do i have the potential?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
vidio sam... pre luda shema.. citao sam bas taj cjeli topic kako je sve pocelo i po mom misljenju bez te uvodne price slike nista ne znace.. :))
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
hahahaha


suspects13copylb2.jpg
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
preludo:D jebeni fotošopovi...

hehe, genjo...sad kad započneš lavinu pa i ovdje počnu slike kolat...a onda najbolje da se povežete sa američkim forumom i napravite produžnicu threda:rofl:
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
dziba je napisao(la):
th_65907_images_122_247lo.jpg

pogledajte ovog baju... Sto je najveci trip, nije photoshop vec Synthol, preparat...
hehe dziba nije to syntol to JE fotoshop jednog poznatog pro body buildera :)
a ovaj lik sta ga sprdaju to je zato jer je reko da ima 18 godina a ocito je da ima vise...:assshaking:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
ma sprdaju ga jer je slozio savrsenu pozu za fotoshopiranja.. sta mislis da je reko kako ima 25g da bi ga postedjeli? :))
 
27.10.2004
1
0
0
Pazi jeste smesno, ali ima i svoje dobre strane. Lik je postao poznat i upoznao je cak i Ronija (Ronie Coleman, 8 puta mister Olimpija)
A plus nije se ni ljutio sto ga photoshopiraju. Jeste videli onu fotografiju posle 3 godine kako se odradio? Izgleda sad extra, ipak je imao potencijala
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
hahahahahahahahahaahahahahaha lol lol
ova dva izgledaju ko da imaju ogromne tumore na rukama.
ah uvijek se dobro nasmijem kad vidim neš vezano uz tumore :D
(valjda jer mi je kompletna obitelj umrla od istih:181:)

lol baš me zanima kolka mu je pokretljivost ruku s obzirom na tumore.
dal si može dohvatit genetalije
i ako ne kako si mijenja hlače...možda ima doma dva ruzinava čavla u zidu s tetanusom o koje se struže tako da otkopča šlic i na zahodu improviziranog robota s vilicama umjesto ruku koji mu viličari preponama za vrijeme uriniranja,a sigurno ima i specializirani ribež-toaletni papir s kojim si struže dupe(ribež da može skinut i one najtvrdoglavije brabonjke što se ugnjezde u dlakama na *****...koje ne može prstima čupat).a kad se oće oprat ustima otvori šover kremu polije zidove i histerično se baca po njima da se nasapuna.sad se čak razmišljam da počnem živit kao da nemam ruke
tek tako da si začinim život...444evgob 0offffffff0 ttttttttttiippppppkkaqm nnosom aaa skuzzzzzziiiio saaaam-probo sam tipkat nosom.al presporo mi ide.al fora je.
trebalo bi pisat"evo ovo tipkam nosom(i onda sam skužio da treba s bokom da ne pogodim sve pokraj)nosom aaa skužio sam"