Dobivena biljka PROBLEM

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
24.01.2013
32
38
18
55
eheh gledao sam ja to sve ali je problem sto nisam znao u kojem su stadiju i nista o njima pa nisam tako i znao koliko da ih stavim susit posto su vec bile sve nekako mrtve.. Ostavit cu 10 tak dana da se osuse a par sam stavio u teglicu tako da cu vidit sta je bolje. Hvala svima na odgovorima :vb_wave:
 

Pablo Escobar

Aktivan Član
04.07.2012
133
8
0
Nije ti bas najpametnije odma u teglu ipak je ona bila u zemlji i "sisala" je sve sto je mogla mozda ona izgleda suho i sve slicno,ali još je ona u sebi imala vode i toga,tako da ti sve stavi na prozracno mjesto,mracno i toplo da se najbolje osusi fino i onda stavi u teglu i bit ce :bale , a ovako dok jos nije suha,a stavis je u staklenu moze dobiti pljesni sto vjeruj mi znam iz svog iskustva,a to nimalo ne zelis. Nadam se da ce biti fin rad :D
 
24.01.2013
32
38
18
55
Aha aha ma najvece hedove sam pustio na takvo mjesto to nisam htio riskirati a samo neke malene sam u staklenku cisto iz znatizelje! Hvala na savjetima nadam se i ja! :)
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ma ne zamaraj se sa teglom,jer kad se prosuši i izgubi svojih 70% 'težine' friško ubrane....bit će tu par grama dima.
Prosuši i puši:icon_lol: