Dobro jutro svima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
dobro jutro dzezeri :)) vreme hladno i maglovito a ja mislim da idem i kupim neku banicku ili burek da pojedem .
mirise na sneg idem na google da vidim sta ti vracari predvivuju jel ce biti snega i kaga KO VOLI SNEG KO NE VOLI AJDE DA VAS CUJEM :)))
nema vise te godine kada padne sneg po jedan metar sada samo koji santim i otopi se promenila se klima :)
KO VOLI SNEG KO NE VOLI ....................................
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Jas se probudio s krvavim očima od viskija i prvo što sam pomislio je kad sam se pogledao u ogledalo- u fuck, izgledam ustondirano!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
dobar viski je'e majku.... sjecam se prije kad bi pili ko mlađi, samo da je jeftino a drugi dan koda te kamion zgazio... a kad se dobrog viskija (osobno su mi jameson i jackie najdrazi) naderem drugi dan mogu ic kopat kanale ako treba.. hihi
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
Ja ne pijem alkohol.2 puta sam se napio ko kreten.stvarno kaos.i to samo pive mogu pit.mogu popit dosta al ono da se napijem moram to prvo izbacit iz sebe pa opet pit i tak u krug.ne podnosi mi zeludac A od alkohola.zato volim zapalit pljugu.a snjeg....hm kad ga gledam savrsen je,kad ga diram i smrzavm se onda nevalja.zamisli ovo....negdje na nekom modernom selu ili sumici nekoj..par tisuca kvadrata zemlje,velika drvena moderna kuca onak sa dnevnim boravkom u staklu..sjedis pokriven dekicom na velikom kaucu...grijes se uz kamin koji si upravo nalozio,pijes vrucu cokoladu ili caj i NARAVNO pusis pljugu a po dvoristu punom snjega ti poskakuju jeleni i zivotinje dok lagano lijepo pada snjeg.di ces bolje.a tebi toplo..savrseno.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
koji si ti kralj......


hahahah


edit:

da nebi bilo da sam ja neki pijanac, napijem se 2 puta mjesecno mozda, onako kad me pogodi, nikad planirano.... također ne podnosim alkohol mucno mi je uvijek i nemogu zaspat poslje alkohola ako ne povratim sve..... al zato mogu popusit 100 pljugi da mi nis nebude.... hahahah
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
ovo je greska bila neznam kako da obrisem nek oprosti admin evo ispricavam se htio sam sa njegovim komentarom da napisem
ignor ovaj post

p.s btw jel se mogu obrisat postove ili samo mogu da se isprave tnx
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
hazeboy je napisao(la):
Ja ne pijem alkohol.2 puta sam se napio ko kreten.stvarno kaos.i to samo pive mogu pit.mogu popit dosta al ono da se napijem moram to prvo izbacit iz sebe pa opet pit i tak u krug.ne podnosi mi zeludac A od alkohola.zato volim zapalit pljugu.a snjeg....hm kad ga gledam savrsen je,kad ga diram i smrzavm se onda nevalja.zamisli ovo....negdje na nekom modernom selu ili sumici nekoj..par tisuca kvadrata zemlje,velika drvena moderna kuca onak sa dnevnim boravkom u staklu..sjedis pokriven dekicom na velikom kaucu...grijes se uz kamin koji si upravo nalozio,pijes vrucu cokoladu ili caj i NARAVNO pusis pljugu a po dvoristu punom snjega ti poskakuju jeleni i zivotinje dok lagano lijepo pada snjeg.di ces bolje.a tebi toplo..savrseno.

uuuuuuu jebote pa ti oces da budes deda mrazz :))))))) :ridinghorse:
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Haze je reko i neke moje zamisli :D svaka ti dala! :) haha.. Mada je meni proljece najjace,sve se budi tako i ja! Volim pridodu,jbg u nju i vjerujem,nevjerujem u boga,al u prirodu da :) i nek vutroljupci nemisle da je to samo zbog vutre :)
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
DOBRO JUTRO SVIMA :) neko sada ustaje a neko ide da spava :) POMISLIO SADA JEL NETKO IMAO SREDBU SA VANZEMALJCIMA? neki kontakt ili neku cudnu situaciju ?? hajde da vas cujem pa i ja cu reci evo,
to je bilo otprilike 88-89 godine 02-03 poponoci sjeli sa prijateljem i pricali odjednom preleti jedna bjela lopta koja je svetila ali svetila toliko silno kao kada gori magnezuim ili aparat za zavarivanje bila belicine teniske lopte na visini oko 30-40 metara i osvjetlila ulicu gde smo sjedeli , to je taj dozivljaj ako netko ima neki slicni nek izvoli

p.s
razmisljam kako bi se ponasao vanzemaljac kada bi popusio vutru :)) :banana: sta vi mislite :)