dobar drug

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
pre par godina imao sam druga koji mi je pomagao da odlazim na sajt, tada sam bio bez automobila, tako da je upoznat bio sa onim sto radim... Elem, kako nije bilo tajni o tome sta radim, cesto smo razgovarali o tome kako se sadi i kako se podize lepa i zdrava biljka (koliko sam tada znao, sa sve zabludama...). O tome kako se konzumira, iz razumljivih razloga nije bilo potrebe da mu bilo sta sugerisem :)
U medjuvremenu zivot nas je malo razdvojio pa se i nismo bog zna koliko sretali, a i kad se sretnemo, nije bilo prilike da zajedno pusimo. Ja bih mu cak rekao da odavno nisam u tome, da nemam vremena za staru akciju i da odavno ne sadim. No ne lezi vraze, nazvao me telefonom i poceo da prica o sadnji kao da smo na livadi. Bilo je to pre neki dan. Rekoh mu da me to ne zanima, ali on kao lud navalio. Ajde budalo da se vidimo, da ne pricamo preko telefona, kazah, a on prihvati sa odusevljenjem. U najkracem, debilcina vec posadila i trazi savete. Nisam uspeo da ga nagovorim da malo pročačka vutra.org jer NEMA INTERNET!!!!!!! Odosmo do sajta, sad zalim sto nisam poneo fotoaparat, to je najveca beda ovog sveta, od biljki , preko sajta, ma ludilo. Primer ružnoće biljaka i bolesti!!!! Ispitam ga sta je radio i evo u najkracem:
1. od 50ak semenki (naravno domacica), samo su mu nekoliko pustile zametak, kaze da ne zna zasto je to, a uredno ih je vlazio i svaki cas po malo PIPKAO da ih ubrza
2. posle pola sata, dosla mu na sajt ekipa, srolali, puse, vicu, skacu
3. frajer zamuti u vodi nekakve plave kristale, na 5 litara je stavio pola kesice i ladno izrucio sve pored jadnih biljki a nije ni po njima žalio da sipa, kaže to je hranjenje preko lista. Kaže, tako radi svakih nekoliko dana, a zaliva je svakodnevno. Shvatih odakle blato na sajtu, a po njima žutilo i crnilo.
4. mene je predstavio kao Pabla Eskobara, predstavnika holandskih seedbankova, ambasadora Jamajke, inzenjera genetike, hodajuću enciklopediju... Pita me njegov drug koliko ove godine očekujem kila da ću dobiti!!!!!!!!:signs053:
5. U toj šumi, a bilo je oko 3 posle podne, bilo je sunceve svetlosti toliko da mi je bilo zao sto nisam poneo baterijsku lampu
6. dve su rasle iz istog mesta, dodirivale su se pri korenu (i drhtale od tuge)
7. Iskazali su najiskreniju nadu da je uberu za desetak dana iako ni u naznaci cvetanje nije pocelo
8. Mislio sam da je skrivena kamera.

zabolela me glava, osecao sam se grozno i svakako neobicno. Mesavina osećanja koja su me preplavila, imala su ukus koji nikada pre nisam osetio. Otisao sam, rekao sam da je sve ok i da se jave kad budu ubrali, da ću rado podeliti radost sa njima... :eek:hno:

Zbog sebe, a nadam se da neću uraditi ništa što bi moderatori zamerili, moram da napišem sledeće, naročito za one koji razmišljaju o uzgoju:
1. NIKAD NIKOME nemojte pričati o akciji koju radite. Naročito ne čitavoj ekipi koja ispred zgrade gubi vreme, čeka da je neko časti jedan džoint i vesti širi brže od brzine zvuka
2. Ne sadi se lokvanj, zato CANNABIS ne sme i ne treba da PLIVA u vodi
3. Joj, đubriti treba, ali ne čitavim pakovanjem đubriva već pre smanjenom količinom od navedene na pakovanju
4. Svetlo je neophodno, ajoooj, mora biti da sam idiot što ovo pišem
5. Da, trava mora da procveta i da sazri :(
6. Semenke ko čačka - radije neka upiše kurs za pletenje džempera ako baš mora prste da uposli.
7. Ko čačka mečku i izaziva organe u plavom, neka pošteno ode pravo u policiju sa kesom vutre i sa zapaljenim uintom u ustima. Majku glasno neka im opsuje

Nešto za kraj: Sutra ujutro odem ja do mojih lepotica i zavrnem jednoj maloj suknjicu, kad ono vidim 2 bele dlacice!!!!! Nebo se nad njom zaplavilo, sunce se smeje i sipa zrake magicne!!! Bila je to nagrada za moj trud, za ljubav koju ulažem u nju, za ono što sam prethodnog dana istrpeo. Voleo bih da mogu da opišem taj momenat kako treba, ali nisam pesnik. Poljubio sam je, kao ludak, šapnuo joj nešto što ne mogu da vam kažem jer to je moja i njena intima. Otišao u auto, skinuo ratnu opremu za šumu, obukao odelo, stavio kravatu i pravo na sastanak sa ljudima iz firme...

živeli mi vi, svi vi koji ste beznadežno i bez leka navučeni na SLOBODU!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Meskalito

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Nadam se samo da ces se kloniti od takvih slonova...jer ces jos ni kriv ni duzan na*ebati kad pocne pjevati u stanici nakon sto ga uhvate...
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
imas ti pesnicku crtu, jako zabavan post,ti si vutru i sadnju shvatio na pravi nacin a tvoj drug nazalost samo kao sredstvo za odvaljivanje :)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Što se tiče shvatanja vutre kao sredstava za odvaljivanje,to je Jana prilično česta situacija. Naravno,tako idiot napreduje u još većeg idiota. Lepota je u tome što postoji masa ljudi koja je upala u priču sa takvim startom a došla do dela kada je vutra postala nešto mnogo više. Tako danas evo je hrpa growera koja uživa u onom što radi i najveći dokaz toga je što se ceo proces uzgoj-pušenje-uzgoj čuva samo u svojoj glavi. Tako se držimo dalje od padanja. Najveći uspeh ovog foruma je što je mnogima stvorio svest o tome,kao i to da i dalje uspeva. Još jednom,pozdrav za moje growere ;)
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
HighBadger je napisao(la):
Jadne biljke, istraumirale su se pored tog ludaka! ):

Ti bolje da se slikas u onim gacama nego da njaske, vec su se iscepale od nosenja.
________________________________________________________________________________
Nije valjda sada isti sajt koji je bio tada kada ste vas dvojca obilazili isti.
Nemoj da dodju na tvoj pa drugarski da ti ga zaliju samo sa djubrivom bez vode, da pomogne starom drugaru. :keepoff:
 

RockOfAges

Aktivan Član
29.06.2011
50
5
0
50
Pohvalio sam se jednom biljozom da je zenka, jos jednu zenku sam dobio, prelepu, oko metar visine damu. Imam i treću, ali ona mi je najdalja, skoro 30km. Odem jutros a nisam bio 20 dana i skoro se citava osusila, samo 2 najvisocije internode su prezivele a sve donje prah :(. Nije bilo sanse da sam mogao pre da odem...
Sto se tice onog druga idiota, javio mi se juce i rekao da mu nista nije prezivelo. Podelih sa njim bol i zajednicki zakljucismo da je verovatno problem bio u obliznjoj fabrici, inace zagadjivacu okoline, koja je svojim isparenjima dovela do neslavnog kraja njegovog growa... Mada je to glupost, ipak me navelo na razmisljanje koliko je vazno drzati je ipak od tih HEAVY trovaca okoline... hvala za lajkove svima :)