Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Preko dana i nemam neku želju al kad se spusti noć i prođe 22h onda me počnu demoni opsjedat.

Probavao sam to sa jednom navečer ali čim je ugasim navuče me na još,pa nakon 5 min ide nova,pa poslije još jedna i tako dok ne padnem u komu i ne zaspem.Ta jedna me podigne i navuče na još 5 :(
brateeee, paranoja... mozda i pts.
tebi treba sa vecim udelom cbd-a
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud
11.02.2015
19
12
3
33
Neman paranoje i napadaje panike.Možda se nisam dobro izrazio.Pod demone mislim da mi mozak noću radi 1000km/h dok ga ne smirim na 0km/h :D .Razmišljam o svemu i svačemu,što je u mojoj moći i što nije.Borio sam se s tim noću dok nisam "nju" otkrio.
 
Poslednja izmena od urednika:
11.02.2015
19
12
3
33
Da se javim braći i sestrama malo :)

Nagle promjene raspoloženja su malo popustila kao i želučani problemi,apetit se vraća,te fizičke stvari popuštaju malo pomalo.Psiha zato još pruža žestok otpor i ne želi se predat tako da još nisam spreman za društvo,sam sam svo ovo vrijeme,primjetio sam i da mi dan proleti u trenutku pa čak i kad ležim i gledam u zid cijeli dan.

Nesanica me još proganja,tu se vode najveće borbe.Posegnuo sam sinoć za tabletama za spavanje,nije me ni okrznula mislio sam je zalit viskijem :D.Posljednjih dana kad uspijem zaspat sanjam "nju" u onim realnim snovima kad ju možeš dotaknut,pomirisat a znaš i u snu da ne smiješ .I tako u snu sjedim ja u šumi palim jednu za drugom pa onda sa društvom pa kući i tako se samo vrti film dok se ne probudim i ne shvatim da sam spavao 3-4 sata.Spavam ja svaku večer ali samo tih par sati,ako imam sreće pa da bude neprekidno.

Iscrpljen sam,razmišljam se namjerno ne spavat 2 dana valjda će me to oborit na 8-10 sati čvrstog sna.

Stalno nešto pjevam,navijam,skoro pa i pričam sam sa sobom koliko mi mozak obrtaja u sekundi radi :D

Motivira me na nastavak borbe crni šljam iz pluća koji još iskašljavam i pljucam.

Lijep pozdrav iz kreveta okrenuo sam se već stoput :)
 
06.08.2018
9
10
3
45
e vidis kako smo svi razliciti, pusim vec 30+ godina, bilo je svega pa i prekida, duzih i kracih ali uglavnom sam power user i nikada nisam imao nikakvih simptoma apstinencije.

nema dana da ne pomislim na nju, ali to je to krize jos nisam imao.

Jutro :)
Vidiš, kod mene je sl ali problem je kako da ne misliš na nju s čežnjom u srcu i suzom u oku?
Fizički nema problema, ne pušim , cca 2 mj, moralo se i nije bilo problema , apsolutno nikakvih. Sada sam još u bolnici koji dan, fizički , kao da nikada nisam ni pušila , a u glavi sam doma i motam. Ok nije to misao 24/7 ali tu i tamo padne na pamet.
Stalno me nešto podsjeti
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran
06.08.2018
9
10
3
45
Podsjeti u smislu, evo sada nakon duuugo vremena stigao mail vutreorg i meni smajl na licu , mislim kako ću doći doma i smotati
Fizički ništa , u glavi čežnja ...
Naravno, za 10 min se fokusiras na nešto drugo , sve ok, prođe dan, sve normalno.
Ali kada bi taj okidač da kada pomislim na pljugicu da mi bude isti osjećaj kao da sam pomislila na kuhinjski stol, da u biti nema osjećaja , eee to bi bio pun pogodak :)
Ovako , nula bodova, bas mi nekako draga ta biljčica zadnjih godina.
Bilo je tu pauze i preko 10 god, nije problem fizički , nije ni psihički da ću se ubit od muke ako nema...
Moze se i bez ali je ljepše s njom ❤️
 
06.08.2018
9
10
3
45
Kako kaze Hazer umjerenost je kljuc..
A i covjek zna biti dosta slab i nema svoje JA i tu vec poklekne i krene kontra sebe, kontra svega.. Ako ides ciljano zapaliti jednu i znas da je to JEDNA prije spavanja, nema toga sto ce te povuci da palis do jutra. Vec ces zapaliti tu jednu, opustiti se,zaleci i zaspati, kulirati spokojno i mirne glave i bistrih misli.
Tako to funkcionira, moras prvo upoznati sebe i znati sta zelis . I onda nema tih borbi i glavi.
Ovisnost po mom misljenju ne postoji, postoji samo odluka DA ili NE.
Ako nesta cvrsto odlucis i drzis se toga nema sanse da te pokloleba ista.
I kao sto kolege kazu, prvo, i jedino, sto moras mijenjati ti kao osoba si upravo TI.. I s tim automatski poboljsavas svoj zivot i sve oko sebe.. Sve je energija.
Sjednite malo, ali ne u 4 zida, u sumu otidjite, u prirodu, i popricajte sami sa sobom.. Razbistriti glavu.

Kad si umjeren i uzivas u dimu i gustas nema potrebe pusiti 3 5 7 8 10 pljugi za redom.
Onda i financije prate ritam i nisu uopce opterecenje.


Ja ti moram tko god da jesi reci hvala još jednom. Često su mi se tvoje rijeci vraćale :)
 

Vanzemljak27

bzzzzzz
09.06.2017
373
2.131
143
Ja ti moram tko god da jesi reci hvala još jednom. Često su mi se tvoje rijeci vraćale :)
Nema na čemu. Svi mi vidimo svoje nekakve borbe.
A uvijek je dobro pokusati pomoci nekome drugom, pa na bilo koji nacin, jer uvijek se dobrota vraca.

Samo hrabro i bez posustajanja.
Uskoro ces opet uzivati u biljci, od nje tesko da moze biti ista lose.
Mozda se i bacis na wapo, da nema katrana :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Nix0n

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
stiglo vrijeme za pauzu, vjerovali ili ne. naravno, nestalo zaliha pa kofol pauza... :D
da imam sta za stavit u rizlu, ne bi mene ovaj dnevnik vidio.
e sad, ovo mi je 3. dan nekonzumacije, i opet se sve vrti u krug. opet se osjecam isto, prvih tjedan dana necu znat sta sa sobom, tocnije sporo mi prolaze dani. i opet su mi snovi pojacani, u smislu, totalno su ludi i prividni, ko da sam stvarno tamo, to je jedina dobra stvar kod prestanka/pauze. uzivam u snovima, ali mana je ta sto se cesce budim preko noci, ponekad za wc, ponekad samo radi okretanja u krevetu. a inace dok pusim, jednom kad zaspim, nema me do alarma i spavam ko beba.
to je to, sad mogu sa sigurnoscu reci da trava ne izaziva ovisnost, nego sam ja mentalno naviknuo na neke situacije, npr kad gledam utakmice onda mi dodje da zapalim vise nego ista, ali samo zato jer sam naviknuo to raditi. ali na dobru stranu, kad iskjuram ovu ljepoticu sta je u ormaru, opalit ce me ljepse nego sve ove do sad. a na losu stranu, to ce se dogodit tek sljedece godine... :D
vozdra
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.559
258
Dragunov-To sta osjecas, dio su živci, a dio apstiniranje. Ne tvrdim, da je trava droga, ali kao i svi drugi poroci, kada ih odjednom prekinemo, osjecaj je odvratan.
Ja pusim travu 22 godine i samo sam jednom ostao bez nje. Morao sam radi pretraga za operaciju 7 dana+7 dana u bolnici. Snovi, nerealni i glupi,budis se ili u znoju ili ti je zima, osjecaj pikanja u gornjem dijelu ramena, te gornji dio ledja. Isto, preko dana se sve svede na minimum, ali je svejedno prisutna nervoza. Pojacano znojenje, vecinom čelo i potiljak. Većina ovoga šta sam nabrojao su živci. Meni je najvise smetalo, sto sam svaki miris, osjecao puno intenzivnije. Slatko, kao pokvareno vrhnje.
Nesmijes pit alkohol, jer on ti povecava želju za pljugom,mada kakav okus ti zna biti u ustima, sumnjam da konzumiraš trenutno alkohol.Ako još imas iste misli,a znam da nisu ljepe, javi se na pp, pa ti mogu objasnit malo bolje. Ako imas priliku, bilo bi dobro, da odes negdje(vikendica i sl.), jer psiha ti sada radi 100 na sat. Ako odes psihologu, dati ce ti ljekove, a to je još gore. Dobro su neki savjetovali, moras imat neku zanimaciju. Zaokupi misli. Znam, da je lakse reci, nego napraviti, ali da ćeš takav ostat, to zaboravi. Maximalno mjesec dana, te moze prat, osim ako povremeno zapalis. To ti samo pogorsava stanje!
Nadam sa da ti je bolje, jer eto, znam jako dobro kako je. Ako od prvog posta nisi zapalio, onda si sada već bolje. Bitno je, da što manje razmišljaš o tome, koliko god tesko bilo.