Dobrovoljno darivanje krvi...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
za mene je to isto jedna jako plemenita stvar vrijedna hvale, ali ja jbg nikad nisam darivao krv...ali razmišljam o tome, tako da vjerovatno uskoro ću i ja dati
 

HighBadger

Aktivan Član
17.01.2011
205
74
28
30
Ja sam isla pre neki dan bas kad se davalo na trgu kod mene... I mene su odbili iz dva razloga: 1. Isto zbog pirsa, mora da bude stariji najmanje 6 meseci,a meni je samo 2-3 meseca star... a 2. jer mi nisu verovali da imam 50kg, a ne mozes da dajes ako imas manje od 50... I tako ti ja ne dade krv... :/ A bas sam htela...
 
12.08.2011
3
0
0
29
Nije mi samo jasno mogu li osobe sa tetovazom dati krv tj. postoji li neka fora da mora proci neko vrijeme nakon tetoviranja?
 
31.10.2011
31
1
0
31
mogu posle 6 meseci ili godinu dana ,zavisi kako ti lekari kazu ,ja nisam mogo god dana a drugar je mogo za 4 meseca jer je imao slovo a ja crnu duboku tetovazu ,zavisi oni ce proceniti ,jer kod vecih dubljih tetovaza ,potovo sencenja mnogo vise toxina ulazi u krv preko rane ,dok ako imas slovce il tako nesto ,jos na nekom mestu de ne krvari manja kolicina boje = manje toxina = brzi izlazak iz organizma i tako :)
 

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
14
8
35
www.zajebavanje.blogspot.com
Ljudi sve je to medicinska mafija. Davanje krvi je potpuno nepotrebna stvar, opasna i neprirodna. Post na svjezim sokovima od voca i povrca daje iste efekte poput transfuzije krvi, ali medicina ne zeli znati za nesto tako jednostavno i jeftino
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Izbacis svoju i stavis tudju.
Sala naravno.

Zaprepastio bi se kad bi cuo da u mokraci duze ostaje thc nego u krvi, tako da je potrebno manje od 2 nedelje ako si redovan duvac da sve izadje.
Ako tek po nekad pirnes za 5 dana si kul.
 
05.01.2012
5
0
0
37
pa sinoc sam sa ortakom jedan mali. nisam pre toga dve god. za pet dana mozda cu morati da dam krv za neku zenu ide na operaciju kuka. da li postoji nesto sto mogu da uradim da procistim krv da li ce tamo samo da izvade krv ili ce i da je nesto proveravaju
 
05.01.2012
5
0
0
37
majke ti? posto mi je bedak da ne dam krv.posumljace sto izbegavam i posle ce da me hvata paranoja i verovatno ce me proveravati.znaci da budem opusten..nece da proveravaju. vidis ja sam mislio zbog toga sto je operacija da ce da testiraju krv ili sta vec nisam imao kontakta sa tim pre pa ne znam kako ide..bas sam maler ja kao ajd da dunem malo onako opusteno kad keva danas kao u fazonu moracu da dam krv? pa gde me nadje bas sad?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
milos87 je napisao(la):
pa sinoc sam sa ortakom jedan mali. nisam pre toga dve god. za pet dana mozda cu morati da dam krv za neku zenu ide na operaciju kuka. da li postoji nesto sto mogu da uradim da procistim krv da li ce tamo samo da izvade krv ili ce i da je nesto proveravaju

opusteno milose, ako nisi dve god. pa jedan mali, izdrzi brate jos tih par dana bez, daj krv, pa se naduvaj u ime dobrog dela sto si ucinio, samo cool
 
05.01.2012
5
0
0
37
PowerSeed je napisao(la):
opusteno milose, ako nisi dve god. pa jedan mali, izdrzi brate jos tih par dana bez, daj krv, pa se naduvaj u ime dobrog dela sto si ucinio, samo cool
hvala brate samo da me ne izvale trazio sam po netu neko resenje da bih bio mirniji da vidim dal moze to nekako da se ocisti krv ili da nadjem nesto sto posto tacno da nece da me izvale ali nema nista.frka mi je jbg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
milos87 je napisao(la):
hvala brate samo da me ne izvale trazio sam po netu neko resenje da bih bio mirniji da vidim dal moze to nekako da se ocisti krv ili da nadjem nesto sto posto tacno da nece da me izvale ali nema nista.frka mi je jbg

ne znam kakvo si resenje trazio, ali ako si trazio po netu mogao si naci i ovo:"Delta-9-THC enters the bloodstream rapidly after smoking (in minutes) or more slowly when ingested orally (20 minutes to 1.5 hours). It is rapidly metabolized into inert molecules known as metabolites. These chemicals also have the word Tetrahydrocannabinol in them and are called THC, which can be quite confusing. Delta-9-THC is detectable in the blood for a few hours..."

ili sa stranog foruma:"There is also a sticky on detection times but I'll be nice and tell you that for most people the detection time for blood tests is about 72 hours."

nadam se da sada nemas frku, samo oladi tih par dana
 

chifnotech

Aktivan Član
17.08.2011
119
63
28
44
nitko neće ni provjeravati prisustvo bilo koje droge u krvi, provjereno već masu puta tako da nemaš uopće brige, nemoj duvat samo da si umiriš duhove, ali garantiram da ti neće to provjeravati.