Dobrodošlica ....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
Pošto nam se forum fino deblja iz dana u dan i pošto ima puno novih članova mislim da bi bilo persu da imamo nekakav tim ljudi kojima bi se dalo ljepo i toplo dočekati sve te novake !
Znači ako netko provodi puno vremena na vutra.org i nije mu teško tipkati koje slovo više neka se javi .
Ja sam pitao genja , a sada pitamo vas !

Uglavnom par članova koji imaju volje neka se jave pa čemo se dalje dogovoriti .
Nebi bilo loše i da vam genjo prihefta nekakav natpis ispod avatara...naravno ako uopče ima zainteresiranih ...

:family1::spliff:

Pa da ova zajednica postane big hepi familija !
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
Ja uglavnom to radim i ovako . Jedino ako nekog ne vidim da se predstavio . Eto ,ako je to pomoc zajednici ,tu sam , priheftaj me
 

cannabis_connoisseur

Aktivan Član
18.10.2008
202
1.185
143
Evo, ja se javljam na duznost, nije problem, a na vutri stvarno visim puno vremena, a da se nekako i oduzim za sve te informacije i dam ja neki doprinos.
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nadjite bre nesto zensko,ljudi ne vole kavu sa jajima :)))
salim se,super je sto mislite na nove clanoce-tako jim se lakse pridruziti,izmenit iskustva,pitat... i usluzite goste valjano i lagano
 

Svetilist

Aktivan Član
17.12.2009
362
67
0
34
pozdrav narode evo i mene, nisam 0-24h na forumu ali skoro pa bi se moglo reci i da jesam
posto imam i previse slobodnog vremena a neradim nigdje mogu da se ija ukljucim bez ikakvog problema
hvala