Do kada mislite pušiti?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
Evo koliko sa skužio svi na ovom forumu smo mladi (neki više/neki manje) i naravno volimo sve što vole mladi, a u to naravno spada i :spliff:

E sad znima me šta mislite do kada æete pušiti...ono da malo razmislite o buduænosti i šta milite dal' æe vam to dosaditi sa vremenom kada budete stariji (žena, djeca, punica, posao i te sheme)...

Ja iskreno mislim da æe mi to još jaaako dugo predstavaljati gušt...možda mi jednog dana postane malo neugodno kad klinci poènu kužiti šta je to..(ono u stilu: "Ej tata, zašto ti ta cigara tako èudno miriše".. :shock: )...hehe

Dakle šta vi mislite o tome :?:
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
uf..
teško pitanje.
pa valjda kad budem imao kuæi,ženu i dijete,onda necu prestati pušiti,ali biti æe možda jednom mjeseèno.
...
ovisi kakva žena bude :wink:
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
Meni se to vec desilo. Trebalo bi da uradim taj Final Cut... ali ja lepo jednom u 2 nedelje odem kod drugara i zapalim joks, zadrzim se 2-3 sata... I to je to. Ali nikad ne bih pusio pred detetom, pogotovo svojem.
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
ja sam jednom presto na 5 godina i neæu više nikada
iako moram priznati da prije neg sam presto, totalno sam otupio od vu
zato ja ne preporuèam vu baš svakom ko nenza poštivati vu
al sad kak sam se opametio (kaku god pamet da sam to pokupio) sam nauèio da treba bit u svemu umjeren pa tak i sa time
zašto prestati?mislim djeca,žena sve je to u redu, pa èak i predivno
al i ti "blagoslovi" imaju svoje mjesto a tvoja navika samo poprimi drugaèiji oblik
mislim jedno ne iskljuèuje drugo
šta da velim pazi za kog se vežeš?
 
28.08.2006
0
0
0
ne vidim razlog zasto bih ikada prestajao.
Bolje da moje dete gleda kako duvam i kao sam opusten, nego kako pijem i bijem zenu ;>> haha
 

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
neznam bas sta bi me moglo zaustavit... prerano je da mislim na obitelj i ta sranja....tako da cu zasad jos uzivat....pa sta bude... :cool_smoking:
a i uvjek sam govorila da nebi mogla bit s nekim ko bi mi zabranio pusenje vutre...
 

Svizac_:)

Aktivan Član
13.08.2006
110
6
18
39
hehe...ja imam frenda od 37 godina koji puši veæ jedno 20-ak godina (inaèe je ovako malo ekscentrièan:), a ima ženu koja nekad zna zapalit ali puno rjeðe nego on. Tu veselu obitelj upotpunjuju dvije kæerke i mali junior! I dosta èesto znamo kod njega u sobi zapalit, a žena i klinci u prostoriji do nas...sjeæam se jednom scene; on uzeo pis :goMno: da grinda kad uleti mlaða klinka u sobu i pita: "Tata, šta to radiš"...a on æe: "Ma ništa evo deèkima tu sjeckam neku èokoladu"... :lol:
Totalna zgorevina od lika :p
 
14.12.2006
33
2
0
kako sad razmisljam mislim da jos nezelim prestati s napusavanjem,aktivno pusim od 97 ono skoro svaki dan, kako kad, ponekad i vise puta dnevno heh
 
03.11.2006
8
0
0
ja ne mislim prestati duvat sve dok me neki film ne spiči u glavu a to ne virujem da će se desiti.........pogle ovo:kad budete imali malo više godina (i ja isto) kad budete imali svoj stan,ženu i posa i kad se vratite s njega lipo onako umoran dođeš doma i sidneš i zapališ i ko to more platiti
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Evo da i ja odgovorim, bas o prestanku nisam ni pomisljao jer pusim vec duze i ono bas o pravom prestanku nemislim jer vutra nije ni toliko stetna ni nije nikako ovisna i nemam razloga onda a ponekad znam pravit stanke od mjesec dana i opet po starom;
Stay high:sun2:
 

1mc

Aktivan Član
13.02.2007
42
5
0
imported_Travar je napisao(la):
ne vidim razlog zasto bih ikada prestajao.
Bolje da moje dete gleda kako duvam i kao sam opusten, nego kako pijem i bijem zenu ;>> haha

E pa točno to,, i bolje da moje djete puši nego da se ubija od alkohola i droga...!
marihuana je dio mog života,isto kao i moja obitelj (moja krv); a kak moja stara kaže;

"mamu i braću imaš samo jedne,a žena možeš imati sto" :bis:

Ja kažem:

Krv je jedna,marihuana je jedna,sve ostalo će doć samo od sebe,sve osim razloga da prestanem,to se NIKADA neće dogoditi.. (dok sam god živ..) :rofl:

ps

A to sve da vutra otupljuje,NE!! To vi sami sebe otupite,marihuana jednostavno izvlači ono najbolje iz čovjeka a to je za NEKE oćito previše.. (bez uvrede svima) !