno ozbiljna

nije bilo uvijek tako mirno...zadnja veća pauza pred par godina od par tjeddana bila je sve samo ne mirna smiley9934 ... al bilo je zanimljivo, hehe
to me "promijenilo", nadam se, zauvijek

edit: @PowerSeed
nisam vidjela tvoj post, al sad se pazi da ti se ne pojavim na vratima:vozdra:
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and Stipe