Dolphin massacre in japan

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ovo je jos milina kakve gadosti sve ljudi rade, vidio sam slicnu foru ali s klokanima, u tom filmu klokanima rade jos gore stvari nego ovdje delfinima...

Ako stvarno zelite vidjet dokle seze ljudska granica skinite dokumentarce : The_best_banned_from_television ili Restricted
 
16.09.2007
26
0
0
31
kod mene je bilo ove go dupina odma telka dosla snimat,nema ih puno,ovo je strasno,a gledo jedan dokumentarac o domacim ziv.njih jos vise muce,mislim da se zove dokumetnarac:meet your meat
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
@Weedran Mir i ljubav se nikad nece zbiti izmedju coveka koji podrzava onaj horror i coveka kome se sve to uzasno gadi...
Uvek ce biti takvih koji ce gaziti preko drugih bez ikakve milosti i srama...Veoma me interesuje sta bi ti ljudi rekli kad bi im neko zapretio da ce im uraditi ono sto su oni uradili ni krivim ni duznim zivotinjama...:thumbsdown:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
da li ste zaboravili kako smo se hranili davno u pećinama ?
iskreno i mene sjećanje malo izdaje :)
ali lovili smo i životinje i iste klali i jeli
kada neko ubije za hranu ne osuđujem ga,mora da jede

meni je groznija fora da gajiš sam životinje pa im još tepaš do ih hraniš
i one te ka svaka koju hraniš zavoli
e onda čuje oštrenje noža i misli hranu da joj spremaš
vidio sam lika mazi telence i tepa mu,uzeo mu gušu mali rez izvadio mu grkljan prstima i nožem cap ostavi ga da krvari,da nema zakona isto bi mu napravio i ostavio bi ga pord teleta da zajedno krvare
gledao sam na selu moju familiju
uzme malj od 20 kg i zvekete po lobanji,bar je malo blaže jer je mrtav kad mu pušte krv
a ne da se guši u svojoj krvi

neznam jel bilo ali se sjećam priče lika koji je toliko zavolio svoju svinju da nije mogao da je kolje pa je ugušio plinom ???
kad je htio da je ošuri i prinio vatru svinja je eksplodirala i dobio je rebarca među rebarca

ne jedem toliko mesa više ali kada cu lijepi dani za roštilj redovno bacim mrtvu mljevenu svinju
ili sise od pilića bez glave
i znajte svaki vaš zalogaj mesa je doprinio masakru koji se neće nikada iskorijeniti
jer ća vazda bit ljudi podijeljeni ka orke
jedni jedu samo ribu a drugi i sisare i nikada se ne ukrštaju
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Tako radi vecina poljoprivrednika sa stokom...Nekad dodje "kasapin" i specijalnim pistoljem za zivotinje prisloni ga uz svinjino ili teletovo celo i opali...U trenutku pada mrtvo...Ali ipak je "tradicija" da se zivotinji prereze vrat i iskrvari na smrt...I nobody gives a fuck for it...
Ali naravno tu je i druga strana ljudi koji su protiv toga i jednog dana sve to ce se promeniti...Biti vegeterijanac je vrlina,i nemoze svako postupati tako...Svi moji frendovi nemogu zamisliti obrok bez mesa...Nijedan od njih...Cak je jedan zaklao svinju da bi pomogao ocu...Gistro "ima tu puno posla,cale ne moze sve sam"...ccc u 15 godina dete svinju da zakolje...
Vecina postupa tako jer ih tako roditelji nauce...sve informacije,dobre ili lose,korisne ili beskorisne,koje je dete culo,roditelj u 99,99 posto slucajeva roditelj moze da iskoreni ako hoce...Mnoge osobine se poprimaju od roditelja,ukljucujuci i ravnodusnost i surovost...

Ako znam da neka stvar nije "dobra" i pruzi mi se prilika da promenim to,zasto je ne bi iskoristio...A ostalih 1 posto dece koji ide na svoju ruku cini sloj ljudi koji mnoge stvari promeni u bolje...Svako bi se trebao truditi da bude u taj 1 procenat ljudi...
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
balcan_smoke je napisao(la):
da li ste zaboravili kako smo se hranili davno u pećinama ?
iskreno i mene sjećanje malo izdaje :)
ali lovili smo i životinje i iste klali i jeli
Moj pogled ide još dalje. Preci naših predaka su živjeli na grani i hranili se plodovima neubijajući nikoga. I bilo da se radi o nadnaravnoj evoluciji ili genetičkom inžinjeringu, ljudi su uvidjeli svoju superiornost prema drugim bićima i postali su predatori, tradicija traje sve do danas, međutim neki ljudi su počeli osjećati nešto u sebi što prkosi mentalitetu predatora... neki čak misle da ne pripadaju ovom denzitetu (ja), i da su stavljeni tu kao u kokošinjac


balcan_smoke je napisao(la):
i znajte svaki vaš zalogaj mesa je doprinio masakru koji se neće nikada iskorijeniti
jer ća vazda bit ljudi podijeljeni ka orke
 
17.03.2008
31
0
0
37
Ma fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj stoka jedna jbna kako bi ja njih poklao sve redom ako hoce krzno moze ubiti zivotinju a ne je zivu guliti majku im ebem svima i kazu nehumano baciti atomsku na japan ma bacio bi ja njima 20 atomskih da sva gamad pocrka a one pedere sto gule bi palio zive ali krenuo od nogu pa gore dio po dio i to sve brenerom....... sorry zanio sam se