Dolphin massacre in japan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
pih da bog da im se **** osushila

kako japan ovo dozvoljava? mada i u Jadranskom moru ribari su istrebili dolfine ili ko zna sto...mozda one koche italijanske...ja se sjecam prije 10-15 godina mogao si vazda vidjet dolfina a sad nijednog godinama...a broj drige ribe nije narastao nego opao.
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
nemam riječi..
boli me gledati to.
nisam mogao do kraja gledati..
rasplakalo me ovo jer užsno volim životinje..
i ovo me jako rastužilo...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
domba je napisao(la):
rasplakalo me ovo jer užasno volim životinje..

Voliš ih jesti ili? Njima je valjda to normalno jesti kao nama (ne uključujem sebe) svinje, kokoši itd. Drugima je normalno jesti pse i mačke... Skloni smo (ne uključujem sebe) smatrati manje vrijednima neke životinje, kao npr. ove koje ljudi kod nas jedu, a onda pak neke životinje koje su naizgled lijepe i pametne kao pse i mačke smatrati više vrijednima (jer su lijepe i pametne?). Kod nas, da netko jede pse i mačke smatrali bi ga ludim i nemoralnim. paradoks...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
a ja necu niti da gledam...:eek:hno: ne mogu vise to podnjet...stalno isto i nikad nece biti kraja...i to me uzasava...
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Sramota za ljudski rod...

Ali nikakva žalost ni očajavanje neće ništa promijeniti, zato sam već davno otupio na ovakve stvari. Koliko vas je bilo tužno dok nije saznalo za to? Kad bismo si posvijestili kakve se sve grozote i strahote svakodnevno, u svakom novom trenutku događaju životinjama, a ono što je još bitnije - ono što se događa ljudskim bićima, koliki abortusi, ubojstva, samoubojstva, sakaćenja, perverzije, silovanja i ostala psihička i fizička maltretiranja - trebali bismo plakati od 0-24h.

Žao mi je, ali ne vidimo razlog za žalost jer ma koliko god ja to želio, ne mogu žaliti i biti tužan onoliko koliko trenutno stanje iziskuje.
 
12.02.2007
19
2
0
37
A shta bi sa onim u Kotoru shto se pojavio prije 7-8 godina, poznati delfin dali mu ime Joca. Ubili ga kalashem, chisto iz zajebancije, aj da su ga pojeli hahah to samo kod nas u Cg moze da se desi.
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
grgech je napisao(la):
A shta bi sa onim u Kotoru shto se pojavio prije 7-8 godina, poznati delfin dali mu ime Joca. Ubili ga kalashem, chisto iz zajebancije, aj da su ga pojeli hahah to samo kod nas u Cg moze da se desi.


Ja sam se kupao sa Jocom i sa jednim sto sam mislio da je Joco dok me nije odalamio repom. Joco je stvarno bio genije i prepoznavao se pot tome sto mu je bilo odgrizeno peraje. To kazu da mu je kornjacha odgrizla. Kazu da je upao u mreze i da su ga ubili mada ne znam niko nikad nije nasao njegovo tjelo tako da sve su to bajke. Sigurno je otisao sa ostalim delfinima zbog manjka ribe u zalivu to jest zbog kocha koje su sve pokocharile.

A to da je neko jeo Jocu to je totalna glupost. Ja bi mu **** osjeko.
 
28.03.2007
5
4
0
43
ma ceo svet ide u qurac, gledao sam na stranicama peta-e kako deru kozu nekim krznatim zivotinjama, neznam vise koje, a one JOS ZIVE!!!
ljudi moji, vidis zivotinju oderanu, meso, zile i sve to i mislois si jadna zivotinja, umrla u mukama a odjednom se ta zivotinja pokrene i nesto pokusa, JOS ZIVA BEZ KOZE!!!

slazem se da zivotinju treba ubit ako je oces pojest (iako postoji jasna granica izmedju mucenja i klanja, da ne ulazimo u pitanje moralnosti) ali oderat zivu zivotinju samo za jebeno krzno!!! placi majko

a izjave tipa "pa krzno se oduvijek nosi" ne trpim. nosio si krzno zivotinje koja ti je dala meso za hranu, tetive za konac itd. poanta je da kad se nekad uzimalo od prirode to se do max iskoristavalo....

ma evo vam link da ne serem previse pa vidite sami
http://www.petatv.com/tvpopup/video.asp?video=fur_farm&Player=wm&speed=_med


lakse bi spavo da takvog coveka ubijem nego zivotinju samo zbog krzna/kljova/peraje ili cega vec
 

domba

Aktivan Član
06.01.2006
353
10
0
hehe :)

ali žalosno je što ovo sa delfinima nije naodvratnija stvar u svijetu,..

nažalost....svijetu budala nefali!
 

Jim Morrison

Aktivan Član
13.07.2007
65
1
0
32
Ti ljudi nemaju duse... radije bi ubio tog coveka nego tu jadnu zivotinju....
i jel cuo neko kako se lik smeje dok dere zivotinju.... pa kevu bi mu na qurac a njega zivog na neotesan tup i posoljen kolac... ostavio bi ga tako nekoliko sati pa bi ga bacio svinjama da ga pojedu!!!