Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Muskolo

Aktivan Član
17.01.2014
116
365
63
31
Vrijeme je za hlađenje :D
Nisam pušio mjesec dana i počeo sam prije 20 dana kad mi je uspio afghan, planulo je neki 70 gr u tih 20 dana :D nije se prestajalo dimiti.
Sad je cilj 2 mjeseca do nove godine ;)
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Jako hrabra odluka. Niti kad frendovi dođu?
Jučer išao u goste, gost počeo vrtiti grinder ja kažem odmaram(još) 7 narednih dana. Spremio je grinder, malo sam se osječao ko budala. Jebiga :icon_confused:
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Sto kao budala,boli te uvo sta ko misli :)
Hehe necu ni kad frendovi dodju jer samo ja growam u drustvu,ostali kupuju sa ulice a meni se ogadilo samo tako kad sam video koja je razlika kad sam uzgojim i kad kupim ono djubre i plus za 500din dobijem max 0.6-0.7g kad izmerim kuci...cekam ja moju japasnikovu :D
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
ChiliHead je napisao(la):
Sto kao budala,boli te uvo sta ko misli :)
Ma ono, to je bilo nakon sat druženja, čovjeku došlo da zamota ali je poštivao odluku pa spremio i ostavio za kasnije. Nisam mu rekao nemoj sad ni ti hehe, mogao je sam s ženom pa opet nije. A i svekrva mu bila tu, a ja ispao neki svetac lol.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja sam pauzirao tri tjedna u subotu je "prošlo", ne ponovilo se. Nije bio problem mada bi veči izazov sigurno bio da sam imao neku deliciju. Opet, nudilo mi se pa sam idbio par puta.
Za travu je lako s duhanom je mnogo teže ali to je druga tema.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Avantura je napisao(la):
Ja sam pauzirao tri tjedna u subotu je "prošlo", ne ponovilo se. Nije bio problem mada bi veči izazov sigurno bio da sam imao neku deliciju. Opet, nudilo mi se pa sam idbio par puta.
Za travu je lako s duhanom je mnogo teže ali to je druga tema.
Baš suprotno u mom slučaju. Rekao bi da je tajna u nepušenju duhana ne razmišljanje o tom, jednostavno isključit sklopku i gotovo. I svakim danom je sve lakše jer se tijelo čisti. A nemoš o vutri ne razmišljat to je već zaj*bano.
 
20.06.2014
1.394
3.958
188
Otok Jabuka
www.zdravakrava.hr
Tegle skoro prazne, ostalo je možda 3 grama. Kako kaže metalmaniac, nedam te pare za lošu zakinutu vutru, radije ću kupit ph metar ili neka gnojiva za biljku.
Tu počinje moj totalni prestanak pušenja kao manifest dosadašnjeg pretjerivanja.
Danas mi je prvi dan i osjećam se super. Kao da imam više energije, cijelo popodne sam na bicikli u prirodi, vraćam si kondiciju lagano.
Fali mi ona jutarnja truba prije šljake. I popodnevna u prirodi. I ove dvije tri na probi. Ma i ona navečer! E jbg :D
Vidit ćemo koliko će trajat, volio bi bar 7 dana izdržat.
Pozdrav!
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Ja do prekjučer nisam zapalio ravno 2 tjedna, prvih 2-3 dana sam konstanto razmišljao o dimu ali kako su dani prolazili, svoju maštu sam zadovoljavao čitanjem tuđih dnevnika i osjećao sam se vrlo dobro. Nakon 5-6 dana više nisam ni razmišljao o dimu. Jednostavno nisam. No eto, prekjučer dođe frend i donese mi da degustiram njegov ak47. Malo je reć da me razbilo kao pi*ku. No evo, sad sam opet 2 dana čist i bit ću još tjedan dana čist jer se ovaj opet vraća al ovaj put mi nosi 30ku da mi se oduži za 30ku Jacka ovo ljetu kaj sam ja njemu poklonio. To će planut kroz 2 tjedna maksimalno i onda ide opet čiščenje od nekih mjesec dana.

Ali lako je meni apstinirat kad u teglama nema ništa, a kad u teglama ima svašta, onda mi je tjedan dana plafon. Ali dobro, to ionako radim da se malo očistim jer me nakon nekih 10ak dana konstantnog pušenja uopće više ne dira pa mi je glupo bacat dim, a nema učinka nikakvog.
 
16.12.2014
353
246
43
30
Evo da se i ja prikljucim, nesto pusljivo vec sigurno dva tjedna nisam :D
Lagano padam pod pritiskom, zavrsni deru, a ja se bez vutre ne mogu ni skoncentrirati pa sam tako flisnuo 2/3 za sada, a sutra cemo vidjeti kako ce cetvrti proci....
Za razliku od Zdravetrave, kada pogledam tudje dnevnike pocnu mi curiti sline, ali mi pomaze kada odem u box i zabijem nos u jednu od ljepotica, mada ni to tako dugo, jako je tesko ovaj glup svijet gledati s bijelim ocima :p

Al kako vrijeme prolazi, ja se samo veselim onoj prvoj fruli koja ce mi izbiti dusu iz tijela, koliko god da daleko bila svakim danom je sve bliza hehe :D
Prosli put kad je tako dugo proslo, kad sam se pogledao u ogledalo, zakljucao sam i divio sam se svom odrazu u ocima sigurno deset minuta :p