Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.876
358
Socotra Island
eelslap.com
Podočnjaci nestanu ako se par dana dovoljno odspava
Ja evo ,ne duvanim ima jedno 3 meseca (taman da se upisem ovde) mozda i koji dan jače ,ne vodim evidenciju a nikada nisam imao vece podocnjake :)
I spavam skroz normalno i dovoljno za svoje potrebe ,kad god legnem ja zaspim :D
Izgleda da nema nikakvih pravila ...malo vise stresa u zivotu ,dzank ishrane ,zevanja u monitor vise sati dnevno i eto podocnjaka ogromnih .
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
napali ste decka bezveze , Odgovorno tvrdim da trava utjece na pamcenje/ memoriju... Krenuo sam od sebe pa do par ljudi koje ppoznam.. I ne mislim da prestanak tu ne pomogne qurca..


Jedino ako vas tu nijhe 90% poello cohello (bmk sto nisam tocno napiso) pa pijete casu crnog vina u kadi prije spavanja ,..Vino je sinonim za pljugu..

E pa Dk je kvartovsko djete,djete ulice ekipe, djete di se solilo duhanom, djete di smo svi 100ke bili, djete kad ides sa pticom gonzalesa van, vratis se praznih ruku... I zato je Dk tip koji vjerovatno popije 4dl brlje prije spavanja pa ga drukcije voza nego vas..opA brlja sinonim za Vutru.. Ja si motam sputniKe/familiy frostove za spavanje.. I uvjek cu rec ..da spaljen sam od trave, da osjetim kad preteram , jer ja nisam napusen tu vecer, ja budem pola sljedeceg dana Spaced Out like a mfckr! I da osjeti se to...

Kad smo kod dnevnika nekonzumacije.. Nisam se Sliko od nove Godine..

Posto ce se sad dusebrizni U Ime Vutre djelovi foruma uz*ebat ko Hillaryni glasaci..Evo skulirajte se malo...


Cum,swole,and burp!
 
Poslednja izmena od urednika:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Bijah sa dragom mojom ženicom na produženom vikendu u banji nekakvoj (toplicama jelte). Naravno da nisam nosio ništa, inače sam paranoičan kad sam čist a kamoli naduvan. Prvu večer se porječkam sa dragom oko gluposti, razmišljam, nisam takav prije bio. Onda vrtim, ne da nisam bio takav nego sam bio 10x gori bez vutre, ova raspravica prvu večer je bila kamilica nekad sam znao se duriti danima radi samo meni poznatih "bitnih" razloga.
Noć, spavanje isprekidano, usnim pa se probudim i tako u krug. Standardno, već navikao.
Drugi dan puno bolje, uživam u termalnoj vodi, gledam one njihove led reflektore na bazenima (brzo je mrak sada pa ih upale) nekih 100-120W bi rekao, COB bijeli 7000K odoka :D
Večer, spavanje ... ko beba.
Treći, četvrti ... sve u redu. Uživam u sauni, zaletih se i u fitness centar što imaju :)
I dođoh ja ljudi kući, OG kush žedan, Critical-u hladno (ostavio pritvoren prozor a išlo ispod nule) aiii ... dobro, sad se već oporavila jadnica a i ja sam hehe ;)
 

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
evo da se upisem..mozda po prvi put..

juce nisam duvao ic,danas takodje..al nije gotov dan xD

2 dana pre totalne apstinencije sam smanjio na buksnu dve postepeno..

a pre toga u pragu sam se surio od cega sam stigao..pre kana festa takodje,.

sa snovima je zaebancija teska sinoc bila..primecujem da mi je jako tesko da ustanem iz kreveta..lezem sa namerom oko 12-pola 1 da bih se odmorio i ustao ranije,..

al nema sanse,snovi me prikuju za krevet i iscrpljuju nekako toplo i lepo..ne ustajem pre 11 ujutru..

nadoknadjuje mi mozak izgubljeno..ovo je po ko zna koji put da uvidjam da treba mozda da smanjim i da imam dosta gubitka te enrgije zbog duvanja..ja licno..

danas sam vec hiperaktivan u drustvu,odmah sam ustao otisoa kod drugara na nbg,okupao se izjutra..inace ne akcijam tako rano..nisam aktivan,uglavnom sedim kuci,tu mi je lpo i udobno..odradim trening napolju i to je to..

al definitivno sam mobilniji kad sam "cist" :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pasword and nerp

nerp

thc pozitivan
Poznanik Foruma
21.01.2015
1.220
6.422
258
Mlecni Put
Ista stvar i kod mene za snove, nikada nisam sanjao pod kanabisom.
Tj. i ako jesam sanjao, nijednog momenta nisam bio svestan da sam sanjao,
tipa nikada se nisam probudio usred sna, ili da sam ustao ujutro i da se prisecam nekog sna. Ali nikad.

Ali cim krene apstiniranje, tamo drugu/trecu noc krecu ludi snovi, i to uglavnom vividni i u cesto situacija neprijatni (nocna mora).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: banovan240

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
ma mozgic se igra sa nama..kad se mi igramo sa njim..moze i on sa nama valjda malo..

al mislim,ubedjens am i siguran..da bismo imali sigurno vise energije da ne duvamo toliko
znam za sebe kad sams trejt,svuda bih i sve bi i nije mi tesko

a kada duvam stalno..ma motkom mozes da mi pretis,ne interesuje me..

nerp,mozda preterujemo..

vozimo mi pricu ocigledno,ja sam tek sad sa vujicom 1:1 u najboljim odnosima..

al mozda bismo trebali da smanjimo? kako smanjiti..koliko pustiit,kako naci tu merku..

ne znam..

al najjaca fora sto se bustujemo ovde,podrzavamo i hrabrimo..tragikomicno :D

kaaao da bijemo bitku sa ventrenjacama..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Gariful420

banovan240

Banned
Banovan
20.03.2012
869
2.266
163
Srbija
slazem se..mnoogo se slazem..

moram da probam i taj film..dok mi ne udje u naviku..jer je meni uslo u naviku ovo drugo :D

lepo si rekao,previse dostupno..a ne znam kako da baratam sa tim i zloupotrebljavam..posle nema kukanja..tenk ju
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
U načelu se slažem sa ovom tvrdnjom @Vutragenjo
Problem nastaje što namjerno "raspoređujem" od berbe do berbe da nikada ne usfali :banana_rasta:
Eto sad sam upravo imao oko 60tak sati nekonzumiranja, raspored je svaka tri dana cca da dočekam makar malo iskjuranu slijedeću berbu :razvaljen::
Praktički sam si sveo konzumaciju na nagradu samo ne svaku večer nego svaku treću ;)
 

Hosimir

Aktivan Član
05.12.2015
113
518
93
Gdje ti nisi
Pusim vec godinu dana svakodnevno bez pauze
Od sutra se kanim da napravim pauzu sedmicu dvije , malo da se fokusiram na edukaciju
Poceo sam sa statusom na forumu da cu se nakanit, pa cu da vidim dokle cu da doguram :)
 
Poslednja izmena:

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Pala opet odluka.. a sve mi se čini da će mi ovoga puta biti najteže jer sam pod određenim stresom zadnjih dana, tj. na isti dan kad sam odlučio prestat (ovog ponedjeljka, znači prije 5 dana), dobio sam i ponudu za posao koji se ne odbija, a koji između ostalog zahtjeva i testiranje na thc. Posao je u inozemstvu na rotacijskoj bazi što bi značilo odvajanje od djece i žene na određen period, minimum mjesec dana. Tako da mi i sve to nabija dodatnu nervozu jer sam po prirodi obiteljski čovjek i svako odvajanje od djece mi teško pada. Također, iako sam se bavio istim poslom jedno cijelo desetljeće i uzeo si pauzu prije dvije godine ali sada nekako u podsvijesti kao da mi se pojavio neki strah da sam za to vrijeme izašao iz štosa te da neću obavljati isti s jednakim očekivanjima kao i prije. Pored toga je i paranoja da možda neću proći ni liječnički sljedeći tjedan da uopće i dobijem taj posao. Uglavnom situacija koja nikako ne ide ruku pod ruku sa trenutnom apstinencijom. Moram napomenuti da sam u zadnje dvije godine pušio svakodnevno, jer eto nisam imao nekih obaveza koje zahtijevaju potpuno čistu glavu. Bilo je perioda nekonzumiranja po 3-4 tjedna gdje bi imao nekih psihofizičkih problema možda prvih 2-3 dana ali sve bi došlo na svoje brzo, i vrlo brzo bi počeo uživat u bistroj glavi. Sada je već prošlo punih 5 dana i još sam u nekakvom grču, a ono što me trenutno brine, da nakon toliko redovnog konzumiranja , mi se tijelo možda jednostavno "zaboravilo" hvatat u koštac sa stresnim situacijama kao prije jer sam ga uspio naučit da to odrađuje vutra umjesto mene. To me toliko sada ubija u pojam da čak počinjem gledat na vutru u dosta lošem kontekstu. Preispitujem i analiziram razloge zbog čeg mi je uopće potrebna u životu jer je očito ne znam više koristiti rekreativno kao prije, nego ju zloupotrebljavati kad za to imam vremena, a zadnje 2 godine sam ga imao napretek. Inače.. ovaj posao koji mi se nudi (nisam ga sam tražio) mi i nije toliko potreban, ne brine me financijska situacija, bar ne još, ali mi je odlična prilika da me trgne iz ovog stanja letargije jer nema goreg kad čovjek ništa ne radi, a uz konstantnu napušenost je dosta teže se pokrenuti i nastaviti dalje sa životom tj. žrtvovati se za bolje sutra, jer ruku na srce, u ovoj magli.. život, i sve ono što dolazi u paketu, stoji na mjestu. Zapravo i ta odluka da prestanem je bila upravo iz tog razloga al se eto pogodila točno u isti dan kad sam dobio ponudu pa nisam u mogućnosti odraditi to odvikavanje kako sam htio, u mirnoj atmosferi. Vjerujem da ovoj nervozi pomaže dosta i sam nikotin, jer sam pomoću vutre prestao pušit cigarete nakon 25 godina i ne želim opet početi sa tim, a definitivno ga ima u organizmu jer nisam motao čistake.
Zapravo pišem ovo čisto iz razloga da si osobno olakšam, nekako kad čovjek priča o tome istovremeno si pomaže tim razgovorom.. pa eto.. nekako imam feeling da mi je odmah lakše i da mi te brige zapravo nisu potrebne :D
hvala :vutra:
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Da prođeš test ne bio toliki crnjak.
Zamisli da je dozvoljeno :djede:
Malo staneš sa dimom i to je to.
A ovako,hebiga ... koliko još do pregleda ?


edit;
slušao nekidan: otišli na Taiwan,pregled u ZG prošli :) ovi tamo ponovili :D
popadaše monteri :D na thc
kaže; bili tjedan dana i ajd' kući :D
 
Poslednja izmena:

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Ma odugovlačim koliko mogu, dali mi još tjedan dana, jer sam zmuljao da sam na antibioticima zbog zuba pa da ne zezne krvnu sliku :p imam testiće doma pa se provjeravam, ak niš od čišćenja moral bum prvi put u životu probat nekak zamjenit urin. Evo ne pušim sad već 6 dana, a zadnje sam pušio svoje za koje se ovog trena nadam da sam loše uzgojio te da je slabo potentna :D
Uglavnom stres je danas puno manji, i odmah sam normalniji, ne puca neka želja za pušenjem.. hbg kad se mora, nema mjesta razmišljanju "oću-neću"
E da je dozvoljeno.. uff.. hebalo ih to testiranje na thc više, kad će ga više ukinut.
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Meni se to desilo jednom u Maleziji, stigao u Kuala Lumpur, smjestili me u neku hotelčinu prve klase sa velikim bazenom i barom na krovu hotela, i odmah si pomislim, bit će raspašoj navečer kad ostatak ekipe stigne, kad ne prođe ni pol sata i neka kuverta proleti ispod vrata od sobe u kojoj piše, sutra ujutro biti na tašte spreman na liječnički i testiranje na alkohol i droge... a ja 24 sata prije zagasio zadnji joint odličnog šita kojeg sam uredno pušio unazad mjesec dana. Zamračilo mi se u sekundi :) tu noć sam popio vode ko nikad u životu, i ujutro prošao test.. iako sam im bio sumnjiv jer su tražili da pišam još jednom, al ja prošo.. kak.. neznam. :)
 

DiskoKobaja

Banned
Banovan
22.03.2015
879
592
113
Madelin
Bio sam na tulumu di se pusila trava.. Bar kod toga mos uvjek tvrdit da nisi dimio. I ako se neradi u drz sluzbama ili akoo nevozis avion,test na droge mislim koji k??