Dobar način za podizanje vlage u manjim boxovima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
E ovako,neznam,može bit da je ovo već nekako napisao,al meni je dalo ok rezultate kad sam uzgajao u boxu 50x50x100.
Dakle,radi se o onom kamenju za održavanje vlage u duhanu,ja sam koristio DOMINGO HYDROSTONE, to je neki kamen u obliku lista koji je od materijala sličnog opeci,možda je čak i opeka.

Uglavnom,staviš ga u vodu na 10-15 min i on drži vlagu neko vrijeme,naravno,da je jedna stvar vrećica duhana a druga growbox,ali svejedno,to je dosta jeftino rješenje,ja imam 25komada doma,stavim ih u posudu u koju nalijem vode da pokrije dno i stavim to kamenje unutra,i rješen problem!!!

fotka(s interneta)

http://lh4.ggpht.com/_2XBlADsM0-8/TTQOTonpwDI/AAAAAAAABYo/OWmsABRZuIg/DSCF3047.JPG
DSCF3047.JPG





Nadam se da sam nekome pomogao!:smoke18:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
...ovisi u kakvom se prostoru nalazi box, moj box je isto 50x50x100 i imam unutro mali kanister od 5 lit u njemu rucnik koji jednim dijelom viri van i vent puse preko njega i nemam bas prevelike pomoci od njega.....dok je svjetlo upaljeno dize vlagu na 50% max na nekoliko sati i zatim vlaga opet pada i do manje od 20%......

....tako da bi sigurno mogao probat to kamenje za odrzavanje vlage.....
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
Ima za kupit po tobacco shopovima,neznam koliko košta jer sam dobio paket od frenda.

nije isto imat posudu s vodom,vidiš da ljudi imaju kanistre od 5 lit i ništa,a ja ih imam u posudici maloj,puuno manje mjesta zauzima sve skupa