DOMAĆICE 2015

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
25.03.2014
20
6
3
Pozdrav ekipo,

Nakon što sam stavio 20-ak semenki na klijanje odlučio sam da ih direktno zabijem u zemlju na sajtu.
Razlog zašto ih nisam prvo posejao u saksije je jer nisam imao mesta gde da ih držim.

Kao što sam rekao..posejao sam 20-ak domaćica na sajtu i čekam da vidim šta će biti. Slike stižu za jedno nedelju do dve kada ih budem obišao. Svaki savet i mišljenje bi dobro došli ! :)
 
25.03.2014
20
6
3
Smatram da je nick name ovog člana i više nego neprimjeren. Dosta nam je rattatanja, ne moramo to i ovdje da tolerišemo.... :mad:
To si se samo ti našao kao prozvanim. Nije mi namera da nikoda uvredim kao ni da pozovem na mržnju. :)

Pa što se tiče otvaranja smatram da sam ga okej otvorio jer radim outdoor i zemlja je prirodna tj. sa sajta, svetlo prirodno i seme je prirodno. :)

editiraj prethodni post. nema potrebe za duplima...zzz
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
To se tako ne radi ... zabosti u zemlju i doći Okrltobru i obrati hedine :)
Ima redosled kojim moraš ići ....
klijanje substrat , sunce dok ne ojačaju pa tek onda štek koji je osunčan i isti dan pužomor protiv puževa ...insče nema niš :)
Aj nek ti je sa srečom :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
  • Sviđa mi se
Reactions: Maksimilijan2

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Kupi ZAPI pužomor plave granule
sipaj kružno oko biljke 40cm posle kiše ponovi on ubija i golaće i ove sa kućicama ima ga u svim poljo apotelama ....
nećeš imati problema ...
pohasaće ti sve jbg
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
vqodg6.gif
:)
 

perikle

... šumski vrač ... zelene su naše doline ...
22.04.2015
983
3.051
163
Kiša ih je spresovala vidi se na prvoj biljci ali ispraviće se ka gore naravno ako ih pre puž ne smaže za doručak :)
Zemlja je onako na prvi pogled kao barska ili paprat ako je paprat to jr odlično
samo je bitno i da li ti je osunčano
aj srećno ti bilo :)
 
20.02.2013
80
75
18
I ja sam slicnih uvjerenja,samo lagano,drzat stvari jednostavnima i tako to..

Detalji bi trebali bit zbog ljudi koji ce pratit dnevnik,da bi naucili nesto iz tudeg iskustva a i iz tudih greski,nekazem da ce bit il da je bilo greske dosad,takode mi jasno da nije iskljuceno da ce bit greski il da je vec bilo greski.Tvoja stvar oces nas nagradit de3taljima da znamo koji kombo je dobitni na kraju ako poberes hedove a i dnevnik ce bit lijepo zaokruzen sa bitnim detaljima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dzparanoja
18.02.2015
37
18
8
Stavi plasticne flase preko biljcice,to ti je najbolja zastita, a i poveca ce ti temp. i biljke ce brzo da napreduju, nisu samo puzevi opasni dok su biljoze male, ima svakakvih nametnika....
Srecan uzgoj, pratim :)