dnevnik poceci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.11.2010
21
1
0
34
pozdrav ekipa necu da duljim nista pricama
ev htio bih da ostane ova tema jer mi je ovo prvi grow
volio da mi se malo pomogne ovih narednih mjeseci
znaci nabavljeno je 5 sjemenke i 1 biljka koja je vec bila u zemlji
sjemenke jos nisam postavio u ono vidim da treba navlazit neku maramicu i kad krene klicat u casu, e sad da razjasnim
pitanje koliko vode nasut i koliko cesto jel potrebno jos sta radit kad je u casi
kako je ostavit stalno vlaznu kad su u maramici kad nisam cesto kod kuce,,oce bit problema
e sad ova biljka koja je vec bila u zemlji izvadena i stavljena u vecu posudu
na dnu izbusio 3 rupe i nasuo casu vode 0.3 i ostavio je na suncu
za 4 dana je planiram vani posadit
na njezinim donjim listovima kojih ima 2 su se pojavile rupe, taku sam dobio, jel stetno to
prije sam citao mnogo o tome ali sam zaboravio,, a sad nisam bas u mogucnosti da zalazim na ovu stranicu jer mi sve obitelj vidi gdje surfam, nije Pc na prakticnom mjestu
slike stavim zaa wikend ako moguce i prije
a da ostanem po noci ne mogu, moram spavat, radim ustajem stalno u 5h a cesto do 18h navecer radim

---------- Post added at 19:21 ---------- Previous post was at 19:19 ----------

znam da admini banaju sto postavljam ovu temu jer mi se neda citat tj. nemogu al jbg
 
28.11.2010
21
1
0
34
e toliko mi se pitanja motaju po glavi neki me adrenalin puko ni sam neznam sta kako gdje vise
ipak ovo je prvi
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
citaj i uci moguce da djelujemo brutalno ,ali gledaj care svi smo tako zatim probash i uspijesh e onda si otvorish dnevnik i sve cesh znati bez previshe filozofiranja . Za prvu ruku ostavi si ovo regular sjeme jer ces zasigurno imati i musku biljku,pa prvi step prepoznavanja spola da se ne bi napusio muskih jaja razumijesh ?:) :D
 
28.11.2010
21
1
0
34
ajde nekih slika da nabacim
i moram reci sorte su nepoznate
ova biljka je kao sto sam reko bila u zemlji i izvadena
evo slika kakva je bila od silnog puta 4h
34t4j86.jpg
m7dsva.jpg
i evo slika kad je dobila casu vodu i malo sitne kisice- sad sama stoji uspravno xD
350mjhj.jpg
6sdtar.jpg
klijanje 5 sjemenki domacice; keramika + brusni vlazni papir
ovo im je drugi dan
2j3lh7t.jpg
212vih2.jpg
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Lose drug sve je lose.Zemlja je smece previse vode,biljke su izduzene.Ali nema veze tek si krenio svima se dogada.Presadi to u vecu posudu i listaj po forumu i sigurno ce ispast dobro....:ludak
 
28.11.2010
21
1
0
34
dali da ju micem s kise ili ostavim- planiram ju ovaku drzat kod sebe jos 2 dana i presadit vani,,,zbog stresa ju drzim i planiram zalit jos sutra s casom vode
ta u kalenici imala je sad 1 rupu promjera 5mm i taku sam je ostavio vani, rekli mi da je odma na sunce i casu vode- pritom stigla noc i kisa
danas sam izbusio jos 2 rupe jer i sam vidim da ima previse vode,,mora bolje cirkulirat
sjemenke, dali smijem sad 2 ubacit ovakve u zemlju, a 3 bih ostavio ovak pod ovim papirom
jer mi kolega sadi 10 stabljika i sve je suknio u zemlju i zaljeva,,a od njega sam nabavio
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
koja je zemlja nenadaj se puno kvalitetni mix zemlje je najbitniji izgorece ti od ph pate se u losoj zemlji

nije istina da se nemoze peiustiti 10 e za kvalitet zemju to je najbitnije dok neojaca ,a i posle
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Moje misljenje je da si ti daleko od uspesnog growa i treba jos MNOGO da ucis. Ne samo sto je biljka previse zalivena i sto vec duze vreme pada kisa na nju ti opet pises da ces je i sutra zaliti sa casom vode. Mislim nije da sam sad ja neki iskusan i da ti ovde pametujem, ali svako ko bude citao tvoj dnevnik reci ce ti da trebas jos mnogo da ucis i da citas a ovaj forum ima sve potrebne informacije kako uzgojiti dobru biljku samo treba da citas. Ja bi ti preporucio da pocnes odmah sa citanjem ako zelis da ti ovaj grow bude uspesan, ako nemas mogucnosti kupiti zemlju koristi obicnu iz baste bar je pomesaj sa malo stiropora zbog drenaze, i gledaj koliki ti je ph vode kojom zalivas predpostavljam da nemas ph merac zato je za tebe najbolje da zalivas kisnicom i ne zalivaj tako cesto, nema potrebe opet sutra da zalivas ako je vec kisa zalila i ta biljka ti nece jos dugo izdrzati u toj casi. Eto to ti je samo par malih saveta za pocetak ali tebi ce trebati mnogo vise od ovog. Zelim ti srecu i da ti ovaj grow uspe ali ako ovako nastavis neces uspeti zato uci
 
28.11.2010
21
1
0
34
zemlju dao mi diler
no planirao sam u subotu kupit zemlju jer sam taj dan slobodan a i taj dan cu je premjestit u prirodu
tu zemlju pomijesat 50-50 s dzubretom nastalo od krava, smrvit stiropora i na dnu rupe stavit koprive - citao da su to neke cake
EDIT: e brw 023 samo pisi savjete
mislim ja bi svakako volio da ovo uspije ali i stoji i ono da je ovo prvi ovdje se ucim
 

Domaja the best

BANOVAN
Banovan
22.03.2012
459
14
0
32
Kakve cake sta pricas nema caka samo sadi kako treba.Smanji s tom vodom i zemlja nek bude cista bez ikakog dzubreta citaj forum,ovo je bezazleno.