dnevnik uzgoja 400w HPS 8 MILES HIGH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
mas dobar aparat,ali si los fotograf. Ali bitno je da nisi los grower.Lepo je ispalo :thumb:+
 
08.08.2008
109
83
28
MarcoPolo je napisao(la):
u slast markane...sadi odmah novo dok se nisi bacio na posao ;-)

..biti će slasno, samo neka se dobro i kvalitetno posuše..
Ako imate neki dobar savjet kako zadržati dobar okus i "masnoću" vrhova prilikom sušenja, a da se pritom ne presuše ili da nema miris po "pokošenoj travi" samo bacite komentare.
Btw: moja metoda sušenja je , u mračnom šatoru, sa uključenim ventilatorima, ( upuh-ispuh), sa cijelim stabiljkama, i nakon toga u staklene teglice. Pa ako netko ima bolju ideju kako dobiti što bolje rezultate neka javi.

Samo bih još htio napomenuti da paralelno sa ovim u drugom boxu su mjesec dana stare Skunk #1, 4kom. pod lampom 250 dual Envirolete, režim 18/6. a nevjerovatno je kako dobro napreduju, s obzirom da je svjetlo dosta slabo ( 250w) . Visina je cca 120cm i jako dobro i zdravo izgledaju!
Mislite li da bi se sa tim svjetlom moglo odraditi i cvjetanje?

Slike:



---------- Post added at 15:09 ---------- Previous post was at 15:01 ----------

Sulundar je napisao(la):
mas dobar aparat,ali si los fotograf. Ali bitno je da nisi los grower.Lepo je ispalo :thumb:+


Ti si već n-ti koji mi je to rekao,ali govoriš objektivno a ne subjektivno...
Kakav mi je vid dobro je da sam uspio i fokusirati nešto!
Al nema veze, Uživaj! Pozz
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
ja bi ti savjetovao da rađe praviš bonsai nego da ih pustiš u visinu.....jerboj neće uopće dolazit lumeni do dna ;) drugo je sve perfektno......a suši lagano...na temp od 18 do 24 sa vlagom 50-55....i onda u teglice....nebi trebale mirisat na pokošenu vutru ;) pozz i sretno dalje....
 
08.08.2008
109
83
28
S ovime završavam dnevnik uzgoja 8 MH, pa bih molio nadležne "admine" da strpaju
ovaj dnevnik u koš gdje pripada.
hvala,
pozdrav!
 
28.09.2010
16
1
0
33
pozdrav, odličan grow 8 miles higha, za svaku pohvalu stvarno :bananica
samo jedna veeeelika primjedba, a to ti je ime na imageshacku. pod hitno ga promjeni ili prestani koristit imageshack jer si ovako prelaka meta :/
 
08.08.2008
109
83
28
Hvala prijatelju na brizi, ali Filipa Latinovica mogu pronaći jedino u Krležinom romanu. Anagram!

legaa je napisao(la):
pozdrav, odličan grow 8 miles higha, za svaku pohvalu stvarno :bananica
samo jedna veeeelika primjedba, a to ti je ime na imageshacku. pod hitno ga promjeni ili prestani koristit imageshack jer si ovako prelaka meta :/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.