Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Svi smo različiti. Kod mene također nema ovisnosti ali postoji mi šok na organizam, kao da određene funkcije je zaboravio obavljat jer je to obavljala vutra umjesto njega i potrebno mi je 3-7 dana da mi se uspostavi normalno funkcioniranje. Tu mislim najviše na apetit i neki konstantan osjećaj gladi i praznine u želucu čak i kad se natjeram nešto pojest. Spavanje.. puno teže utonem u san koji više nije onako tvrd, probudim se više puta preko noći bez ikakvog razloga. Imam pojačano znojenje.. a psihički izgubim volju za nekim glupim i inače nepotrebnim radnjama koje mi se rade samo u napušenom stanju.. npr.. španam neku igricu na mobitelu svaki put dok dimim joint.. kad nema jointa nemam volje ni za tom igricom.
Trenutno sam zbog korone bez posla još od 3.mjeseca.. pokušao sam u 5.mjesecu otić na poslovni put u Vijetnam ali sam najdalje došao do Frankfurta, dalje me nisu pustili, sjedim doma i čekam bolja vremena.. svojom odlukom, jer bi mogao nać posao da hoću, zapravo sam i odbio nekoliko ponuda u međuvremenu, al ne želim zapest negdje pa da ne mogu doma po 5-6 mjeseci što je za moj posao too much a baš to se desilo hrpi poznanika koji se bave istim poslom. Imam priliku napokon uživati sa svoje troje djece i bar jednom bit prisutan za sve blagdane i rođendane.
Za to vrijeme ipak pokušavam radit pauze.. mjesec dana se gazim pa si napravim mjesec dana pauzu i tako u krug. Takav sistem mi je inače i dok sam zaposlen.. mjesec radim, mjesec sam doma... tako da godišnje imam minimalno 6 prestajanja i već sam oguglo na to. Ali svaki put isti simptomi.. nekad zna uhvatit i neka tjeskoba.. koja bi trajala max 3 dana.
Kad odlučim da više neću zapalit onda nemam ni želju za zapalit, imam samo želju za čišćenjem. Pa tako i sada.. tj. od jučer je krenulo čišćenje br. xxxx
Btw.. nadam se da se ovo ne računa:
20201129_163230.jpg
Moram se ipak nekako obranit od covida :D
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ja sam smanjio grickalice, slatkise... jer nemam zelju da ih jedem. Malo mi se poremetio ritam cenife. Inace je bio redovno ujutro prije posla. Sada bude dana da ni ne idem.
Pojacao sam pusenje cigara.
Lajkam domacice :D
Ali...
Fali mi u momentima kad slusam glazbu, gledam Netflix, bauljam po dvoristu, setam psa.
Najbitnije je sto nema nikakve jake fizicke ni psihicke krize.
I znam da ce biti za mjesec dana opet.
Prije 10 godina kad sam pao, kad su mi uzeli sve i kad su me sudili.... onda me jako derao ptsp.
 

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
Da, zaboravio sam na grickalice i slatkiše, al to je pozitivna stvar. Također cenifa.. kad uredno dimim, nekad ujutro jedva stignem do wc-a :D znači ista stvar. Također sam pušač, i to mi najteže pada, prije 5 godina sam prebolio gadnu upalu pluća, bio pod blagom temperaturom skoro pola godine i uz vutru sam uspio ostavit duhan.. ali sam bio kasnije opet počeo.. tako i sada kad stanem..također više pušim.
Volja za netflixom i ostalim uobičajenim radnjama mi se povrati brzo.
Kako će nagli prestanak utjecat na nas naravno ovisi i o trenutnim životnim okolnostima u kojima se nalaziš, zato je i normalno da dok si imao problem sa zakonom da su ti se neki osjećaji malo potencirali. Ali sve je to prolazno... kad to prođeš više puta, samo ti stalno u glavi mora bit da je to jako kratkog vijeka i da taj kratak period jednostavno moraš istrpit i poslije je opet sve ok.
 

lemonjuice

Sun chaser
16.06.2017
305
2.053
143
98
Ja sam i dalje clean čisto da se javim ( od negdje 15. 10 možda i prije ) , jedva čekam da završim sa growom pa da napadnem cvijeće sa friškim receptorima, pa nema ljepšeg.... I da, samo da mi biljoza nije foto jer ću popizdit, možda ću je motati i abortat jer je ne trenirana ali dobro imam vas već će te me savjetovati nešto :))
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Na danasnji dan, 43 dana ne konzumiram. Dosadno mi je, uzas jedan, nedjelja,6 sati popodne, mrak pao odavno. IMG_20201213_173408.jpg
Uskoro prestaje radna 2020 i pocimaju praznici.
Uglavnom, ima pouka. Kad imas... dobar si prijatelj :D
Za 10-tak dana cu skinuti 2 grane na Black D.O.G. da imam preko Božića. Ionako ide dole oko Nove godine. A do tada, tuga :D
IMG_20201213_174000.jpg Kolac gleda mene, ja gledam njega, na Otvorenom radiju božićne pjesmice, meni pade jedna na pamet...
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ja opet straight edge, vidjet ćemo koliko ću izdržati. Pere me nervoza, nemam koncentracije i slabo spavam. Srećom, zadnjih godinu dana ne palim bong već motam, pa ove nuspojave ne bi trebale potrajati, skidanje s bonga i s jointa su nebo i zemlja.
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
Na danasnji dan, 43 dana ne konzumiram. Dosadno mi je, uzas jedan, nedjelja,6 sati popodne, mrak pao odavno.Pogledajte prilog 377065
Uskoro prestaje radna 2020 i pocimaju praznici.
Uglavnom, ima pouka. Kad imas... dobar si prijatelj :D
Za 10-tak dana cu skinuti 2 grane na Black D.O.G. da imam preko Božića. Ionako ide dole oko Nove godine. A do tada, tuga :D
Pogledajte prilog 377067Kolac gleda mene, ja gledam njega, na Otvorenom radiju božićne pjesmice, meni pade jedna na pamet...
prijatelji znaju samo da se grebu kad oni treba da se otvore onda je to druga prica.
ako si brinuo da si jedini, nisi, ima nas :)
 

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ima dobar tekst na tu tematiku od grupe "Brkovi" ide ovako:

"Prijatelji stari zovu samo kad im trebam,
dosta mi je svega više nikom ništa ne dam

Što sam bolji prema svima,
to sam manje draži njima,
pravo mjesto da ih šaljem sad je pi3da materina."
:razvaljen::

 
13.03.2018
70
185
33
31
Na danasnji dan, 43 dana ne konzumiram. Dosadno mi je, uzas jedan, nedjelja,6 sati popodne, mrak pao odavno.Pogledajte prilog 377065
Uskoro prestaje radna 2020 i pocimaju praznici.
Uglavnom, ima pouka. Kad imas... dobar si prijatelj :D
Za 10-tak dana cu skinuti 2 grane na Black D.O.G. da imam preko Božića. Ionako ide dole oko Nove godine. A do tada, tuga :D
Pogledajte prilog 377067Kolac gleda mene, ja gledam njega, na Otvorenom radiju božićne pjesmice, meni pade jedna na pamet...
Venlo brate šta tuga uskoro skidaš dvije grane i oko bozica fumas??
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
napraviti stanku od 2 mjeseca i onda da vidis show u mozgu i tijelu., :) onda shvatis sto radis si ustvari svaki dan konzumirajuci...mislim na one koji koriste rekreativno iz zabave , zdravi ljudi. Ja sam bio od onih da odem na analizu krvi...nasli bi mi uzorak krvi u thc-u. :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MaryZen and Maystor

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
show ili zadovoljstvo, osjecaj ugode , zabave...ne znam kako objasniti :), ja nisam zapalio 3 mjeseca i tu vecer kad sam zapalio doslovno sam se izgubio u vremenu i prostoru...bio je skunk od sensija, bas onaj pravi osjecaj koji se izgubi svakodnevnom konzumacijom...
 
Poslednja izmena:
  • Haha
Reactions: Trulyo