Doček 2010.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Gdje ste bili , tko je svirao , jel bilo truba ili ste se zabavili kako treba...Pišite !!


Ja sam završio na dočeku u esseker centru i moram priznat da je bilo solidno iako ovakav party po mom mišljenju nevrijedi 300kn kolko je bio upad .



Nastupali su :
DJ Dolls (russia)
i par hrvatskih DJ-a predvođeni sa rezidentom papaye E-Base-om .
http://www.youtube.com/watch?v=ZF_QCwtXjoM
Sve u svemu prosječno ... Možda je bila bolja opcija kineski restoran chi chi ku chi :icon_lol::icon_lol: ...Bar sam kod kuče sam svoj diđej.

Kako got bilo svima vam želim sretnu i uspješnu 2010. godinu , i puno sreće i zdravlja vama , vašim bližnjima i vašim kujama ... Neka nam u 2010. sve kuje budu debele , smrdljive i dlakave!!!
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
ŠC Višnjik-Zadar

Main Floor: David Morales | Stipe | Bush | Fera
Techno Floor: Pero Fullhouse | Ivan Komlinović | Eddy C

400kn upad,neograničena cuga do kraja.
750 vip,cuga,topla i hladna jela

+ ozvučenje i rasvjeta jako dobra,cuga free uz ne baš jeftinu ulaznicu,Techno floor je ima prehebenu muziku :)
- prevelika dvorana pa je djelovalo dosta prazno,morales ima užas muziku i kao da nekuži domače ljude,nema izlaza iz dvorane(jedino uz kupnju nove karte)
Sve u svemu prosješno,domači DJ-i su izvukli stvar:)

I sretna nova !!!
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Ja sam sljakao...u ponoc tacno smo radili presek stanja i godisnji izvestaj...kolega i ja,bila mi je tu i zena sa bebicom,a i sefovica se pridruzila...
A do prosle god sam tako reci Nove docekivao po klubovima i trgovima... Ljudi HOCU NA DOBRU SVIRKU BRE!!!...jbg ko me pita...
Srecna Nova svima!!!
 

MedoZGB

Aktivan Član
29.10.2009
68
3
0
34
ja bio u Virovitici tjedan dana.... u bircu za 100 kn pit i jest koliko oces :))) nes predobro i to kakva je ekipa tam... jao ;D
 

Kreso1988

Aktivan Član
04.07.2009
143
23
0
33
takoder bio u essker centru mozda si me vidio kako jedem ananas sa korom ^^, bilo solidno jedino sto zbog 100 mujki koje su na sanku narucivale po 15 sex on the beach koktela si moro cekat cugu po pol sata, al svejedno nije bilo pretrpano, hrana solidna(SARAMAAAA) glazba super i ja sam kartu platio 250 kn kupio sam prije.
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
UUUU ovo se vratilo, ja se sjećam samo da sam bio na nekom tehno partiju ........hmmmm... mislim u besta...popio sam nešto pa je bilo bljak .... pa me je cura od najbolje frendice odvela u zahod... tamo je izvadila iz grudnjaka uplifter.... onda je bilo ludo do podne... nakon toga smo završili na nekom industrial undergrond partyu .... ja sam bio high zbog raznih kemijskih mixeva u tjelu dok su svi bili zakovani...pod zakovani mislim da je ekipa bila doslovno svezana jer je bio bondage tematika afterpartija , no meni super bilo
vep6w7.gif