Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

nexus777

Aktivan Član
01.09.2016
170
714
93
15 dan bez ,,,jednostavno mi doslo da odradim ciscenje ako se tako moze rec,kad mi dode budem zapalio::lulamira::.

Nikakve paranoje zbog prestanka, nikakvi stresovi ,spavam kao bubica, cak i previse.


......Uff, mislio da nemogu edit....
Uff zaboravio ,,,SEX bez trave :lol:,, a joj
 
Poslednja izmena:

Claudius

Aktivan Član
16.05.2019
182
842
93
Nisam evo pet dana, nema se keša toliko, čeka se plata lol..
A volim kad ovako pauziram, pa me onda nakon pauze prvi džoks oduva pošteno :D
Primjetio sam da je super ne zapaliti dan-dva, bolji efekat bude sa prvom frulom.
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
evo mene, da se i ovdje pribiljužim. ne bi ja al'
znači nestalo, neplanski, napale neke buve, pa sam pola morao pobrat,
sad je to podimljeno, sinoć last joint, a ove su male još. tek krenule cvjetat, (samo svoje koristim.)
Et' tako,
Tješim se ionako sam trebao prestat malo duže, tolerancija mi je ogromna.
Biće super malo se očistiti. (lako za reći)
Idem kopati, kositi oko kuće, nešto teško fizički uglavnom... :)

inače sam dobro...
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dajte vinaaa hoću loom dajte ciganee za stol......
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
evo, nemogu zaspati, 1.34 min. radio sam ko konj, sve sam posredio oko kuće, a imam veliku okućnicu.
otuširao se. ljepo spremio večeru, lego i vrtio se ko na ražnju.
zadnjih par mjeseci, sam stalno bio kvalitetno urokan. :spliff:
Od ujutro uz kavu do uveče pred spavanje, rolalo se ko da je općinsko vlasništvo, a ne moje. :)
Imam 6 komada u boxu 5+1 na klijanju
to me tješi. Najstarija mala mi je 47 dana, daj bože da doživi 50 :bocni::
Nije strašno, onako malo neki crv neda mira, neda spavati. Nemogu da se "ubacim" u neki film, nešto..
Ni muzika mi ne zvuči, dobro,

Ali najbolje raspoloženje mi vraća pogled u box:
IMG_20190715_012613.jpg
to bijelo je neopitroid za te buve, mislim da je lisna uš. ja sam i preventivno prašio box time i opet se navukle. cccc.
nema ih više. sutra je tj.danas zaljevanje pa ću oprati lišće.
Neću više gnjavit sa svojom apstinencijom, kad se naspavam već će biti bolje. Idem opet probat, leći.
Laku noć svirači!
-...........................................---------------------....................................................................................
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
šta je ovo, kaj je bre niko se ne upisuje a!? ima se može se jel. :)
ja išao da vidim od kad ja ono ne palim.
pa dobar sam, od nedjelje. :thumb::thumb: pa to je posao.
i evo našao ja među začinima, smotano u alo foliji nešto.
otvorim, kad ono vutra, rođaci ::ludak:: pa, :razvaljen:::razvaljen:: pa malo tooo :vozdra: i sad ono , samo taj rad.. :smoke:
i evo sad da se odjavim... a vi kako ste?
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
šta je ovo, kaj je bre niko se ne upisuje a!?
Evo upisujem se ja haha
Juce podimili sve sto je bilo a sada pauza, jer fkt vise nema efekta pusit. zapalim cistu efekt 1% ako i toliko, apsolutno nista ne osjetim. Inace imam problema s tolerancijom, pre brzo je steknem na ove ulicarke. zato sada stop.
Vidjet cemo mozda tjedan, mozda 2, mozda mjesec.

Ne znam za vas ali ja volim pit puno caja dok se cistim, da prije to sve izadje iz mene. sad je i ljeto dobar dio ce i kroz znoj otic, mislim da sam ubrzo cist.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Evo da javim stanje, danas je puno lakse ne osjecam da mi nedostaje pljuga, ali juce je bilo gadno dok je cura dosla s posla. Svađali smo se cjelu vecer (bili razdrazljivi jako.) Nesanice nije bilo jer sam popio normabel od 5mg tako cu i sljedeca 3 dana, jer za to znam da tako djeluje. Nakon 4 dana normabel terapije zaspim ko beba bez icega.Jedino danas imam probavne smetnje koje vjerujem da su isto povezane sa tim. ali sve ce to proc barem kod mene do kraja tjedna.

Dok je curi sve ovo puno veci problem jer pati od ansioznosti. Nadam se da ce i njoj bit lakse krajem tjedna jer mi se ne kupuje smece trenutno, a i lokalni diler je idiot koji podkrada kaze 5g dodem kuci vaga kaze 3,5g :D

Znaci moja vam je preporuka ako prestajete da popijete nes za smirenje prije nego idete spavat tipa normabel u maloj dozi tek toliko da vam opusti tjelo, tako 3-4 dana i nesanice nema vise. Ako nevolite tablete jbg, vrtite se ko janje na raznju :D
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Sram me moze biti 5 dana samo i odjava. necu se vise nikad ni javit ovdje hahha osim ako necu bit siguran da ce biti dulji period :D

Evo ukratko nisam imao nikakvih problema, malo spavanje 2 dana i toe to. probava prvi dan samo. i dalje sve normalno.
Cura bila nervozna stalno, tako da sam je utjesio i izvadio staru thc e-tikturu (tekucinu za elektricnu cigaretu) koju sam radio prosle god ali nam bila slaba zbog tolerancije. njoj je to bilo dovoljno da nebude napeta. a ipak se procistila.

Sto se tice moje tolerancije izgubio sam je 80%. Juce uvece izdimili 3 komada ja sam odletio doslovno haha
evo i sada sam jednog zapalio i iskreno poprilicno me je "zdrmao" a moram na posao za 5 min :zvezda:: osjecam se ko ovaj smajli hahah

Kako doslo do toga?
Naletio na kolegu koji growa zapricali se malo i jbg idemo zapalit.
NIsam ni znao da growa sve do juce kad mi se pohvalio berbom.
Iskreno nije mi nesto bas sjela lupila mi na nesanicu nisam nikako mogo zaspat stalno mi radila zbrku u glavi ko i sada.
Ja njemu naravno nisam rekao da cu growat, ni nemislim nikom govorit. Za to imam vas :vutra:
 
03.06.2016
77
244
33
30
Ne pusim nikaj vec 10ak -15ak dana... ja i cura.. jbg, nestalo... ajde de bar je gorilla glue pocela da cvjeta mislim 28.7. XD
Nema nikakvih posljedica ni nespavanja ni nervoze... cak mi se cini da cura sad od kako nema ful prije zaspi (sto je poljuljalo moje ne vjerovanje u to da marihuana zapravo otezava spavanje...)
No eto... 11 ce se bar malo te gorille otkinut (koliko god trebadne za 2 plj) ne zbog apstinencije vec zato sto se sa 12 na 13 najbolje vide suze sv lovre pa da ljepse gledamo... :p
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
cak mi se cini da cura sad od kako nema ful prije zaspi (sto je poljuljalo moje ne vjerovanje u to da marihuana zapravo otezava spavanje...)
Ja kada prije spavanja, spalim sativu(laughing budda), nema šanse da zaspim.
Kada spalim Indiku, zaspim stoječki!
Tako, da to dosta utječe na san!
Kada radim cijeli dan, šta god da zapalio, nađem pola jointa na prsima, ujutro:)
 

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
alo bojsi und gerlsi,
meni izgleda 5-6 dana i nije neko vrijeme da se očistim.
koliko vama treba pauze da bi vas radilo opet?
 
13.03.2018
70
185
33
31
alo bojsi und gerlsi,
meni izgleda 5-6 dana i nije neko vrijeme da se očistim.
koliko vama treba pauze da bi vas radilo opet?
Evo trenutno na otprilike oko 60 dana, a realno potrebno je 90 dana barem za potpuno psihofizicko iscjeljenje::poguzi:: , bar za mene koji chiefam jako ::listomahanje::::kauboj::::lulamira:::zvezda::::umirem:::razvaljen:::rasta::gled::sun2:smiley9934:upiii:


Nisam evo pet dana, nema se keša toliko, čeka se plata lol..
A volim kad ovako pauziram, pa me onda nakon pauze prvi džoks oduva pošteno :D
Primjetio sam da je super ne zapaliti dan-dva, bolji efekat bude sa prvom frulom.
Primjetio sam da je najbolje jednom u mjesec dana, dva - da vidiš kako tek onda voza :D
Samo... teško je tako :D