dobio sam biljku,shta sada!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
03.08.2008
5
0
0
33
ljudi totalno sam novi chlan a treba mi neopisiva pomoc,nadam se da cete mi izaci u susret!!!naime dobio sam bilju marihuane....stvarno ne znam koja je to vrsta ili shta vec jer sam je dobio na poklon od drugara koji josh manje zna to!!!!naime to je veca biljka i ona vec ima visinu od nekih 60 cm ali je koren nije nishta posebno velik!!!ja sam je sinoc samo presadio u obichnu saksiju sa obichnom zemljom jer nisam znao shta drugo da radim!!!!da li neko mozhe molim vas da mi pomogne kako od sada pa na dalje da gajim biljku i shta mi treba os sijalica,hemije za prskanje i ostalih stvari i kako da dodjem do toga!!!!!!ljudi stvarno je hitno!!!!!kada rodi svi cemo da je pushimo!!!
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Na pravom si mestu da saznas sve,ali prvo procitaj pravila
 
03.08.2008
5
0
0
33
hvala svima puno ali ja ne znam shta od onoga meni treba poshto ja vec imam biljku a ne seme!!!!mozhe li neka brza pomoc???!!!!!!!
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Najbrzzzzzzzaaaaaaaaaa pomooooooooooooccccccc !!!!!!!!!!!!!!!!!
Stavvvvvvvvvvviiiiii je na suuuuuuuunnnnnnnnceeeee i zalivaaaaaaaaaaaajj jeeeeeeeeeeeeeee
Dovoljno ?
Upsss ti ces to u orman..ok...onda ti treba 2 kg plutonijuma,500 grama uranijuma za zalivanje da bi imao velike listove.Kad poraste dovoljno hrani je muvama i komarcima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kljuch and duh82
03.08.2008
5
0
0
33
pa to sam i pretpostavio ali da li trebam sada neke lampe da kupujem nechim posebnim da je zalivam ili su njoj dovoljni sunce i voda...
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Na svakoj banderi imas odlicne sijalice.Trebaju ti oko 100 komada da bi imao velike listove.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Kljuch
03.08.2008
5
0
0
33
e brate ja sam tebe pitao shta treba da radim da bi mi uspeo uzgoj...da znam shta treba ne bi te pitao sigurno...takoako hocesh pomogni mi ako ne nemoj da mi toshish vreme na tvoje idiotske odgovore!!!
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Pa ako je tako PROCITAJ PRAVILA,u kojima lepo pise "Smrtni je greh postavljati ista pitanja" Sada si gresnik i vutra ti nece rasti ni uspevati dok se ne pokajes !
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Brenu bd svaka ti čast baš ga znaš prcat hehehe :)
češ je slušaj prvo ti nju ostavi u toj zemlji negdje gdje nije direktna zemlja da ona malo pusti korjen,a nakon nekih tjedan dana ju ostavi pred prozorom ako je moguće da sunca ima par sati dnevno,i sad ju jednom polij lagano i nemoj više da se korijen protera u zemlju i to ti je to,trebala bi da procvjeta sama od sebe i sve če bit u redu,ako je ženska biljka naravno...i nemoj molim te pisat da će svi da puše tu biljku jer znaš i sam da neče
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Neznam na čem si al pričaš sa čovjekom koji je zadnji put bio aktivan prije više od 7 godina. Usput si probudio temu koja nije za ništa, staru isto toliko godina.
Živio
1041.gif
 

Brkato Prase

Mali covek sa velikim stomakom!
08.09.2015
262
519
93
Darkwood
Ali se opet pojavio sa novim nickom (verovatno zaboravio na stari acc) i nastavlja sa nebulozama.
Ruku dajem da je isti lik.
Proslo 7 godina a on nije naucio kako se klija seme.
Djaba takvima i 100 godina.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.