Dnevnik NEkonzumacije

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Slavol Žižek

konopljaš
28.11.2018
332
705
93
Pet mjeseci ne duvam iz zdravstvenih razloga. Jutros radio nalaze, večeras idem doktoru da mi ih očita i donose odluku o eventualnom prestanku terapije. Život jest bezvezniji bez trave, ali ništa posebno, nije heroin. Osam puta gore mi je bilo preći sa šećera na steviu. Duvati smijem nekih 10 dana nakon što prestanem uzimati lijek, a šećer bih trebao izbjegavati do kraja života. Zbogom čokolado, hvala ti na svemu.

budalin

dalabu
25.04.2016
1.747
6.448
258
29
NI na nebu ni na zemlji
Bem ti zivot, ima godina kako nisam zapalio, poslednji NL sto sam zapalio i ne sjecam se kad je bilo mozda ima i vise od godine, zena, dijete, obaveze i nedade se growat dok se malo ne stade na noge. Ulica i s ulice mi ne treba niti bi da se krecem po tim krugovima :D
Sator spreman, podignut, ventilacija, rasvjeta, sve 5, al cekaju se menke. Bice zanimljivo cini mi se ponovo se vrnuti hobiju, jedva cekam da vidim zelenilo u svom boksu :D

Zivili ekipa i long live Vutra.org

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
230
627
93
Evo nakon godinu i Nesto mjeseci da se i ja upisem u dnevnik..
Nema mi smisla trpat vise od grama u trubu a pusti me za pola sata..
A i skladiste se ispraznilo a kupovati sam se zarekao da necu vise.
Prvu noc nisam oka zaklopio..nece san na oci,a za veceraa cemo vidjeti.
Nekonzumacija bi trebala trajati jos nekih 55-60 dana dok Frisian Dew ne zavrsi.
Ugl.ovo vam je najtuzniji tread i kad se u njemu upises osjecam se kao kad smo se upisivali za crni kruh 80tih godina.

FatOne

Aktivan Član
09.10.2016
618
2.159
163
Nema mi smisla trpat vise od grama u trubu a pusti me za pola sata..
A i skladiste se ispraznilo a kupovati sam se zarekao da necu vise.
Suosjecam, MOje je puno ali moram i ja stat na dulje vrijeme samo kad ce to bit vidjet cemo.
Ako kupis samo ces se razocarati. Ja sam bio ostao bez svog posao do dilera od koga sam prije kupovao i toliko se razocarao da i dan danas pljujem po toj vutri.
Prvu noc nisam oka zaklopio..nece san na oci,a za veceraa cemo vidjeti.
Prva 3-4 dana oce tako, Ja si popijem normabel navece 5min prije spavanja i nesjecam se kako sam zaspao, samo tih prvih 3-4 dana i dalje nema beda spavas i ljepse mozda.
Meni je nekako vise preko dana bed, kad pusim ko albanac koji ima njivu od milion komada :D
Drz se ledeni suosjecam s tobom :D

12.06.2018
44
107
33
Evo mene nakon dugo vremena, imam potrebu da se javim jer sam rekao da cu se redovno javaljati no nisam, nisam ni izdrzao. Vreme korone zatvoreni klubovi, zatvorena teretana, zatvoreno sve. Jednonstavno nisam tip koji moze sjedit vise od 3h kuci i blejati u mob/tv sta god... Pukne me neka depresija(genetski sa obe strane inace :( ) te nazovem nadlezne i opet krenem redovno cepanje po 10+ pljugica.. a jbg valjda cu opet pokusat kad sve ovo prodje... zelim dobro zdravlje svima, budite pozitivni :kafa: :thumb:

kek

Aktivan Član
09.03.2020
88
281
53
Zadnji put (prije deset dana) kada sam nabavio obečao sam si e nečeš više majčin sine, ili ču poduzet nešto i duvat provjereno svoje ili batalit sve.
Mislim inače mrzim i "ubijo" bi ga jer sam čovjek reci koliko košta i nema problema, ali ako ti več uzemem nemoj me šaltat i podvaljivat kao da mi je 15 jebote..
tako da sada apstinencija isto 2-3 mjeseca dok ne bude gotovo, ako bog da sve prođe kako treba.

klada1115

Aktivan Član
09.05.2015
299
256
63
Evo već skoro pol godine smanjenog režima duvanja, znoj se više ne osjeti po vutri, mogu izdržat nezapalit u društvu, par dimova mi je sasvim dovoljno ako mi se pripuši obično kad je napetost i nervoza. Bilo je nekih krizica i problemi sa spavanjem ali je to kod mene i zbog tog što sam radio nočne pa se organizam poremetio. Malo sad kad gledam unatrag mogu reći da mi je to davalo smirenje ali nije riješavalo problem koji sam sebi radim pretjeranim razmišljanjem nepotrebnim i stvaram zabrinutost pa i znakove lagane depresijice. Ovako se zapravo puno bolje nosim sa životom nekako kolko tolko bistrije glave, jer mi vutra pojačava stanje i svaka ugruvanost mi vrati zbunjenost, dezorjentaciju, pogubljenost i ugruvan sam radio greške slabije pamtim i nemogu pričat. Nekad sasvim suprotno kada su dobri osječaji isto sam išao kurit da još pojačam doživljaj i onda me je deralo na akciju na zezanciju i druženje, ali uglavnom bi spuštala. Što nema veze sa sortom nego sa stanjem u kojem se nalazim a kad si stalno ugruvan nemožeš ni primjetit kako ti je zapravo. Za sad je dobro, došla je evo i korona malo je sve to sad novo i traži dobre živce. Brijem pozitivno i malo pomalo pazim na to kako se osječam kakvo je nutarnje stanje, još kad bi mogo bolje kanalizirat tu mentalnu aktivnost zato se kaže da smo sami sebi najgori neprijatelji. To skužim kad hodam cijeli dan po šumi pa ne razmišljam i oslobodim se al onda čim se približim autu kad je kraj šetnje koda mi se sve vrati i zaboli glava. Trudim se biti bolji, uvidjeti svoju sebičnost, zavist komplekse, strahove to osvijestit i jednostavno tako maknut fokus na vlastito ja mislim da je to neki put koji neki ljudi imaju prirodno a neki se moraju s tim dograđivat. Svako dobro želim.