Dnevnik NEkonzumacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Evo da se i ja pribiljezim opet. Ovaj put sam bio "pametan" dok sam dosao do zadnje teglice poceo sam s mikrodozama. U pocetku duplo manje od uobicajenog, i tako svaki dan po duplo manje, zadnjih 3-4 dana sam popusio mozda pola grama. dakle gotovo nista (cak mi je i ostalo malo u teglici ), ali evo sad sam drugi dan bez dima u plucima i nema kriza bas nikakvih. Na mikro dozi sam bio oko 2-3 tjedna, prije toga sam pusio i do 7-8g u danu. Stanka traje dok ovaj autosic u boxu ne finishira. Nekih 3tjedna jos. iako vec sada nemam nikakvu toleranciju i sigurno bi me opalilo, ko beba zvecku.
Novo iskustvo vrijedno spomena, mozda olaksam onim hardcore pusacima ko ja :D
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.028
358
Micro doziranje je zakon, al teško je ostat disciplinovan kad imaš puno ganjilice. Svejedno, 7-8g dnevno je malo više previše:D
Čak i svoja 2g dnevno, kad imam, smatram pretjerivanjem:)
Može se bez vutre, samo je nekako ljepše sa njom:razvaljen::
 

Smak420

Aktivan Član
03.10.2013
1.135
4.797
188
somwhere over the rainbow
Ja sam morao kupiti vagicu radi pušenja i doziranja...

Kao "eh sad bi mogao ovaj mali vrhić zapalit dok sam na wc i pijem kafu..."

a vrhić ono..0.7 jbt

NE CITIRAJ AKO ODGOVARAS NA POST IZNAD, CITAJ NOTIFIKACIJE !!!
PROCITAJ PRAVILNIK.
ČITAJ NOTIFIKACIJE !

 
Poslednja izmena od urednika:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
I opet ja ovdje.. Ovaj put prisilno i dugotrajno. Oderao me presretac tjekom selidbe, dobro sam i prosao jer budala nije povezao sto vozim, a ono pun auto grow opreme i zbuksana vutra kvalitetno na svu srecu. Osjetio je da smrdi, reko mi kao sve smrdi po vutri, kako sam bio svijestan da nemam drugog izlaza vadim sto sam imao za par komada tokom selidbe i to mu dam. Nije mu bilo dosta to sto sam mu dao (nekih 5g su zapljenili) prekopao mi cjeli auto i nista nasao na svu srecu.
I za kraj mi zaceri sa testom na droge.. Znajuci da sam pozitovan jer sam pusio nekih pola sata prije, odbijem.
Dodem kuci idem guglat sto me ceka i divota..
Sljedi me poziv na sud, kazna 5-20k kn, mozda vozcku uzmu na 3-6mj (a treba mi za posao), te ono sto je sigurno izvanredni ljecnicki odnosno test na droge i tu gubim vozacku vjerovatno. Jedina nada mi je da ce se sve to oduziti sad kroz koronu i blagdane pa cu se ocistit na vrijeme.
Pusim od 06-07' s nekoliko pauza od mjesec dana, i jednom od godinu dana ali davnoo je to bilo. Zadnjih 2 godine otislo mi je preko 2.5kg vutre sto u cajevima, kolacima, bongovima, a pljuga barem 20 na dan.. Danas je zadnji dan, napravio sam kvalitetan capuchino s 20g vutre (Mazzar kusha) ima da odletim i onda idemo na ciscenje od najmanje 100 dana, jer znam da cu i tamo na 60 dana biti pozitivan..
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Meni nije jasno kakve veze ima trenutna i opća koncentracija thc-a u tijelu.

Kolega mi godišnje jednom ide na liječnički, testiraju i prisustvo thc-a. Puši svaki dan po barem jednu navečer.

Ove godine je 4 dana prije testiranja uzeo apstinenciju te dva puta na dan pio kreatin, sredstvo za mišićnu masu itd (bodybuilding).

Negativan, kaže da kreatin odmah čisti.

Ja kreatin pijem godinama svaki dan, onda sam stalno negativan hahahaha?

Da ne skrećem sa teme, po meni nije isto jel si zapalio pljugu prije 10h ili prije 1h.

Šta policijski test traži? Trenutno prisustvo THC-a u organizmu da može škoditi za normalnu funkciju, ili općenito?

Šta firme traže? Zašto bi jednoj firmi bilo bitno da nemaš unos thc-a unazad recimo 30 dana, dok za alkohol nije bitno?

Šta ako me zaustave kad imaju one akcije “droga i alkohol”, ja nisam napušen ali sam pušio prije 12h?

Pa nisam nadrogiran u vožnji, lool.

Pa ako je kanabis dekriminaliziran u RH, onda valjda treba biti različito testiranje – na trenutni utjecaj THC-a i opće prisustvo thc-a u tijelu, makar ti zapalio prije par dana.
Želim ti puno sreće da to riješiš što bezbolnije!
 

djuka2301

Aktivan Član
02.03.2018
78
420
53
I opet ja ovdje.. Ovaj put prisilno i dugotrajno. Oderao me presretac tjekom selidbe, dobro sam i prosao jer budala nije povezao sto vozim, a ono pun auto grow opreme i zbuksana vutra kvalitetno na svu srecu. Osjetio je da smrdi, reko mi kao sve smrdi po vutri, kako sam bio svijestan da nemam drugog izlaza vadim sto sam imao za par komada tokom selidbe i to mu dam. Nije mu bilo dosta to sto sam mu dao (nekih 5g su zapljenili) prekopao mi cjeli auto i nista nasao na svu srecu.
I za kraj mi zaceri sa testom na droge.. Znajuci da sam pozitovan jer sam pusio nekih pola sata prije, odbijem.
Dodem kuci idem guglat sto me ceka i divota..
Sljedi me poziv na sud, kazna 5-20k kn, mozda vozcku uzmu na 3-6mj (a treba mi za posao), te ono sto je sigurno izvanredni ljecnicki odnosno test na droge i tu gubim vozacku vjerovatno. Jedina nada mi je da ce se sve to oduziti sad kroz koronu i blagdane pa cu se ocistit na vrijeme.
Pusim od 06-07' s nekoliko pauza od mjesec dana, i jednom od godinu dana ali davnoo je to bilo. Zadnjih 2 godine otislo mi je preko 2.5kg vutre sto u cajevima, kolacima, bongovima, a pljuga barem 20 na dan.. Danas je zadnji dan, napravio sam kvalitetan capuchino s 20g vutre (Mazzar kusha) ima da odletim i onda idemo na ciscenje od najmanje 100 dana, jer znam da cu i tamo na 60 dana biti pozitivan..
Brata su mi zaustavili, nasli mu 0.5 g sa kesom, testiranje je odbio te je poslije ulozio zalbu na temelju toga da test nije pouzdan, da pokazuje prisustvo Thc koje u tijelo ostaje nakon dugo vremene te je naveo da je zapalio par dana prije na partyu. Zalba mu je priznata te je dobio kaznu za posjedovanje od 1000 kn i to ako plati u roku od 2 mj trecina mu se odbija...
 

rastadreams

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.01.2014
694
7.995
233
Meni nije jasno kakve veze ima trenutna i opća koncentracija thc-a u tijelu.

Kolega mi godišnje jednom ide na liječnički, testiraju i prisustvo thc-a. Puši svaki dan po barem jednu navečer.

Ove godine je 4 dana prije testiranja uzeo apstinenciju te dva puta na dan pio kreatin, sredstvo za mišićnu masu itd (bodybuilding).

Negativan, kaže da kreatin odmah čisti.

Ja kreatin pijem godinama svaki dan, onda sam stalno negativan hahahaha?

Da ne skrećem sa teme, po meni nije isto jel si zapalio pljugu prije 10h ili prije 1h.

Šta policijski test traži? Trenutno prisustvo THC-a u organizmu da može škoditi za normalnu funkciju, ili općenito?

Šta firme traže? Zašto bi jednoj firmi bilo bitno da nemaš unos thc-a unazad recimo 30 dana, dok za alkohol nije bitno?

Šta ako me zaustave kad imaju one akcije “droga i alkohol”, ja nisam napušen ali sam pušio prije 12h?

Pa nisam nadrogiran u vožnji, lool.

Pa ako je kanabis dekriminaliziran u RH, onda valjda treba biti različito testiranje – na trenutni utjecaj THC-a i opće prisustvo thc-a u tijelu, makar ti zapalio prije par dana.
Želim ti puno sreće da to riješiš što bezbolnije!
Test vazi za 48 sati unazad, barem su meni tako rekli kad su me zaustavili. Odbio sam ga i dobio 10000kn kaznu 2\3 ako platis u roku 8 dana, 500kn sudski troslovi
I ostao sam bez vozačke na 3 mj
Zalba nije prosla, ali je produzila proces pa sam duze imao vozačku prije oduzimanja
Morao sam i na lječnički ali sreća pogrešno su napisali na uputnici da sam odbio test na alkohol tako da me nisu testirali na droge
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.033
15.283
358
Evo nakon 27-28 godina pušenja trave,30 god.pušenja opčenito:)...cigareta i mene je zapalo,da 15ak dana nisam zapalio joint,cigaretu 28 dana. Napravio sam si 6-7ml ulja,ali to je planulo,nit se ne sječam,da sam ga uzimao. Pošto sam imao više uspavljivanja,gađao sam rupe,da ne uzimam ulje,dan prije operacije. Naravno,ja ga grunem večer prije:zvezda::
Od svege, najviše mi je falila cigareta,a cimeru pošto je dočekao 21.rođendan u bolnici,poklonio sam 5 pljugi što sam si zbuksao!
Kad sam se počeo kretat,vuklo me van zapalit cigaretu,ali travu mi nije bilo praktično pušit,niti me je vuklo!
Došao doma, ujutro nakon 30ak dana i tek zapalio kasnije popodne!
Edite:
Evo čitam post od kolege @truare i malo mi je apetit bio u banani,ali ionako sam živio na keksima,slatkom,sokovima i čipsu!
Uglavnom,smatram da ovisnost o travi ne postoji,samo navika!
 
Poslednja izmena:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Drz se Marac, brz oporavak zelim, hvala bogu pa si rijesio tu operaciju vise.. Sto se ovisnosti o vutri tice, slazem se cista psiha. Evo ja ne dimim vec nekih 60 dana, iskreno ni ne brojim. Neki dan bio u baru u nocnoj sifti jer kolega radi i bila neka ekipa smotali oni na terasi, uzeo sam 3 dima izulo me iz cipela, ali i dalje nastavlljam s apstidencijom. idem preko 150 dana jer jos znam sam sebe osjetit da mi znoj daje na vutru lagano.
 
06.02.2022
91
195
33
59
"Uglavnom,smatram da ovisnost o travi ne postoji,samo navika!"
Ne bih se baš složio... Čim postoji kriza postoji i ovisnost. To smo prije 30 tak godina ukapirali nas 3 drugara koji smo tamanili ogromne količine hašiša dnevno. I kada bi nam se desilo da nemamo niti jedan od nas nije mogao spavati, niti funkcionirati properly sljedeći dan a to je uvijek bio ponedjeljak.A bilo je i još par znakova ovisnosti.
Ne može se mjeriti ovisnošću sa nikotinom, heroinom itd ali je ima. Doduše moraš se baš pošteno potruditi.
OMarac najbolje želje sa zdravljem.
Fatone- od kada je policija počela testirati na travu zaključili smo da je najpametnije pristati na testiranje i reći da smo veće ranije duvali. Testiranje potvrđuje da nema drugih tvari ili alkohola a nauka da trava drži do 5-6 sati. Testeri mogu naći do 10 dana travu unatrag, najduže se zadržava u krvi a netko vozi sutradan ili poslije par dana kada nema nikakvo djelovanje na psihu. Ako se ne testiraš odmah riskiraš 6 mjeseci. Ovako 3 ili ništa...
Uglavnom sa tom našom pripremom za novo vrijeme zaustavila je policija drugara i htjela ga testirati. Testirali ga samo na alkohol, droge ne kada im je rekao da je jučer povukao dva tri dima , tako da ima tu neka kvaka. Mjesto događanja-cesta Zagreb - Samobor
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić

Budfield

Prijatelj Foruma
18.05.2016
1.678
6.057
258
dirty ol' town
2. dan danas. Morao sam stat da se ne pretvorim u stabljiku a i iz finamcijskih razloga. Snaga se vraca, nekad se osjecam da bi komad cigle mogao zdrobit u šaci. Duhan mi se gadi bez vutre pa cu iskoristiti to za prestanak cigareta. Na treningu sam bolji. Ne trazi me organizam nista slatko, vjerovatno overload kronicni bas kao i sa vutrom. Dokle ide, ide. Sretno svima! :)
 

rinche

leteća kornjača
24.04.2020
289
3.855
143
31
2.10. sam zadnji put zapalila. Nešto me crne misli gone u zadnje vrijeme pa mi nije gušt i zapadnem u još gore raspoloženje. Prije toga sam nekih 2 mjeseca onako koji put kroz tjedan. Zapravo dobro dođe predah nakon valjda 3 godine gotovo svakodnevnog dimljenja.

A moram priznati da me i "loša sezona" rastužila. Poveselila sam se da ću moći uživati plodove svoje biljkice jer mi se ova kupovna vujica sve manje sviđa. Eh... Bit će bolje :)
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
736
5.163
233
Dalmacija
Zadnji put sam pauzirao s vutrom prosle zime na nekih dva mjeseca. Prije toga jos nekoliko puta tako po mjesec dva dana. I uvjek bi sam sebi napravio taj plan. Nista me nebi natjeralo na to. Nikad nisam osjetio ikakvu “krizu” da ja nemogu funkcionirat ili spavat il sta vec jer ne ne pusim. Nisam siguran sta znanost kaze, ali mislim da vutra ne izaziva nikakvu ovisnost, bar ne fizicku. Vise bi to nazvao navika. Pa kad ti je netko prekine iznenada, a tako si se navikao da npr svaku vece zapalis jednog i sad vise nema..pa eto krize kao. Al nebi to zvao krizom koliko nervozom jer moras prekinut naviku koju volis.