dogodoštvina u vlaku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.10.2009
40
1
0
34
naime juce sam ujutro prije posla isao zapalit i sad cekam ja vlak meni sve dobro.. ( sve cekam da me lupi jer mi inace treba oko 20 min ) i sad u vlaku hrpetina rulje.. stvarno covjek na covjeku XD .. ja pogledma kroz prozor i vidim da ne vidim kroz prozor XD sve bjelo ne vidim zgrade nista..spustim pogled protrljam oci opet isto bjelo sve gubi mi se vid.. sad sam poceo i teze disat.. ja se guram kroz ljude da dodjem do prozora i taman me neki tip pita :jesi dobro ti ? ja pogledam prozor pa njega i padnem ljudi me pohvatali stavili na prozor neak i udahnuo sam tako duboko nesot pre strasno

uglavnom izasao ja van i kak sam poceo udisat friski zrak nije mi bilo lose naj normalnije sam funkcionirao sam me sad lupio grass XD htio sam se tako smijat al nisam mogao pred ljudima mislili bi da zajebavam XD uglavnom objasnio sam ljudima da imam slabo srce i pluca da mi zna bit lose u zagusljivom prostoru.. ekipa je tak dobra bila da su mi dali cedevite ,cokolade i mandarine XD i otisli na posao XD kad su svi otisli ja sam plakao od smjeha nisam mogao sebi doc XD najfinija cokolada u zivotu XD...stvarno sve pohvale tim ljudima di god bili :D

ubiti krije se pitanje tu ... se ikom ikad ovak nest dogodilo XD
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
hahahaa.. najjače smijalica kad te napadne
a ne smiješ se smijati hehee

više manje cijela srednja, fax, jobovi (ovi debilni)...
da, dešavalo se :D
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
hahah green_floyd tak je slicno i mom frendu bilo... isto je nagruvan upo u tramvaj krcat s ekipom i na vrata se naslonio al se njemu pocelo sve zacrnjivat (haha tebi se bijelilo, ti si valjda neki white strejn pusio)
i posle tog blekauta se sjeca samo kak lezi srokan na stanici kod cibone u zgu (ko je iz grada zna kolko je ljudi bilo oko njega!) sa jednom nogom na tracnici pod tramom i glavom na stupu..
prizor je morao bit sjajan ekipi koja je cekala tramvaj..
 
06.10.2009
40
1
0
34
kaj mu je tram nogu sjebo :O ma ja sam cuo sve kak pricaju doslovno mi je kisik falio imam sranja sa plucima pa mi se to desava :D

majke ti ovo tvoje je crna kronika :O
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
hahahaaahah, najjaci dio o smijalicama...znam te situacije kad si nagruvan i smijanje te lovi tamo di baš nebi trebalo a nemožeš čekat... xD


i da, događali mi se black outi (u tvom slučaju: white outi xD)
 
06.10.2009
40
1
0
34
@ ...smile... ma taman ljudi su tak zakon bili XD.. bas se pogodilo :D

@afgan .. pa iskreno malo i je cudna bila neobican okus.. al vjeruj brate :D dobra je :D

@ BigL .. i tebi je to normalno kad ti se black out dogodi XD.. ja sam se skroz stilto jer sam zabrio da je neki los ***** s travom bio al kad me supilo bijah presretan :D ...