Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.08.2015
10
2
3
27
Zadnjih dvi godine duvam gotovo svaki dan s pauzama od max.10 dana.Nisam se mogao zamisliti u ovom dnevniku sve do zadnjih mjeseci dok nisam skužio ni više ni manje nego da sam glup ko *****.Trava mi je prošle godine ,dok sam još bio prva godina faxa , bila kao ispušni ventil jer sam je konzumirao samo nakon svih obaveza.Tako je i sad ,škola i sve na prvom mjestu.Pišem ovo iz kafića u kojem čovjek za stolom do mog sam gazi kuburu šita.Nije lako.Jučer sam izgubio kocku šita.Nije lako,ali osjetio sam da je to taj momenat.Batalim travu na duže vrijeme već zadnjih 5 mjeseci.Ali od danas je stvarno batalim.Pun mi je ***** podočnjaka , pun mi je ***** dezorjentacije, pun mi je ***** zaboravljanja.Samo ne znam šta će bit kad mi neko kaže "uzmi dva dima boga ti".Mislim da ću ga poslat u pi*ku materinu.Jučer sam skoro nezapalio al danas više neće bit skoro.Pun mi je *****.Daj neko podršku.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gariful420
20.08.2015
10
2
3
27
Nisi razumio.Nalazim se u takvom okruzenju di je čist zrak , nepomješan s thc-om,rjetkost kao ukazanje Gospodara svjetova...Nisam govorio o konzumiranju umjerene količine nego o nečemu puno većem od tog.I da , navedeni simptomi su čisti simptomi pušenja marihuane.Da si mi prije mjesec dan rekao da su ovi simptomi nepovezani s gudrom složio bi se isprve.Ne želim lagati sam sebe više.Mozda ces nekad skuziti.Sigurno mi jucernjasnja baklja nije bila zadnja u zivotu ali sad sam prezasićen,najblaže rečeno.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Pwnerx14
Pricas o travi kao da si ovisan o heroinu u najmanju ruku.Spominjes rijec gudra,podocnjake,dezorijentaciju,totalno si negativan bez obzira sto batalis travu "na duze vrijeme",spominjes da si g... ko k....,da zaboravljas stvari,gospodari svemira..itd..Meni je nevjerovatno da su to simptomi neuzimanja trave,a samo zbog rijeci "gudra" bi ti pukao "ne slazem se".Medutim evo ti si me pretekao.A ti udaraj koliko hoces "ne slazem se"...ako ce ti od toga biti bolje.
 
20.08.2015
10
2
3
27
Spominjem svoje simptome za koje sam siguran da su od gudre (naziv kao naziv,ne zamaram se s tim).Na forumu je opcija ne slazem se postavljena u slucaju ne slaganja s drugom osobom.Ja se s tobom ne slazem i to u više činjenica.Jesam li ovisan to cemo vidjeti sljedecih dana kroz nekonzumaciju.Dalje, ovo je dnevnik nekonzumiranja koji je u prvu ruku napravljen za osobe koje žele apstinirati od marihuane i nema potrebe da postavljaš komentare koji to ne podržavaju,bar u ovom topicu.Negativan nisam ako spomenem dezorjentaciju podocnjake i boga svijetova (mislim pojma nemam kako si to zakljucio), a ljut na sebe donekle jesam jer sam prekršio svoj plan nekonzumira u više navrata.Ugodna ti večer prijatelju.
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
@Pwnerx14 - sve sto si naveo su cisti simptomi pretjerivanja. Nije ti trava napravila podocnjake vec ti sto dimis redovito po cijelo vece i vjerojatno ides prekasno spavati... glup/dezorijentiran isto mos bit od manjka sna. Ak ti je samo duvanje bilo na pameti, vjerojatno si zapostavio i druge zivotne navike.
Zdravo jesti, trenirati, dovoljno spavati, obavi sve obaveze i onda zapali frulu na kraju dana i nemas problema.
Pauza je dobra u svakom slucaju s vremena na vrijeme, al ovo sto ti spominjes mi djeluje na cisto pretjerivanje...

p.s. sjecam se svojih studentskih dana pa pricam i iz iskustva ;)
 
Poslednja izmena:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
@Pwnerx14 - ste sto si naveo su cisti simptomi pretjerivanja.
:D Ima i toga,mada čisto sumnjam. Ja bih rekao da je P14 izvalio toliko gluposti u par rečenica a još uz to je evo i moj mačak prdnio pored mene. Auuuu,brate al' je zasmrdio :D
No,da nastavim ... kompletnu sliku ove psihičke neuravnoteženoti kod člana P14 bi mogao cjelovitije sagledati kada bi imao uvid u par slika od njegovog zadnjeg uzgoja.
Jer slike ipak govore više od tisuću riječi.
Znači dosta mu je svega a kriva je marihuana :D
Najlakše je viknuti; Maro,Mariceeeeeeeeee što mi nabi tooooolike podočnjakeeeeeeeeee !!!!
Prekini me dezorijentirati,sto mu gromova...jelenskih mi rogova :mad:
Karamba i karambita,zaboravio sam šta sam htio reći ...
Samo ne znam šta će bit kad mi neko kaže "uzmi dva dima boga ti".Mislim da ću ga poslat u pi*ku materinu.
:udarac: a da te taj spiči šakom u nos ?
Opet bi bila kriva marihuana ?

P14 ,imaš 25 kaznenih bodova radi nekulturnog izražavanja ;)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ma gle'. Radi se o tome da,podočnjaci ...
Podočnjaci nestanu ako se par dana dovoljno odspava. Osim ako nisu prirodni. Oni su tu,duv'o il' ne duv'o.
Dezorijentacija ;) Odlično.
Znak da trava radi. Pusti da te dezorijentira,pa ništa ljepše ;)
Naravno,kad imaš mogućnot biti opušten i to si dozvoliti.
Ako imaš obaveza,moraš biti usredotočen na njih.
Ako to ne možeš ,imaš problem. A taj ne leži u travi.
Šta sam ono htio reći :fuck:
Hmmm,da ...
zaboravio sam :crazyd:
Eto vidiš ... i ja bolujem od toga isto.
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Evo ja se tu u temi nikada nisam upisivala,a znalo mi se desiti i po par mjeseci da ne zapalim.
Jednostavno tako mi dođe i neide mi i samo gledam u pune teglice,a ne vuče me.
Onda dođe period da pušim svaki dan ( kao sada npr :D )
I baš mogu reći da nikakve simptome ja nisam doživjela.
Kada mi dođe da ne pušim....ne fali mi i super mi je.
Kada pušim svaki dan isto mi je super :D
Uglavnom...treba naći sam sa sobom neki balans,i ne treba pretjerivati.
Paliti na silu samo zato šta imaš je debilno i bespotrebno bacanje.
Treba uživati u svakom dimu.
Pa zato se i trudimo uzgojiti sami,da možemo uživati u tome.
Ma da skratim :D
Sad sam i ja zaboravila šta sam htjela reć :D
 
17.06.2015
142
137
43
Kako ovaj forum bude napredovao tako će biti sve više upada trollova koji su na državnim jaslama a sve sa namjerom da prikažu štetne učinke "gudre" koju oni zovu indijska konoplja.

images
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Pa to meni smeta..izjednacavanje vutre sa "gudrama" na forumu gdje boravi ekipa koja se bori protiv toga i pokazuju toliku ljubav prema uzgoju,ekipa koja ima obitelji,zdrav zivot,bolesnog clana obitelji..to je meni neprihvatljivo.
Inace nisam pusio punih dva dana zbog obaveza,eto i danas nista i gle cuda "normalan sam":D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Zadnji cicak iz tegle kidas na puno dijelova:) jer,nema vise.
Dok si ne uzgojis.
I onda dodjes u ovu temu i kazes; Nemam vise :(
Bilo bi pozeljno procitati nesto o tome,npr... kakvi su simtomi nekonzumacije.
Glupo je doci i izgrdit gudru :bocni::za pocetak price.
 

Triptank

Krvave Bjeloočnice
13.05.2015
659
1.561
163
Trichome City
Podočnjaci i bezvoljnost mogu biti zbog slabokrvnosti. Jesti malo više povrća, voća i ribe, piti puno vode, svaki dan pješačit pola sata-sat i da vidiš kako se popravi cjelokupno stanje organizma. ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Slozio bih se s vama ekipa jer nitko nista pogresno nije rekao, ali. Uvijek ima ALI. Ne treba nikog osudjivat ni hvatat za rijeci, postujem to, treba ga informirati i ispraviti.
Ocito je da je decko mladje zivotne dobi i sta se desava kod mladje ekipe koja pocne duvati? Desava se to da pocinje duvanje s ekipom i naravno kako to uvijek bude pocinje i svijesno il nesvijesno pretjerivanje/dokazivanje tko moze vise popusit, tko je zakljucao, tko je ovo, tko je ono..

Svi smo mi bili mladi i svatko je drugacije provodio svoju mladost ali svi znamo da mladja ekipa nema nikakvih zivotnih obaveza pogotovo u danasnje vrijeme. E sad netko se odluci za ovo netko za ono.
Uglavnom ekipa koja se odluci za "ulicu" i sve zajebancije koje nosi ulica, jednostavno nenamjerno pocinje da slabije jede, pije vode, bavi se aktivnostim, kao sto kaze triptank Zasto? jer jednostavno zaboravis, jer si po citav dan vani napusen kao indijanac pa nisi toga ni svijestan.
I tako ti nekako to udje u svakodnevnicu, probudis se ujutro odmah izadjes vani i naravno prvo sto se uradi pukne se prvog topa i sve isponova. Mislis da si najpametniji i ne jebes 1% sta ti drugi govore.. jaja su ti puna a glava prazna. Dok jedan dan se ne probudis kad ti pocne izbijat prvi umnjak, pogledas se u ogledalo, ti blijed kao krpa sa podocnjacima oko ociju i zapitas se gdje si i kako si potrosio zadnju godinu dvije tri a da nista u zivotu nisi postigao ni uradio. Tada trazis razloge i prvo sto ti na pamet padne je TRAVA (ma da je mozda i pored trave bilo svakvih zajebancija, ali ne, prvo je TRAVA)!

U pravu si jest trava ta koja ti je mozda smanjila motivaciju i ucinila te malo ljenjim i ne ambicioznijim, Ali prijatelju moj ti si taj koji je izabrao da dimis po citav dan i zujis kao muha bez glave, a nije trava tebe izabrala. Ali u svakom zlu ima i nesto dobro, poceo je rasti umnjak, pocelo je dolazit iz guzicee u glavu, svjestan si toga svega sto si rekao. Sad gledaj kako ces to da promijenis a ovo shvatis kao skolu. Postavis sebi prioritete u zivotu sta hoces i kako hoces, sta ti je vazno sta nije. Konzumaciju marihuane izbacis iz dnevne upotrebe tj zamjenis je nekom fizickom aktivnosti i redovnom kvalitetnom prehranom, nadjes neku zanimaciju/posao, a pocnes samo da dimis uvecer, pa ces da vidis kako vecernji izuva iz cipela a daje osjecaj zadovoljstva i pozitive.

Ja se izvinjam ekipi na ovom romanu i sto u ovoj temi pisem naduvan ka naduvani balon, nisam ja necu vise. :D:D Budite mi pozz ! :vutra:
 
02.04.2015
61
81
18
@Zblonzinjo Sve stoji ali ne bi rekao da trava utječe na nedostatak motivacije i ambicije, nego samo tvoja glava, nedostatak ciljeva i inicijative za promjenom sebe odnosno svog puta... Shvaćam što misliš, ako si urađen cijeli dan i rokaš jednu za drugom teško da ćeš biti produktivan(no opet ništa nije nemoguće, svatko na svoj način funkcionira dok je high i podnosi vuvu)... U umjerenosti je bit uživanja, treba poznavati svoje granice :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: unearth1984