Domaći Hip-Hop/Rap

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
evo branko za tebe jedna posebna i za ekipu sto se zali :D

He he ni Juicea ne gotovim uopce.Al ok..Ja sam old School i dosta mator , Vi mladi imate puno siri spektar ukusa.. :)
Od Srb. Prti beegee,bad,copy,43 zla, i sad odnedavno otkrio Lude srbe..
A od Hrv iskreno nakon raspada blekout ekipe raspala se i moja zelja/slusanje domaceg rapa,sve do dolaska Djecaka,Kise Metaka I tog vala...

 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
ako su ti godine na profilu tacne i nisi nesto matoriji od mene...a 43-23 bad copy znam svaku stvar napamet, prti do smrti :D i da ne nabrajam dalje slusam rep od kaseta i walkmana...a to sto sam mimicu pustio malo da se izgasiraju ljudi sta fali, ne treba biti zatucan i ograniciti se na par grupa...pratim celu scenu 20 i kusur godina...pozdrav i nemoj pogresno da skontas sve je ovo samo zajebancija i nista vise :)
 

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
ako su ti godine na profilu tacne i nisi nesto matoriji od mene...a 43-23 bad copy znam svaku stvar napamet, prti do smrti :D i da ne nabrajam dalje slusam rep od kaseta i walkmana...a to sto sam mimicu pustio malo da se izgasiraju ljudi sta fali, ne treba biti zatucan i ograniciti se na par grupa...pratim celu scenu 20 i kusur godina...pozdrav i nemoj pogresno da skontas sve je ovo samo zajebancija i nista vise :)

38g.. Joooj kako sam znao gin and juice snimit 6x zaredom na kazetu da ne moram premotavat.Ehh te 90.. :) Cobra nisam ni ja zatucan al imam neki standard..JE da je opo s godinama al ok..,. AL okk 100 ljudi 100 razlicitih penisa.. Vidi ovo da smo oboje Sretni...