dnevnik uzgoja 400w HPS 8 MILES HIGH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
pozz

Prijatelju tebi su biljke bile oko 50 d. u vegetaciji?

Ako da mnogo su male, video sam da si imao probleme tipa pregnojavanje ali i onda bi trebale biti vece.
Vecina growera drzi 18/6 vegetaciju.
Velicina biljke zavisi od velicine saksije, nemozes dobiti biljke od 2 m. u 4 l. saksijama.
Dali tebi jos uvek rastu biljke? Ako ne ja bi ih stavio vec juce na cvetanje 12/12.
Neki stariji g. kazu da u 11l saksiji treba 3 do 4 nedelje vegetacije max. Jer sve preko toga je mucenje i trosenje struje.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nazalost situacija je takva kakva je.Glavni uzrok ovakve situacije ja vidim u zemlji koju si koristio ( radi toga si imao probleme sa PH odmah od starta) Nadam se da si svjestan da na tu kolicinu biljaka i kvadraturu boksa moras imati i vise svjetla. Kako kaze dede prebaci na 12/12 jos jucer :) . Pratim
 
08.08.2008
109
83
28
Tako je ,cca 50 dana u vegetaciji a još rastu..Na početku je rađen LST te su zato i dosta niske..I naravno zbog gore navedenih problema u početku growa!
Svjestan sam da je veličina usko povezana sa volumenom tegla u kojima se nalazi ali to nije pravilo,iznimke postoje..Recimo ,prošlo ljeto sam dobio u kanisteru,prerezanom na pola od 5 litara biljku visoku 2,5metra!Outdoor,naravno.
U ovom slučaju je bilo problema u početku zbog loše zemlje i prejakog prihranjivanja,što je rezultirao jako sporim rastom. Ali sada mogu reći da zbilja rastu naočigled..u zadnja 3 tjedna su toliko napredovale da nije za vjerovati. Od mršavih i rijetkih biljaka sada su sve gušče i gušče.
Također znam da je i svjetlo važno,ali s obzirom da je to reg.sjeme, od tih neka oduzmemo 4 ili 5 biljaka koliko bi ih moglo biti muških i dobit ćete dosta respektabilan raspored svjetla(lumena) na 5 biljaka. Naravno, s obzirom da ispadne 50% ženskih biljaka od ovoga početnog broja.
Nekako se vodim mišlju da duga vegetacija može rezultirati samo boljim urodom, pogotovo sada kada vidim da rastu tako brzo i gusto.
Razlika je svakim danom sve veća. Ako ništa drugo,biti će zanimljivo vidjeti kako će ispasti nakon toliko dugog perioda,smatrajte to kao eksperiment!
Živi bili pa vidjeli!
Pozdrav
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Nadam se samo da radi svih tih *****rija neces dobiti sve mudonje...nabaci sliku neku ako nije greda cisto da vidimo situaciju. Btw drago mi da rastu sada kako spada :)
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
samo guraj do kraja....nesto je zeznuto.... imaju pravo decki ali ako idu naprijed ...samo hrabro :maryjane:
 
08.08.2008
109
83
28
Novi update....
2.tjedan pod režimom 12/12.
Jučer se dvije pokazale mudonje.., ostale će valjda biti cure,nekako mi je logično da su sada pokazale tko je što i da neće
više biti iznenađenja. Uvjeti odlični, vlaga 50%, temp. 28C.
Obična voda + bio grow / pola doze.
Pozdrav!

-Mudonja!
 
08.08.2008
109
83
28
Pozdrav Ekipo!
Kratak rezime ....
4 duga mjeseca , sada su bebe otpr 46dana pod režimom 12/12.
Pokazale se dvije muške, ostatak su dame.
Izgled napučuje da će biti potentne.., visina je prosječna otprilike metar i 60, metar i 70... Pune su vrhova, već sada sam im morao dati uporište zbog bojazni da ne puknu od vlastite
težine. Prihranjivanje, Fosfor svaka 5 dana + HESi BLOOM COMPLEX.
Zbog rađenog LST-a u ranoj fazi, dobio sam dojam da su se razgranale puno više nego bi to obično bilo! Na svakoj biljci ima 5,6 glavnih grana koje se granaju u više manjih i
tako dalje i tako dalje .....Paradoksalno!
Sve u svemu, koliko je u početku obečavala da neće uspjeti toliko sada obečaje u svoj uspjeh!
U drugom growu su 4 komada feminiziranih SkunkNR:1, 28dana stare.
Evo sličica:

SKUNK Nr.1


8Miles High
 
08.08.2008
109
83
28
PowerSeed je napisao(la):
skunk #1 je u igri, jel?
...Ma da, ko da sam znao da će se ovo oduljiti u beskraj,pa sam započeo #1. Koja razlika u ovome i 8MH, tj. kako je jadno izgledao
8MH a kako ovo zdravo nalikuje...na greškama se uči, nema šta frendić!
 
08.08.2008
109
83
28
..kratak refresh...

2012-04-16202448.jpg


2012-04-16203528.jpg
 
08.08.2008
109
83
28
PowerSeed je napisao(la):
uporan si, svaka cast, uskoro ide rep+... koji je to dan marko, zna li se

PowerSeed, 8MilesHigh su do danas stare točno 4 mjeseca i 15 dana!
Prosječna visina svake je oko 160cm,s time da je najveća 180. Glavne grane se savijaju pod težinom vrhova i definitivno to je to!
Danas samo tekstualna poruka ,pošto za dva, tri dana idu u branje, pa ovaj tjedan očekujte novi update, sa slikama netom prije branja i poslije žetve!

Uživajte!
 

DEDE

Aktivan Član
04.08.2005
444
38
0
51
Pozz

Lepo si izgurao na kraju.

Bas me interesuje razlika popunjenosti u dve nedelje.
Imas mikroskop za skidanje ili po pistilama se orjentiras?
 
08.08.2008
109
83
28
Zdravo Vutroljupci!

( 8 Miles High, Mandala Seeds )
Znači okruglo 4 i pol mjeseca... Danas sam ih skinuo,trimao,stavio na sušenje,...Slika govori tisuću riječi..


Netom prije branja






Trihinomi




---------- Post added at 00:54 ---------- Previous post was at 00:47 ----------

Imam ti Pentax foto aparat sa fenomenalnim Macro objektivom sa digitalnim povečanjem + manualno/digitalno izoštravanje. Tako da sam s time zadovoljan što se tiće dodatnog pregledavanja!
DEDE je napisao(la):
Pozz

Lepo si izgurao na kraju.

Bas me interesuje razlika popunjenosti u dve nedelje.
Imas mikroskop za skidanje ili po pistilama se orjentiras?
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
u slast markane...sadi odmah novo dok se nisi bacio na posao ;-)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.